l I I 1 1 t 1 Drd&dó'dn O friensenlinq.nl familieberichten I 37 Johanna Keur - Goverse Lieve Oma Keur, Anna Neeltje van Oeveren - Zondervan lieve oma van Oeveren lieve OPOE van Oeveren Elizabeth Cornelia Verbeek - Elly - Elly Verbeek Thona van der Roost - Hoek Toos van der Roost-Hoek vrijdag 8 maart 2013 Enige en Algemene kennisgeving Je wereld werd kleiner. Beelden gingen vervagen. Je verlegde je grenzen. Gedachten vervulde je dagen. Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, is na een kort ziekbed overleden onze lieve moeder en oma Sinds 18-7-1988 weduwe van Abraham Keur Nieuw- en Sint Joosland, 5 november 1923 Vlissingen Arnemuiden Arnemuiden Arnemuiden Middelburg Nieuw en Sint Joosland Nieuw en Sint Joosland Nieuw en Sint Joosland Nieuw en Sint Joosland Middelburg t Middelburg, 6 maart 2013 Matthy Jannetje Keur t Janneke en Wijnand van Gessel-Keur Max en Halina Keur-Jarosz Willy en Jan de Nooijer-Keur Matthy en Daan van de Ketterij-Keur Leo en Tineke Keur-Story Johan Keur f Jaap en Alda Keur-Schipper Bram en Jacqueline Keur-Den Exter Elly en Levien de Putter-Keur Martin en Marianne Keur-Hartevelt Jacqueline Keur en Gijs Baan Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum "Rustenburg" voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Bellamypark 19 4381 CG Vlissingen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 13 maart om 11.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Hieraan voorafgaand is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Nieuw- en Sint Joosland. Na dé begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Bedankt voor alle mooie momenten en herinneringen. We zullen je missen. Priscilla Daniel Sharon Milko Ruben Je gevoel voor humor, je grapjes... Dag lieve oma Keur We zullen je missen. Raymond en Lenette Nerena Angie Linda en Arjan Ryan cB Als je je voet op de andere oever zet en het blijkt de hemel te zijn. Als je dan door een hand wordt aangeraakt en het blijkt Gods hand te zijn. Als je dan muziek hoort en het blijken engelen te zijn. Dan ben je niet heengegaan maar naar huis gegaan Vol verdriet om de leegte die zij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze innig geliefde moeder, trotse oma en opoe Sinds 7 juli 2004 weduwe van Jan van Oeveren In de leeftijd van 81 jaar Lenie en Wim Wolfert en Mariël Anne Marian en Dennis Bas Corry en Kees Arjan en Lies be th Anja en Marcel Bas, Lisa Ina en Willem Annemieke Eveline en Gerard Milan Wilma in liefdevolle herinnering Johan en Nicole Romy Bruinisse, 5 maart 2013 Correspondentieadres: O.F. Weisestraat 14311 EJ Bruinisse De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 11 maart om 13.00 uur in de Hervormde Kerk, Kerkplein 1 te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Dorpsweg van Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in het Herv. Verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. God keek rond in Zijn tuin En nam een leegte waar Kijkend naar je moe gelaat Stelde Hij een lieflijk gebaar Hij sloeg Zijn armen om je heen En verloste je van je pijn God neemt alleen het beste Zijn tuin moet wel prachtig zijn. Nooit meer soep op zaterdag, nooit meer zomaar even naar u toe, nooit meer we zullen je missen uw kleinkinderen Te klein, ben ik om te begrijpen Te klein, ben ik om te weten Te klein, ben ik om je te verliezen Groot ben ik om van je te houden We zullen je missen Milan, Anne en Bas Als iets liefs je verlaat Blijft nog altijd de liefde Intens verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve mama, schoonmoeder en oma Kruiningen, 3 september 1945 Goes, 4 maart 2013 Esther en Gertjan Griep Linsey Naomi Correspondentieadres: Ina Boudier Bakkerlaan 6 4481 DBKIoetinge De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Terugkijkend op alle mooie momenten die we samen hadden, hebben we met veel verdriet afscheid genomen van onze jongste zus en tante Schoorl: Eva en Wim van Muiswinkel-Verbeek Vlissingen: Minekeen Rinus Weua-Verbeek Meliskerke: To en Huib Lavooy-Verbeek Middelburg: Corrie t en Ad t Deegens-Verbeek Nichten en neven 4 maart 2013 Bezige handen en een sterke wil, Vielen na een mooi leven stil. Toch nog onverwachts overleden onze tante Elly Verbeek Wij wensen Esther, Gertjan, Linsey en Naomi veel sterkte. Borsele: Erik en Gerda Vlissingen: Edith en Henk Mark en Anja Onno en Lillian en kinderen Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van Laurens Willem van der Roost 8 september 1931 16 maart 2013 Joke en Sim Jolanda en Marcel, Sjors Suzanne en Michiel Antoinette en Leen Manita en Bas Sabina Correspondentieadres: J. Duits - van der Roost Bruggemede 8 4337 AX Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 12 maart van 13.00 - 13.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De rouwdienst zal aansluitend worden gehouden om 14.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Geheel onverwacht is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante C. Meerman-Hoek A. Meerman t L.M. Hoek t T. Hoek-Reynoud C. Hoek G. Hoek-Roose Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37