VIETNAM Middelburger gewond bij steekpartij Record in De Bilt verbroken President Iran 'onislamitisch' Juncker: Oorlog Europa denkbaar KRAS.NL In een appartement in Vlissingen trof de politie zondag een dode vrouw en haar zwaargewonde man aan. KNVB spelerspas biedt slechts schijnveiligheid Basisscholen vrezen openbaar maken citoresultaten Word ook abonnee! Winters UW MENING 513 reacties DESTELLING BINNENLAND ZEELAND Ga naar www.pzc.nl/abonneren Zie www.kras.nl/74760 MAANDAG 11 maart 2013 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT editie: Walcheren 255e jaargang nr. 59 los nummer 1,95, abonneeprijs 1,02 •515? 1° Familiedrama Vlissingen door Annemarie Zevenbergen VLISSINGEN - Bij een familiedrama in de Steenhuijsflat aan de Paul Krugerstraat in Vlissingen is een vrouw om het leven gekomen en raakte een man zwaargewond. De slachtoffers zijn een 54-jarige vrouw en haar 53-jarige echtge noot, de bewoners van het appar tement. De man is overgebracht naar het ziekenhuis in Goes en is daar inmiddels ook aangehouden door de politie. Volgens de politie verkeert hij niet in levensgevaar en is hij aanspreekbaar. De man wordt vandaag verhoord. De politie kreeg zondag aan het eind van de middag rond 17.00 uur een telefoontje van een onge rust familielid, omdat hij geen contact kon krijgen met het twee tal. Agenten troffen in de woning de overleden vrouw en haar zwaargewonde man aan. Een ambulance, motorambulance en een traumahelikopter kwamen eveneens ter plekke. De helikop ter moest op het strand onder aan de boulevard landen. De arts van het ingevlogen Mobiel Medisch Team, is vanaf het Vlissingse zie kenhuis met de ambulance mee naar Goes gereden. De technische recherche is ge start met onderzoek in de woning van het echtpaar om de toedracht van het drama te kunnen achter halen. De buren reageerden geschrokken op het voorval. Volgens de naaste buurman van het echtpaar was het 'een rustig stel' en had hij ook niet het idee dat het paar relatio nele problemen zou hebben. Het blijft vooralsnog gissen naar de oorzaak van het drama. Of er rela tionele problemen aan ten grond slag liggen, staat nog niet vast. pagina 14 en 15: Drama's geen uitzondering door Annemarie Zevenbergen MIDDELBURG - Een 40-jarige Mid delburger is zondag omstreeks 17.00 uur gewond geraakt bij een steekpartij aan de Esdoornlaan in Middelburg. De steekpartij deed zich voor op straat. De man werd bij een ruzie gesto ken met een scherp voorwerp. Hij is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis, maar hij ver keert volgens de politie niet in le vensgevaar. Korte tijd na de steekpartij meld den een 18-jarige en 39-jarige man, beiden uit Middelburg, zich op het politiebureau. Zij zijn daar aangehouden en vervolgens inge sloten voor verhoor. Volgens de politie was mogelijk een ruzie over een scooter de aan leiding tot het incident. De politie stelt een onderzoek in naar de toedracht. Alle betrokke nen moesten gisteren nog ver hoord worden. ZEIST - Nederland heeft er een nieuw weerrecord bij. Zaterdag re gende het onophoudelijk in De Bilt en dat is nooit eerder ge beurd. Dat meldde weeronline.nl zondag. Het oude record dateert van 30 januari i960 en stond op bijna 23,5 uur. TEHERAN - De Iraanse president Mahmoud Ahmadinejad ligt in ei gen land onder vuur. Hij is gefoto grafeerd terwijl hij de moeder troost van de overleden Venezo laanse president Hugo Chavez, tij dens de uitvaart vrijdag. „Onisla mitisch", vinden conservatieven in Iran. Volgens deze religieuzen is knuffelen en het tonen van emo ties 'ongepast voor de waardigheid van een president van een land als de Islamitische Republiek Iran'. Burgemeester van Haren en politietop moeten opstappen EENS ONEENS LUXEMBURG - De Luxemburgse pre mier Juncker waarschuwt in een interview voor een mogelijke oor log in Europa. „Ik vind het frap pant hoezeer de verhoudingen in 2013 lijken op die 100 jaar gele den." In 1914 brak de Eerste We reldoorlog uit. Juncker is geschrok ken van de verkiezingscampagnes in Italië en Griekenland. „Daar kwamen ressentimenten naar bo ven waarvan men dacht dat zij de finitief verleden tijd zijn." 555530 De 53-jarige bewoner wordt zwaargewond naar het ziekenhuis vervoerd, foto Rolf de Feijter Ik voel me steeds onveiliger Reageer op pzc.nl waarom zou je meer betalen Rondreis Highlights of Vietnam 17 dagen inclusief 14 x ontbijt Vertrek: van 11 april t/m 17 oktober gegarandeerd vertrek in april en mei, nu met 60 p.p. korting! Mis deze aanbieding niet! zéér complete reis incl. 2 binnenlandse vluchten, 2 boottochten en een unieke fietstocht! met o.a. Ho Chi Minh City, de Mekong-Delta. Hué, Hoi An, Halong Bay en Hanoi incl. vlucht, verblijf, NL-spr. reisleiding en excursies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 1