Annetje Bouwman van Pelt H1ensenlinq.nl Annie Willem Bal Janna Machaliena Joosse - de Kunder Janna Joosse - de Kunder Marie de Haze - Oreel Marie de Haze - Oreel maandag 11 maart 2013 familieberichten I 25 Loop niet voor mijik kan je niet volgen loop niet achter mij, ik kan je niet voorgaan loop naast mij, geef mij een hand, we zullen samen gaan Heel verdrietig maar ook dankbaar voor alle mooie herinneringen, delen wi] u mede dat plotseling is overleden onze lieve mom, omie en super oma sinds 28 augustus 2000 weduwe van Cornelis Gerardus Bouwman Dordrecht, 15 september 1923 Goes, 6 maart 2013 Edmonton (Canada): Keith Edmonton (Canada): Bill en Peggy Goes: Irene Anita Noa, Tatum jimmy en Ingeborg Damian, Robin, Isa Peter Mila Heinkenszand: Liz Natasja Joeri en judith Rowin Correspondentieadres: Oostwal 19, 4461 JT Goes Er is gelegenheid nog even bij Annie te zijn op dinsdag 12 maart van 19.00 uur tot 19.30 uur in de aula van het "Gasthuis" aan de Kievitlaan 64 te Goes. Wij nodigen u uit samen met ons afscheid van Annie te nemen tijdens een bijeenkomst in de aula van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes op donderdag 14 maart om 14.00 uur. Aansluitend zullen wij Annie rond 15.00 uur naar haar laatste rustplaats brengen op de Algemene Begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Na de begrafenis bent u opnieuw welkom in bovengenoemde aula om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere uit dit leven is weg genomen onze geliefde vader, schoonvader, groot- en overgrootvader weduwnaar van Dina Adriana van Nieuwenhuijze 19 september 1921 8 maart 2013 "Onze dank gaat uit naar medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum In 't Opper voor de liefdevolle verzorging. Bruinisse: L. Jongejeugd-Bal A. Jongejeugd (in herinnering) Zierikzee: C. Luijendijk-Bal J.L. Luijendijk Nieuwerkerk: I. Bal N.E. Bal-Geuze Colijnsplaat: J. van Gilst-Bal K.P. van Gilst Nieuwerkerk: G. Bal Bruinisse: A. Bal-Bal G. Bal klein- en achterkleinkinderen Allévo In 't Opper Dr. De Kockstraat 13-13 Correspondentie-adres: I. Bal Deltastraat 7,4306 BJ Nieuwerkerk Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 12 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het Stiltecentrum van Zorgcentrum Allévo In 't Opper, Dr. De Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. donderdag 14 maart om 13.15 uur in de kerk van de Ger. Gem. in Ned., Stationsstraat 9 te Nieuwerkerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in Verenigingsgébouw Salem aan de Molenstraat 16 te Nieuwerkerk alsnog gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen - Geen toespraken Gepaste kleding wordt op prijs gesteld. Na een kortstondig ziekbed is zacht en kalm, thuis injiaar eigen vertrouwde omgeving, van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma echtgenote van Marinus Joosse 6-9-1994 12-10-1926 Schore 10-3-2013 Schore: Rinus en Mattie Joosse Lianne en Nicole V Simone en Remco, Thijs, Coen Barendrecht: Nico Joosse Hester en Dennis Merel Correspondentieadres: Eeweg 5 4423 PE Schore Er is gelegenheid tot afscheidnemen op woensdag 13 maart van 19.00-19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De dankdienst voor haar leven, waarin voorgaat ds. M. Helderman-Janse de Jonge, wordt gehouden op donderdag 14 maart om 13.00 uur in de Hervormde kerk, Nieuwe Kerkplein 4 te Schore. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Schore. Hierna ontmoeten we elkaar in het Dorphuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus, tante en oud-tante echtgenote van Rinus Joose 6-9-1994 ze was jarenlang de vraagbaak in onze familie Goes: Rinus en Rina Vlissingen: Lina Kapelle: Huib Goes: Freek en Janny (achter)-neven en (achter)- nichten Voor jou ging het sterven niet ineens je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Verdrietig, maar ook met diep respect voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma sinds 14 februari 2004 weduwe van Marinus de Haze Wolphaartsdijk, 7 december 1939 Westkapelle Vlissingen Oost-Souburg Middelburg, 8 maart 2013 Corrie de Haze Wim de Visser Dennis en Sandra Alex Diana Günther - de Haze Frans Günther Kim en Michael Nigel en Alysha Miriam en Chang Ping Mailyn Marjan Brouwer - de Haze Erik Brouwer Chantal en Maarten Melissa en Marvin Met dank aan dokter Meijer en het personeel en de vrijwilligers van het Sint Jans Hospice De Casembroot voor de goede zorgen. Correspondentieadres Hudsondwarsstraat 6 4388 EV Oost-Souburg Onze moeder is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 14 maart om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve oma we zullen je nooit vergeten liefs Chantal en Melissa je vechtlust was enorm, Je positieve houding een voorbeeld voor iedereen Na een ernstige ziekte is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Marie de Haze-Oreel In de leeftijd van 73 jaar Kamperland Annie Riemens-Oreel Adrie Riemens (in herinnering) 's-Heer Arendskerke: Piet Oreel Ans Oreel-Eggebeen Wolphaartsdijk: Jannie Westerweel-Oreel Rinus Westerweel neven en nichten Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze schoonzuster en tante Colijnsplaat: T. Wolse - de Haze Veere: G. Geldof - de Haze Dordrecht: M. de Haze - Anthonisse Kamperland: P. de Haze - Versluis Neven en nichten Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-voorzitter en erelid Jan lepoeter Wij wensen Corry, Marly, Maikel en Charelle veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en leden H.V.K.K Kapelle, maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 25