Cees Calis Johan Lafort lief Vadertje, Lieve Oma Keur, George Weemaes wjm Daniël de Vogel Daniel de Vogel S/jgf)£3JJ Van der Hooft Uitvaartzorg Familieberichten O HlQnsenlinq.nl vrijdag 8 maart 2013 familieberichten I 3$"* Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Je goede verhalen, je warmte en gezelligheid, je vriend schap en steun. Cees, we missen je. Cees Calis weduwnaar van Inge Calis-Knieriem Laren, 2.6 januari 1938 t Temeuzen, 5 maart 2013 Nijmegen: Lavrans Calis en Martine Amsing Josie Calis Oud Ferdinandusdijk8,4566 RK Heikant (06-23900283) Cees is thuis. U bent altijd welkom om hier afscheid van hem te nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 maart om 13.00 uur in cultureel centrum "De Halle", Roosevelt- laan la te Axel, gevolgd door de begrafenis op de begraaf plaats aan de Burchtlaan aldaar. Onze rijdende reporter is aan zijn laatste rit begonnen... Wij zullen je enthousiasme en avontuurlijke verhalen missen. Je motorvrienden: MC Stelleknallers Oda Anneke Marijke Ront Edy Veronique Anita Chris Lina Ruth M argot Leslie Sjaak Bij vreugde en verdiet Bij storm en regen Bij blijdschap en zonneschijn We komen elkaar altijd weer tegen Lizet Vol ongeloof en verdriet hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa en trotse opa-opa echtgenoot van Lizet de Vos in de leeftijd van 80 jaar. Temeuzen Lizet Lafort-de Vos Temeuzen Mark en Holliss - in herinnering - Temeuzen Frank en Lilian Boy Daisy en Jochen Amy SpuiAriena en Dikky Ingeborg en Jeroen - Diese Jelmer Hilke Petra - in herinnering - Gent, 6 maart 2013 Correspondentieadres: Berliozhof 23 4536 EV Temeuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. geef je Petra een dikke knuffel van me! Ariena Bedankt voor alle mooie momenten en herinneringen. We zullen je missen. Priscilla Daniel Sharon Milko Ruben Toch nog onverwacht, hebben wij afscheid moeten nemen van onze vader en opa Jan de Bruijn in de leeftijd van 67 jaar. Benny Raöll Dorien en Paul Nevine Brendan Temeuzen, 5 maart 2013 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 11 maart om 10.40 uur in crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28 c te Temeuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 10.30 tot 10.40 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. correspondentieadres: Broodmarkt 2 c, 4561 CC Hulst Indien u door omstandigheden geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geschrokken zijn wij, van het toch nog plotselinge overlijden van onze broer en schoonbroer in de leeftijd van 82 jaar. Rosa Weemaes-Maenhout Dees Weemaes Marie de Bruijn-Weemaes Door en Lenie Weemaes Jo Willems Cis Weemaes-de Groot Jan en Marie Louise Weemaes Wij wensen José, de kinderen - kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Hulst, 4 maart 2013 Na jarenlange niet aflatende betrokkenheid en grote ver diensten is onze ere-voorzitter George Weemaes overleden en dat heeft ons diep geraakt. Hij was in de geschiedenis van onze vereniging een markant figuur, een bindende factor, een inspirator. Hoewel zijn gezondheid hem de laatste jaren verhinderde om fysiek bij onze vereniging actief te zijn, waren zijn gedachten altijd bij ons. Dat was fijn. Wij wensen iedereen die hem lief was en lief had, alle sterkte toe. Namens donateurs en leden, bestuur van EHBO-vereniging Graauw Toch wel onverwacht ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze schoonbroer Edie Boogaart echtgenoot van Tiny Andriessen. Wij wensen Tiny; Esther, Hans en kinderen; Ronny en Eric alle kracht toe dit zware verlies een plekje te geven. Frans en Marian Lien en Karei Johan en Paula (in herinnering Magda) Theo en Ireen Bertus (in herinnering) en Jana Annelies en Ro Vanuit Canada ontvingen wij het bericht dat, na een leven van nooit aflatende zorg en liefde, door de Heer is thuisgehaald onze geliefde schoonzus en tante Adriana van Cadsand-Dieleman Echtgenote van Frangois van Cadsand t 1962 A Axel, 16 juni 1922 Smithers B.C. Canada, 5 maart 2013 We wensen Sara, Meeuwis, Pieter en hun kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie van Cadsand Correspondentie adres: S.M. Tollenaar-van Cadsand Van Gistellelaan 27 4571 EG Axel Langs deze weg willen wij u allen hartelijk bedanken voor de kaarten, bloemen en vele andere blijken van medeleven, die wij van u ontvingen na het overlijden van Trees de Dalie-Baart Uw belangstelling was en is voor ons een grote steun. Familie Baart Familie de Dalie Nicole Faas-Weyn Na het overlijden van mijn lieve vrouw, mama en moeke werd haar zorgzaamheid en de warmte die zij als mens uit straalde, nog eens overduidelijk tijdens de uitvaartdienst en de crematieplechtigheid. Overweldigend waren alle persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven. Dank aan allen die op enigerlei wijze bij ons betrokken zijn geweest. Voor ons betekende dit een grote steun. Jan Dirk Faas Valerie en Frank Thijsen-Faas Louise Jules liliïïsjijumin) HUI in liefdevolle herinnering 8 maart 2012 8 maart 2013 Een jaar geleden was je plots uit ons leven verdwenen we dragen ieder apart een stukje van jou in ons hart geen dag, maand, jaren zullen voorbij .gaan zonder dat wij met onze gedachten stil blijven staan bij jou. Pa en Ma Annemieke en Daniel v.. in liefdevolle herinnering 08-03-2012 08-03-2013 het gemis blijft groot opa en oma van Wijck ooms en tantes neven en nichten kJL Bij beschikking van de kantonrechter te Middelburg, d.d. woensdag 13-02-2013 is onder curatele gesteld mevr. Kayleigh Zuidweg, geboren te Temeuzen op 30-12-1994, wonende te Geulstraat 11, 4535 CV Temeuzen, en is tot curator benoemd dhr. H.J. Zuidweg en mevr. M.C. Zuidweg- de Braai wonende te Geulstraat 114535 CV Temeuzen. IZsMl C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhoofluitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding E-mail pzcfamilieberichtert@wegenermedia.nl Telefoon 088 013 9999 Internet I www.familieberichtenonline.nl V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 83