Nummer laatst houdt lang stand Winnend Smerdiek houdt Van Rossum scoort druk op koploper Halsteren vier keer tegen Steen SPORT 9 - - i I MAANDAG 11 MAART 2013 door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Heinkenszand verde digde zich in de tweede klasse E te gen kampioenskandidaat Klundert met hand en tand, maar moest thuis toch met 2-0 het onderspit delven. SSV65 kwam bij Seroosker- ke niet verder dan 0-0. Heinkenszand-Klundert 0-2: Na twaalf minuten verzuimde Rens Baas om Heinkenszand op 1-0 te zetten en in de 35e minuut was Klundert via Christian Fuanani ge vaarlijk. Heinkenszand-doelman Stefan van Beveren keepte sterk en hield Klundert ook na rust een aantal keer van een treffer af. In de 61e minuut liep Germaine Hitijahubessij tegen zijn tweede gele kaart op en moest Heinkens zand met tien man verder. Een hard werkende thuisploeg knokte zich in het halfuur daarna hele maal leeg maar liep in de 77e mi nuut na een glijpartij van Jeroen Verdonk tegen de 0-1 van Leon Hollemans op. In de 87e minuut leidde een Klundertse counter tot de 0-2 van Kevin van Andel. Serooskerke-SSV'65 0-0: Beide ploegen hadden vrede met het ge lijkspel. Op wat kleine kansjes na viel er in een weinig verheffend duel nauwelijks iets te beleven. SSV'65 raakte zo verder achterop in de titelstrijd. VCK-Duiveland 2-2 (0-1). Ronald Zwager 0-1 en 0-2, Erik Goudt 1-2 en 2-2 (strafschop). Oostkapelle-Zaamslag 2-4 (1-2). Ralph Namrit 1-0, Ivo Verstraeten 1-1, Mario de Fouw 1 -2, Peter Dieleman (strafschop) 1-3, Arjan Pattenier 2-3, Juriën Dam 2:4. Dauwendaele-Arnemuiden 1-1 (0-1). Jarco Siereveld 0-1, Mart de Kroo 1-1. WC'68-Zwaluwe 2-1 (1-0). Bart Vane 1 -0, Joey Konings 1 -1Joery Ma- linka 2-1. Bruse Boys-Dinteloord 2-0 (2-0). Jas per Maaskant 1-0, Domenique van den Berge 2-0. /- xir "J f:/ Arjen de Koeijer (nummer negen) in een fel duel tijdens de derby tussen Yerseke en Krabbendijke. foto Willem Mieras door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse B boekte Smerdiek zaterdag een ver diende 3-0-zege bij Vrederust, waardoor de ploeg koploper Halste ren in het vizier houdt. SPS en Sta- venisse leden een nederlaag. Vrederust-Smerdiek 0-3: In een gezapige eerste helft kwam Smer diek via Dennis Moerland, die scoorde na goed doorjagen, op 0-1. Vlak na rust kwam er een spervuur aan kansen voor de be zoekers, maar pogingen van on der anderen Andreas Vroegop en Erik van Haaften leverden geen goal op. Een kwartier voor tijd on derschepte Moerland opnieuw de bal en zette hij Smerdiek op 0-2. Vier minuten later maakte Leroy Pors er op aangeven van luliën Vermeulen 0-3 van. SKNWK-Stavenisse 8-0: Stave- nisse speelde al na tien minuten een verloren duel. Na een steek pass van Robert Padmos opende Martijn Backx al na drie minuten de score en daarna zorgde Pad mos zelf voor de 2-0. Na een half uur tekende Remco Veenboer voor de derde SICNWK-goal. Pad mos en Robbert Uijl tilden nog voor rust de stand naar 5-0. Stave- nisse kreeg via Ard-Jan Prins, Ren- ier Prins en Daan Ponsteen ook wat kansen, maar hét vizier stond niet op scherp. Remco van den Berge zorgde na rust voor de 6-0. In de slotfase kreeg SKNWK nog twee straf schoppen. Eerst maakte Carlo van der Maas, na een handsbal bij Sta- venisse, de 7-0. Backx bepaalde vanaf elf meter de eindstand op 8-0. SPS-Alliance 2-3: SPS speelde in de eerste twintig minuten al niet denderend, maar in die fase kwam de thuisploeg via Stefan Bo- gers nog wel op een i-o-voor- sprong. In dertien minuten tijd kantelde het duel volledig. Met drie treffers, waarvan de laatste in de 43e minuut, legde Alliance de zwakheden bloot bij SPS. In de tweede helft verdedigde Alli ance de voorsprong. SPS mocht komen, maar verder dan een in zet van Martin Quist op de lat kwam de ploeg lange tijd niet. Pas in de 91e minuut zorgde Leo nard Quist voor de 2-3, maar de tijd om een gelijkmaker te force ren ontbrak. Kogelvangers-ZSC'62 2-1 (0-1). Mi ke de Voogd 0-1, Nicky Messer 1-1, Erik van der Giessen 2-1Rode kaart (2x geel): 55. Yoeri de Voogd (ZSC'62). Brouwershaven-DVO'60 0-0. door Jos van Belzen MIDDELBURG - Rutger van Rossem had het vizier zondag op scherp staan. De Luctor-speler schoot te gen Steen vier keer raak voor de derdeklasser in het met 5-1 gewon nen duel. Patrijzen kwam in Sluiskil op een 2-0-achterstand, maar speel de toch nog met 2-2 gelijk. Luctor'88-Steen 5-1: Op 7 oktober werd het in Sint Jansteen 0-3 door drie treffers van Rutger van Rossum. En nu scoorde hij dus vier keer. Luctor nam een 3-0-voorsprong via drie treffers van Van Rossum. Steen, dat vlak voor rust Robin Mariman met rood zag vertrekken, kwamen te rug tot 3-1 door Serge Merckx. We sley de Jonge bracht de marge weer op drie, waarna het slotak koord voor Van Rossum was. Luctor'88-Steen 5-1 (2-0). Rutger van Rossum 1-0, 2-0 en 3-0, Serge Merckx 3-1, Wesley de Jonge 4-1, Rut ger van Rossum 5-1 Sluiskil-Patrijzen 2-2: Het eerste halfuur was voor de bezoekers, maar Danny Pijcke hield namens Sluiskil zijn doel schoon. Hierna kantelde de wedstrijd en Jos Wes terhout opende de score: 1-0. De zelfde speler schoot na rust in kansrijke positie hoog over, maar vijf minuten later was het alsnog raak via Veli Eryuruk: 2-0. Patrij zen nam daarna het middenveld in handen. Na de aansluitingstref fer van Nick van Craenenbroek be zorgde Perry Bek uit een scrimma ge zijn ploeg een wellicht niet meer verwacht punt: 2-2. Sluiskil-Patrijzen 2-2 (1-0). Jos Wes terhout 1-0, Veli Eryuruk 2-0, Nick van Craenenbroeck 2-1, Perry Bek 2-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 69