38 Ifamilieberichten vrijdag 8 maart 2013 fDensenlinq.nl Peter de Korte Peter de Korte Peter Peter de Korte Peter de Korte Verslagen en met pijn in het hart laten wij weten dat op Gods tijd is overleden, door een ernstig ongeval, mijn lieve man en mijn lieve, trotse papa Pieter Andries in de leeftijd van 26 jaar. We bidden God om kracht in dit gemis. Elze en Noa de Korte 6 maart 2013 De Plaastraat 1 4365 AX Meliskerke Als u ons wilt condoleren bent u van harte welkom op zaterdag 9 maart van 16.00 tot 17.30 uur, en ook na de begrafenis, in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Valkenburgstraat 25 te Meliskerke. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen in deze kerk op D.V. maandag 11 maart om 13.30 uur. Aansluitend begeleiden wij Peter en mijn papa naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Meliskerke om 14.30 uur. liever geen bloemen Het verdriet is overstelpend. Onze innig geliefde zoon, enthousiaste, lieve broer,, zwager en oom is op Gods tijd door een ernstig ongeluk van ons weggenomen in de leeftijd van 26 jaar. Wie hem gekend heeft zal begrijpen dat het gemis erg groot is. We hopen dat de Heere Elze, Noa en ons allemaal in deze weg wil troosten en sterken. Ko en Nelleke de Korte Jan en Lydia Lise, Jack, Thijs, Tirza Esther en Cor Sharon, Rhodé, Nathan Jacco en Gonneke Louis en Marjoleen Naomi, Julian René en Christa Emma en Arjan Ruben Deborah Albert 6 maart 2013 Mariekerke 24 4365 NL Meliskerke Vol dankbaarheid voor de mooie tijd die wij samen hebben gehad en overmand door intens verdriet, willen wij u laten weten dat onze lieve schoonzoon en -broer, van ons is heengegaan. We omringen Elze, Noa en de ongeboren kleine met heel veel liefde en warmte. We bidden hen veel kracht en Gods zegen toe. Pieter en Suus Riemens Trudy en Chris Salat Kalia Hanna en Martijn Harmen Tot onze grote droefheid nam de Heere uit ons midden weg mijn lieve kleinzoon en onze lieve spontane neef Wij wensen Elze, Noa en verdere familie Gods troost en nabijheid toe. Grijpskerke: Oma Maljaars Kapelle: Betsie en Jo t de Visser Aagtekerke: Bram en Ineke Maljaars Grijpskerke: Johan en Martha Maljaars Neven en nichten Verdrietig zijn we vanwege het onverwachtse overlijden van mijn lieve kleinzoon en onze hartelijke, spontane neef We bidden om Gods nabijheid voor zijn vrouw Elze, hun dochtertje Noa en Ko en Nelleke met hun kinderen. Middelburg Biggekerke Biggekerke Meliskerke Meliskerke Meliskerke Kapelle Meliskerke Meliskerke Meliskerke Serooskerke Aagtekerke Meliskerke Meliskerke Nw. en St. Joosland P. Wouters - Francke L. Wouters (in liefdevolle herinnering) Sam en Ina Wisse Henk en Joke Cijsouw André en Joke Wouters Piet en Willy Wouters Tonnie en Coby Spruijt Louis en Inge Wouters Jan en Marja Houterman Alex en Ria Maranus Hans (in liefdevolle herinnering) en Laura Jacobusse Rianne Wouters Jos en Wilma de Korte Iman en Andrea Matthijsse Michiel en Jacomien Wouters Maurits Wouters Neven en nichten Meliskerke, 6 maart 2013 Het doet ons veel verdriet dat onze neef Peter de Korte door een ongeval is overleden. Wij willen Elze, Noa en familie heel veel sterkte en Gods nabijheid toewensen. Dordrecht: Jan en Ans Riemens Rilland: Jo en Marijke van Leerzem Meliskerke: Ko en Ria Riemens Neven en nichten Meliskerke, 6 maart 2013 Geschokt en verslagen zijn wij door het plotseling overlijden van onze vriend Peter Sterke de Heere Elze, Noa en familie. Arjan en Marianne van Keulen Harm-Lieke, Simone-Mark, Lourens-Marlin en Joëlle Op het aller onverwachts is door een ongeval weggenomen onze vriend Peter de Korte Sterke de Heere Elze en Noa, onze vrienden René en Christa en verdere familie met dit zware verlies. Arnaud en Nelleke David en Gerdien Jan-Pieter en Cornelia Matthew en Marian Nina René en Davina Sjaak en Marieke Wouter en Ingrid Bedroefd en verslagen zijn wij nu onze spontane en meelevende vroegere buurjongen door een ernstig ongeval is overleden Peter de Korte We wensen zijn vrouw, dochtertje en verdere familie Gods kracht toe om dit verlies te dragen. Kees en Jo Wisse Comé en Margriet Seijner Levien en Jannie Melse Piet en Hannie Wisse Hens van de Berg Kees en Klazien Wisse en kinderen Meliskerke Als gevolg van een tragisch ongeval is één van onze mede werkers op jonge leeftijd uit ons midden weggerukt Peter de Korte Sprakeloos blijven wij achter, er waren nog zoveel plannen. Peter blijft in onze gedachte voortleven als een positief en gewaardeerd medewerker, die altijd voor iedereen klaarstond. Onze deelneming gaat uit naar Elze, Noa, familie en allen die hem lief zijn. Namens directie en collega's van van Keulen Transport bv Middelburg Verslagen en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het onverwacht overlijden van onze collega Peter de Korte Wij hebben hem door de jaren heen leren kennen als een zeer betrokken en gewaardeerde collega. Met zijn herkenbare glimlach, zo behulpzaam als hij was, zullen wij hem gaan missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte en wijsheid toe om dit grote verlies te verwerken. Personeelsvereniging, collega's en oud-collega's van Keulen Transport Geschokt door het overlijden na een noodlottig ongeval missen we in hem een grote kracht en vriend Peter de Korte Namens Truckpullirigteam van Keulen, Johnny, Harm, Rene, Anton, Bart en partners We wensen Elze en Noa veel sterkte toe in de komende tijd. Wij zijn diep getroffen door het overlijden van Peter de Korte Als werknemer van Van Keulen Transport was hij werk zaam op ons renovatieproject "Hof Kromwege". Wij leven zeer mee met zijn gezin en familie die dit verlies moeten dragen. mede namens de medewerkers, Marco van der Wel, Directeur bestuurder Woonburg Geschokt en verbijsterd zijn wij door het overlijden van Peter de Korte tengevolge van een tragisch ongeval bij het uitoefenen van zijn werk. We wensen zijn gezin en alle andere nabestaanden kracht, troost en ondersteuning toe in deze zeer moeilijke omstandigheden. Directie en medewerkers De Kok Bouwgroep b.v. en alle bouwpartners betrokken bij het project in Oost-Souburg Goes, 7 maart 2013 Geschokt en met droefheid ontvingen wij het bericht dat door een tragisch ongeval onze actieve deelnemer en vrijwilliger Peter de Korte plotseling is overleden. We wensen Elze, Noa en verdere familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur stichting Trekkertrek Aagtekerke Wij zijn diep geschokt door het overlijden van Peter de Korte zoon van onze medewerker Ko de Korte Onze welgemeende gevoelens van deelneming gaan uit naar de familie. Wij hopen dat zij de kracht mogen vinden om dit zware verlies te dragen. Directie en personeel AMZ Borssele

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38