DvarJadan Cj| U1ensenlinq.nl Martinus Cornells Leunis Tinus Dirk Mookhoek Anna Neeltje van Oeveren - Zondervan Wilhelmina Maria Anna van Luijk <-38 Ifamilieberichten vrijdag 8 maart 2013 Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 13:13 Wij zijn verdrietig dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootvader weduwnaar van Jannigje Meuzelaar Rilland-Bath, 19 juli 1929 t Terneuzen, 6 maart 2013 Moed, warmte en belangstelling voor zijn medemens; zo was hij! Terneuzen: Willy en Anton de Waele - Leunis Ferry en Kimberley Isa Lynn Oostburg: Liza Leunis Terneuzen, Oostelijk Bolwerk 516 Correspondentieadres: Newtonstraat 39, 4532 KG Terneuzen Vader is thuis, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is zaterdag 9 maart van 15.00 tot 16.00 uur en van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 12 maart om 13.00 uur in de aula van Monuta op de begraafplaats, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de aula. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats bij zijn geliefde vrouw op de Zuiderbegr'aafplaats aan de Bellamystraat in Terneuzen. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de koffiekamer van voornoemde aula op de begraafplaats. Een woord van dank aan het zorgteam van "De Veste" en de Thuiszorg voor hun liefdevolle verzorging. Als iets liefs je verlaat Blijft nog altijd de liefde Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve mama, schoonmoeder en oma Elizabeth Cornelia Verbeek - Elly - Kruiningen, 3 september 1945 Goes, 4 maart 201 3 Esther en Gert-Jan Griep Linsey Naomi Correspondentieadres: Ina Boudier Bakkerlaan 6' 4481 DB Kbetinge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Terugkijkend op alle mooie momenten die we samen hadden, hebben we met veel verdriet afscheid genomen van onze jongste zus en tante Elly Verbeek Schoorl: Eva en Wim van Muiswinkel-Verbeek Vlissingén: Mineke en Rinus Weua-Verbeek Meliskerke: To en Huib Lavooy-Verbeek Middelburg: Corrie t en Ad t Deegens-Verbeek Nichten en neven 4 maart 201 3 Ik ben op reis, al weet ik niet waarheen Maar ergens stond geschreven, dat ik deze weg moest gaan en aarzel ik soms even langs die eindeloze baan Toch weet ik: Iemand ging me voor en daarom ga ik door Na een periode van 3 jaar die werd gekenmerkt door eenzaamheid en verdriet hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van onze lieve Pa, Opa en Overopa. Weduwnaar van Dina Adriana Mookhoek - Roofack Breskens 23 juli 1932 t Breskens 6 maart 2013 Veel heb je ons gegeven Veel heb je voor ons betekend Plotseling uit ons leven gedreven Blijf je in onze harten leven Hoek: Jan en Lia Mookhoek - de Reu Diana en Alexander, Jeffrey Marcel en Mandy, Dylan, Nick, Tycho Aardenburg: Rieneke en George Dhont - Mookhoek Remco en Yanaika, Jurre, Tijn Jeroen en Athy Judith en Marco, Finn Oostburg: Co en Ineke Mookhoek - Haak Nadja en Patrick, Torre Melissa en Mo Irina en Anthony Laura Breskens: Majella en Mark Verstraete - Mookhoek Dennis en Sophie Seung Ri Correspondentieadres: Galjoen 12 4511 JX Breskens Pa is op zijn kamer in verpleegafdeling de Boulevard, Hooge Platen. Gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 10 maart van 15:00 tot 16:00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op dinsdag 12 maart om 16:00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c Terneuzen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te cóndoleren. Een speciaal woord van dank aan personeel "Hooge Platen van Afdeling Boulevard voor de aandacht en liefdevolle verzorging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van mevrouw Alie van den Berge-Kruidbos Alie is in de periode van 1965 - 1993 werkzaam geweest bij de Provincie Zeeland, in de functie van typiste en collationiste van de toenmalige directie Milieu en Water staat in Zeeland. Wij herinneren Alie als een sympathieke en. plezierige collega met een opgewekt karakter. Wij wensen haar echtgenoot en familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, Han Polman, voorzitter Ab Smit, secretaris Middelburg, 7 maart 2013 Als je je voet op de andere oever zet en het blijkt de hemel te zijn. Als je dan door een Hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn. Als je dan muziek hoort en het blijken engelen te zijn. Dan ben je niet heengegaan maar naar huis gegaan Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze innig geliefde moeder, trotse oma en opoe Sinds 7 juli 2004 weduwe van Jan van Oeveren In de leeftijd van 81 jaar Lenie en Wim Wolfert en Marïèl Anne Marian en Dennis Bas Corry en Kees Arjan en Liesbeth Anja en Marcel Bas, Lisa Ina en Willem Annemieke Eveline en Gerard Milan Wilma in liefdevolle herinnering Johan en Nicole Romy Bruinisse, 5 maart 2013 Correspondentieadres: O.F. Weisestraat 14311 EJ Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 11 maart om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 1 te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Dorpsweg van Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in het Herv. Verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. r Hierbij geven wij u kennis dat na een goed en lang leven op 104-jarige leeftijd is overleden onze oudtante 4 september 1908 t 4 maart 2013 Breskens Vlissingén Filipijnen: Joop en Francina van Luijk Oost-Souburg: Maurits en Tiny van Luijk Papendrecht: Marline en Kees de Kraker Catharina f Aron Daniël Julia Laurens Oost-Souburg: Marinda van Luijk Oost-Souburg: Jozina en Simon Minderhoud Ezra Oost-Souburg: Jochem van Luijk Ivonne van Luijk Koudekerke: Roswitha van Luijk en Ad Schout Correspondentieadres: Braamhof 23 4371 CK Koudekerke De crematie heeft plaatsgevonden in besloten kring op donderdag 7 maart. V Ter herinnering aan Jean Warnier Henny en Jeanne Emiel en Trees

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 82