TELEVISIE 11
maandag 11 maart 2013
RTL 7///
ëk
vIronica
I CANVAS
n
IN
■eeseetelevisie
Van Gogh; een huis voor
Vincent
Overspel in de liefde
Holland doc: my atomic aunt
Rambam
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTL Z Nieuws 10:20 Watt nu?!
10:40 RTL Z Nieuws 11:20 On
dernemend Nederland 11:40
RTL Z Nieuws 12:20 Special:
De kijker aan zet 12:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z opening
Wallstreet 15:35 RTL Z Nieuws
15:50 RTL Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:15
The nanny 17:45 The bold and
the beautiful
07:05 Move that body 07:30
Born2Cook 08:05 Tommy Te
leshopping 11:05 Astro TV
13:05 Tommy Teleshopping
14:05 Move that body 14:30
Born2Cook 15:00 My kitchen
rules 16:10 Smaken verschillen
16:45 Every day gourmet with
Justine Schofield 17:10 Road to
Avonlea
06:00 Zender uit de ether
06:20 Disney XD: Amazing
spiez, Het Speelplein, Pair of
kings, The suite life on deck,
Phineas Ferb, Ranger dieren-
journaal vanuit Emmen, Het
Speelplein, Amazing spiez, Da-
vincibles, Casper's griezel-
school, Rekkit Rabbit, Quack
Pack, De Vervangers, Phineas
Ferb, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Zeke Luther,
The suite life on deck, Phine
as Ferb, Kickin' it, Amazing
spiez, Davincibles, Kick Buttow-
ski, Phineas Ferb, Sidekick,
Het Speelplein, Kickin' it, Lab
Rats, The suite life on deck, Pair
of kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 Clips 14:30 Spor-
za: Tirreno - Adriatico 16:30 Ja
mie's 15 Minute Meals 16:55
Clips 17:05 De topcollectie
van... 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Win-
terbeelden 12:30 Zender uit
de ether 13:16 Fans of Flanders
13:41 100" 13:43 Hoera cul
tuur 14:10 100" 14:12 Vranckx
14:37 De Canvasconnectie
15:07 100" 15:10 Arctic Cir
cle with Bruce Parry 16:02 100"
16:05 Moonlighting 16:50
100" 16:52 Ted@Canvas 17:27
Ted@Canvas
18:00 Stop! Politie, Reality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:10 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:05 Dr. Phil, Talkshow
18:05 My kitchen rules, Kook-
programma
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
18:00 That 70's Show
18:20 That 70's Show
18:50 Rules of engagement
19:15 According to Jim
19:40 Two and a half men
18:00 Het journaal
18:12 Het Weer
18:15 Dagelijkse kost
18:30 Blokken
19:00 Het journaal
19:40 ledereen beroemd
18:00100"
18:02 Cheers
18:27 100"
18:30 Via Canvas: Dangerous
Roads
19:30100"
19:32 Login
O
O
00
20:30 Voetbal International,
Voetbaltalkshow
20:00 Judge Maria Lopez, Re
ality
20:30 Good Will Hunting, Film-
drama
20:30 Grey's anatomy, Drama
serie
21:25 Emily Owens MD, Dra
maserie
20:05 The big bang theory, Co
medy
20:30 Storage wars, Realitypro-
gramma
21:25 Storage wars, Realitypro-
gramma
21:55 Hardcore pawn, Reality
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:35 Topstarter
21:25 Café Corsari
20:00 TerZake
20:40 Arctic Circle with Bruce
Parry (h)
21:35 Extra Time
22:00 Derksen Interview
programma
23:00 Sexcetera, Verborgen ca
mera-programma
23:05 Sex and the city, Komi
sche dramaserie
23:45 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
22:20 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
22:55 Achter gesloten deu
ren (h), Gedramatiseer
de reality
23:45 Cold case, Detectiveserie
22:45 Barter kings, Realitypro-
gramma
23:10 American pickers, Reality
22:15 Het journaal laat
22:30 King
23:14 Keno
23:15 Het Weer (h)
23:20 Wolven (h)
22:30 Reyers Laat
23:10 Breaking Bad
23:55 Canvaslus (h)
00:00 Warehouse 13, actieserie
00:50 Sons of anarchy, Drama
serie
01:40 Teleshop 7, Homeshop-
ping
01:41 Stoute meiden TV
00:40 Judge Maria Lopez, Re
ality
01:05 Stoute meiden TV
02:01 Parks and recreation, Sit
com
02:20 Tommy Teleshopping
00:35 Road to Avonlea (h), Dra
maserie
01:30 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:05 Astro TV, Interactieve
show
02:35 Grey's anatomy (h), Dra
maserie
actualiteiten
sport film
00:05 Inside Gamer, Gamepro-
gramma
00:20 Rules of engagement
(h), Comedy
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
00:05 Dagelijkse kost (h)
00:15 ledereen beroemd (h)
00:40 Journaallus (h)
E TIPS
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland Nu 07:06 Zeeuwen
Down Under 07:15 Trugkieke 07:25
Verzeeuwigd 07:30 Zeeland Nu
07:36 Regioned 07:56 Verzeeuwigd
08:00 Herhaling programmering
07:00-07:56 09:00 Zeeland Nu 09:06
Zeeuwen Down Under 09:15 Trug
kieke 09:25 Verzeeuwigd 09:30 Zee
land Nu 09:36 Regioned 09:56
Verzeeuwigd 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:5611:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
Nu 18:23 Het Weer 18:29 Editie
2013 18:38 Regioned 18:48 Verzeeu
wigd 18:52 Zeeland in vogelvlucht
19:00 Herhaling programmering
18:00-18:52 20:00 Zeeland Nu 20:23
Het Weer 20:29 Editie 2013 20:38
Regioned 20:48 Verzeeuwigd 20:52
Zeeland in vogelvlucht 21:00 Herhal
ing programmering 20:00-20:52
22:00 Zeeland Nu 22:23 Het Weer
22:29 Editie 2013 22:38 Regioned
22:48 Verzeeuwigd 22:52 Zeeland in
vogelvlucht 23:00 Zeeland Nu 23:23
Het Weer 23:29 Editie 2013 23:38
Regioned 23:48 Verzeeuwigd 23:52
Zeeland in vogelvlucht 00:00 Zeeland
Nu
Buitenlan
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Caught Red Handed 12:30 Real
Rescues 13:15 Bargain Hunt 14:00
BBC News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:40 Doctors
15:10 Only Fools and Horses 16:00
Beat the Pack 16:45 Escape to the
Country 17:30 Flog It! 18:15 Pointless
19:00 BBC News at Six 19:30 Region
al News and Weather 20:00 The One
Show 20:30 Bang Goes the Theory
21:00 EastEnders 21:30 America's
Gun Addiction - Panorama 22:00
Shetland 23:00 BBC News at Ten
23:25 Regional News and Weather
23:35 Being Eileen 00:05 Have I Got
Old News for You 00:35 Live at the
Apollo 01:20 The Apprentice USA
BBC2
Barry Atsma speelt Vincent van
Gogh, gezien door ogen van neef
en enige erfgenaam Vincent Wil
lem van Gogh (Jeroen Krabbé).
Nederland 1, 22.05 uur
Dertiger Arnold vertrekt vaak in
de avonduren richting kantoor,
voor spoedklussen. Vrouwlief
Julie vermoedt het ergste. Nage
speeld drama, gebaseerd op feiten.
Net 5, 19.55 uur
Van het Japanse dorp Namié is na
de tsunami en de kernramp wei
nig over, het dorp zal niet worden
herbouwd. Regisseur Kyoko Miya-
ke ging naar haar geboortedorp.
Nederland 2, 20.55 uur
Nieuwe reeks. Op creatieve wijze
worden zaken onderzocht die mo
gelijk niet eerlijk zijn. Vorig jaar
werd Derek Ogilvy ontmaskerd
en probeerden de makers geld te
besparen op een uitvaart.
Nederland 3, 22.00 uur
07:10 Homes Under the Hammer
08:10 Saints and Scroungers 08:55
Britain's Empty Homes Revisited
09:25 The A to Z of TV Gardening
10:10 Great British Menu 10:40
Countryfile 11:35 Click 12:00 BBC
News 12:30 BBC World News 13:00
Daily Politics 14:00 The One Show
14:30 Six Nations Rugby Highlights
15:15 Coast 15:20 Classic Master
mind 15:50 Britain's Heritage Heroes
16:20 Great British Food Revival
17:20 The Trials of Life 18:10 Vintage
Antiques Roadshow 18:55 Party Polit
ical Broadcast by the Liberal Demo
crats 19:00 Eggheads 19:30 Country
Show Cook Off 20:00 Great Conti
nental Railway Journeys 20:30 Great
British Menu 21:00 University Chal
lenge 21:30 Food Drink 22:00 A
History of Syria with Dan Snow 23:00
Never Mind the Buzzcocks 23:30
Newsnight 00:20 Toughest Place to
Be a... 01:20 Meet the Izzards
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet -
Leben genieRen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 See-
hund, Puma Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 GroRstadtrevier 19:45 Wissen
vor 8 - Zukunft 19:50 Wetter vor acht
19:55 Börse vor acht 20:00 Tages
schau 20:15 Erlebnis Erde 21:00 Hart
aber fair 22:15 Tagesthemen 22:45
Die Story im Ersten 23:30 Geschichte
im Ersten 00:15 Nachtmagazin 00:35
Tatort
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00
ARD-Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbiihel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
heute 18:05 SOKO 5113 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 WISO 20:15
Geisterfahrer 21:45 Heute Journal
und Wetter 22:12 Wetter 22:15 The
Mummy: Tomb of the Dragon Emper
or 23:50 heute nacht 00:05 Das Sy
stem - alles verstehen heiRt alles ver-
zeihen 01:30 ZDF-History
WDR
07:20 Schooltelevisie 08:20 Planet
Wissen 09:20 Eins zu eins - Gesprach
aus Diisseldorf 09:45 hier und heute:
Wie ein Fisch 10:15 Westpol - Politik
in Nordrhein-Westfalen 10:45 Aktu-
elle Stunde 11:05 Wolf, Bër Co.
11:55 Panda, Gorilla Co. 12:45
WDR aktuell 13:00 Servicezeit Re
portage 13:30 In aller Freundschaft
14:15 Mord ist ihr Hobby - 211Geld-
wasche auf amerikanisch 14:58 WDR
aktuell 15:00 Planet Wissen 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim unter-
wegs 18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50 Aktu-
elle Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00 Ta
gesschau 20:15 Yvonne Willicks - Der
GroRe Haushaltscheck 21:00 markt
21:45 WDR aktuell 22:00 Sanfte Me-
dizin und satte Gewinne 22:45 Sport
inside 23:15 Jazzline 00:15 Lisa Fitz:
SUPER PLUS! - Tanken Beten 01:00
Domian
Discovery
07:20 Smash lab 08:10 Twist the
throttle 09:00 Chasing classic cars
09:50 Mega world 10:40 Auction
Kings 11:30 Whale wars 12:20
Through the wormhole with Morgan
Freeman 13:10 World's toughest
truckers 14:00 Stunt junkies 14:25
How it's made 15:15 Dirty jobs 16:05
Ice pilots 16:55 Crash course 17:20
Fifth gear 18:10 Auction Kings 19:05
Mega world 20:00 River monsters
21:00 Gold rush 22:00 Moonshiners
23:00 Superhuman Showdown 00:00
Mythbusters 01:00 Sons of guns
01:55 Gold rush
National Geographic
07:00 Locked up abroad 08:00 The
dog whisperer 09:00 Shark men
10:00 The next megaquake 12:00
The dog whisperer 13:00 Shark men
14:00 Richard Hammond's engineer
ing connections 15:00 Locked up
abroad 16:00 The next megaquake
18:00 Abandoned 18:30 Bid de
stroy 19:00 Scam city 20:00 Locked
up abroad 21:00 Hard Time 22:00
Drugged 23:00 Hard Time 00:00
Drugged 01:00 Locked up abroad
Animal Planet TLC
07:20 Say yes to the dress 08:10
What not to wear 09:00 Choccywoc-
cydoodah 09:30 Toddlers tiaras
10:20 Too fat for 15: Fighting back
11:10 Cake boss 12:00 Animal cops
Phoenix 12:50 Rescue vet 13:15 Kari-
na: Wild on safari 13:40 Shamwari: A
wild life 14:05 New breed vets with
Steve Irwin 15:00 You deserve this
house 15:50 Long Island medium
16:151 didn't know I was pregnant
16:45 Say yes to the dress 17:10
Shocking family secrets 18:00 Kitch
en boss 19:00 What not to wear
20:00 Say yes to the dress 20:30 Ex
treme couponing 21:00 Kings Cross
ER 21:30 Skin deep: The business of
beauty 22:00 24 hours in A&E 22:55
On the case with Paula Zahn 23:45
Nightmare next door 00:35 True
crime with Aphrodite Jones 01:25 Dr
G: Medical Examiner
TV5
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Afrique presse 09:05 Flash 09:10 Cu-
rieux Bégin 09:35 Coquelicot cana
pé 10:00 Flash 10:05 En voyage
10:30 Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 Foudre 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Mixeur, les gouts
et les idéés 12:30 Philippe Pétain
13:30 Journal télévisé de la RTBF
14:00 Le grand tour 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Flash 17:05
Le Point 18:00 TV5Monde, le journal
18:20 L'invité 18:35 Un flic 20:00
Flash 20:05 D'est en ouest 20:30
Journal de France 2 21:00 Specimen
22:05 Le pensionnat de l'espoir
23:00 TV5Monde, le journal 23:10
Journal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Ouaga Saga
01:25 Cirage 01:55 ARTE reportage
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje 07:50
Hey Arnold! 08:10 My little pony
08:35 Heidi 09:00 Seinfeld 09:50
Two guys, a girl and a pizza place
10:35 Scrubs 12:45 Seinfeld 13:30
Two guys, a girl and a pizza place
14:20 Scrubs 15:50 It's always sunny
in Philadelphia 16:10 30 Rock 16:35
Community 17:15 Dharma Greg
18:05 Off centre 18:30 Futurama
18:55 South Park 19:20 It's always
sunny in Philadelphia 19:45 30 Rock
20:05 Futurama 20:30 South Park
20:55 Community 21:40 Anger man
agement 22:05 Dharma Greg
22:55 Seinfeld 23:40 Two guys, a girl
and a pizza place 00:30 South Park
00:55 Off centre 01:15 Seinfeld
Eurosport
12:00 Skispringen: World Cup 13:00
Voetbal: Algarve Cup 15:15 Wielren
nen: Tirreno-Adriatico 16:15 Voetbal:
Algarve Cup 18:00 Skispringen:
World Cup 19:00 Eurogoals 19:45 Bi-
atlon: World Cup 20:40 Clash Time
20:45 WATTS 21:00 Pro wrestling:
This week on world wrestling enter
tainment 21:30 Clash Time 21:40 Pro
wrestling: Vintage collection 22:40
Vechtsport: Total KO 23:30 Skisprin
gen: World Cup 00:30 WATTS 00:45
Eurogoals 01:30 Zender uit de ether
CNN
08:30 News Special 09:00 World
Business Today 10:00 World One
10:30 African Voices 11:00 BackStory
11:30 CNN NewsCenter 12:00
Fareed Zakaria GPS 13:00 News
Stream 14:00 World Business Today
15:00 International Desk 16:00 Glo
bal Exchange 17:00 World Sport
17:30 CNNGo 18:00 International
Desk 19:00 Quest Means Business
20:00 Amanpour 20:30 CNN News
Center 21:00 Connect the World
with Becky Anderson 22:00 Aman
pour 22:30 World Sport 23:00 Piers
Morgan Tonight 00:00 World Report
00:30 World Sport 01:00 Anderson
Cooper 360