d1ensenlinq.nl familieberichten I 27 - Maria Wilhelmina de Ruijsscher Marie van de Kerkhove - de Ruijsscher Cor Cor Wieland we zullen je missen lieve Oma Keur Willem Mijnsbergen Corné Vader w de Groot-de Kam Familieberichten maandag 11 maart 2013 In plaats van kaarten. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. In alle rust is van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Herman Petrus van de Kerkhove Hoofdplaat, 29 juni 1937 Oostburg, 8 maart 2013 Oostburg: Herman Gent: Ellen en Pol Kevin en Jessica V, Valeria Dennis en Sophie Rody en Karla Draaibrug: Rozan en Régis Kenzo Oostburg: Jolanda Esmee en Jade Lamy en Rowena Tygo Draaibrug: Sandra Draaibrug: Robert en Iris Robyn en Milan Sem Met dank aan het personeel van verpleeghuis De Stelle voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Nieuwstraat 80 4501 ND Oostburg. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 13 maart om 11.45 uur in het crematorium, Zeelaan 2, 8380 Brugge. Verdrietig en verslagen zijn we door het overlijden van onze zus en schoonzus. Arnold en Stephanie Herman en Magda Vic en Marie Mien en Peet Willy en Els Herbert en Paula Hypoliet en Marie Els en Henk Chariot en Frans Jose en Jan Wij wensen Herman en de kinderen veel sterkte toe. Bezige handen, nu gevouwen en stil. ,Tf Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Bedroefd, maar zeer dankbaar voor al het goede dat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Gerardus André Joseph van Nieulande Gerard echtgenoot van Mia van Nieulande-Belaert Sas van Gent, t Terneuzen, 1 december 1930 8 maart 2013 Koewacht: Mia van Nieulande-Belaert Oosterhout: Annelies en Jos Trommelen-van Nieulande Fabienne en Lars Danique en Jaimy Koewacht: Anja van Nieulande Koewacht: Ronald en Nadine van Nieulande-Pauw Robin Dieter Hazelarenstraat 15,4576 CG Koewacht U kunt afscheid nemen van Gerard in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op woensdag 13 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 14 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, gevolgd door de begrafenis-op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Onze lieve vriend is overleden. Suzan van Langevelde Peter en Samantha Michael Devin Quinty en Joël Danique Han en Natasja Fréderique Noël Evi Niet een blad maar een boom is gevallen geveld door een felle storm Nu, door liefde en wind gedragen is hij op weggegaan In zijn geliefde Oudepolder is na een kortstondig ziekbed overleden onze pa, opa, overgroot-opa en vriend weduwnaar van; Ina Schieman Axel, 10-10-1935 Zuiddorpe, t 9-3-2013 AxelRob en Marina BrienzPatricia en Alexander Remo en Flurina - Anaïs Fanny en Markus ZuiddorpeJolanda en Piet Amber ZaamslagSuzan Zelzaetseweg 14 4574 NV Zuiddorpe Donderdag 14 maart is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar huisarts Y.M. Samandar en Stichting Thuiszorg voor de zorg en aandacht. In liefde met allen heb ik geleefd. In vrede met Christus ben ik heengegaan. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, zorg en liefde voor haar dierbaren is zacht en kalm van ons heengegaan ötephania Vael-lnghels Tante Stif weduwe van Cijrillus Fredericus Vael Zij overleed in de leeftijd van 96 jaar. Koewacht: Agnes en Cyriel E3uijs-lnghels Neven en nichten Wij zijn het verzorgend personeel van De Vureeche, afdeling het Fort, dankbaar voor de goede zorgen aan tante besteed. 6 maart 2013 Verzorgingshuis De Vurssche, Rooseveltlaan 1, Axel Correspondentieadres: Schuttershofweg 7,4576 AP Koewacht U kunt afscheid nemen van tante in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 13 maart van 16.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 14 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. t En als ik dood ben, treur dan niet ik ben niet echt dood, moet je weten. Het is mijn lichaam dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Bram Vermeulen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Louiza Maria van Laar-van der Poel Wies weduwe van Petrus Johannes van Laar Lamswaarde, t Kloosterzande, 13 november 1923 8 maart 2013 Mijnsheerenland: Wies en Vincent Kloosterzande: Marleen en William t Erwin en Annieck, Kjeld Frank Leontien, Chloé Koewacht: Monique en Jaap Sam Annelien Romke Daan Correspondentieadres: Eikenhof 32,4576 DZ Koewacht U kunt afscheid nemen van onze moeder in het uitvaart centrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 12 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 13 maart om 11.00 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Daarna is er een samenzijri in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. r- X Dennis Vincent en Desmond Toch nog onverwacht is op 86 jarige leeftijd overleden Vanaf het begin betrokken bij onze vereniging en lid van verdienste. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden van handbalvereniging G.S.C. c Begrafenisverzorging Tarweakker 23,4341 MD Arnemuiden Tel. 0118-60 25 00 Een nette begrafenis voor een redelijke prijs. Dag en nacht bereikbaar Eigen rouwcentrum uitvaartverzorging tevens informatiecentrum tel. 0118-612868 Buitenhovelaan 1, 4337 HJ Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 27