PZC Met topvoordeel naar subtropisch Madeira KRAS.NL A a Toscane ^webwinkel 1 Legendarische Zijderoute Deze prachtige reis is inclusief: Mondial Tours Deze prachtige reis is inclusief: pzc.nl/webwinkel De culturele schatkamer van Italië Oezbekistan 4-sterren hotel direct aan zee! Vertrekdata en prijzen www.pzc.nl/webwinkel WEBWINKEL Aparthotel Royal Orchid**** Meer informatie en boeken IO vrijdag 8 maart 2013 Lange rijen cipressen en prachtige boerderijen accentueren de contouren van de Toscaanse heuvels. Hier een bergachtig gebied, daar wat lagere heuvels; samen met de middeleeuwse dorpen geven zij het landschap kleur en vorm. Al meer dan 25 eeuwen bloeien beschaving en cultuur in dit gebied. Met fijne zandstranden aan de Tyrrheense zee in het westen, de woeste natuur van de Maremma in het zuiden en de beroemde steden Siena en Florence als ware kunstschatten in het midden. Dit gebied heeft zoveel te bieden, dat het de reiziger bijna niets te wensen overlaat. U kunt zich op een reis verheugen die u een keur aan geschiedenis, kunst, cultuur en ontspanning biedt in een heerlijke omgeving met een aangenaam mild klimaat. Retourvlucht naar Bologna incl. alle belastingen en toeslagen Transfer luchthaven Bologna naar hotel en terug Welkomstdrankje op de dag van aankomst 6 overnachtingen met ontbijtbuffet in het goede middenklasse hotel EUR in Lido di Camaiore 5 x diner en 1 x specialiteitenavond in het hotel. Drankjes (1/4 tafelwijn en Va liter mineraalwater bij het avondeten. Afscheidsdrankje met typische producten uit Toscane StadsbezichtigingViareggio Dagexcursie Florence Gekwalificeerde Nederlands sprekende reisleiding 895,00 p.p. op basis van tweepersoonskamer met vertrek vanaf Diisseldorf 945,00 p.p. op basis van tweepersoonskamer met vertrek vanaf Brussel Sinds 2000 jaar verbindt de legendarische Zijderoute China met het Westen. Alleen al haar naam wekt dromen van karavanen, kostbare stoffen en oriëntaalse kruiden op. Zodra u het rijk van Dzjengis Khan betreedt, bent u getuige van de nog steeds aanwezige resten uit het verleden: prachtige bouwwerken voorzien van kunstige ornamenten en mozaïeken zijn stille getuigen van de oude stad Samarkand; in Bukhara vindt u typisch Islamitische Architectuur. Buiten de steden fascineert het bijzondere landschap. T Bon LEZERSREIZEN Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: IK WIL GRAAG INFORMATIE OVER: O TOSCANE O LGENDARISCHE ZIJDEROUTE VOORLETTERS VOORNAAM NAAM O M O V Retourvlucht Amsterdam-Tasjkent incl. alle toesla gen en belastingen Binnenlandse vlucht Tasjkent - Urgench Transfers luchthaven - hotels v.v. Rondreis per comfortabele touringcar voorzien van airconditioning 10 overnachtingen op basis van halfpension in comfortabele 3- en/of 4-sterrenhotels in Tasjkent, Khiva, Buchara en Samarkand Kamers met bad en/of douche, toilet en tv Stadsbezichtigingen, gidsen en entreegelden volgens programma Deskundige, Nederlandssprekende reisbegeleiding categorie reizen rondreizen Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053-484 25 26 van maan dag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON MOBIEL E-MAIL Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. WEBWINKEL Vertrek van 1 april t/m 24 oktober 2013. Normale prijs Lezersprijs 8 dagen vanafnü vanaf €439 11 dagen vanaf£-592" nü vanaf €555 15 dagen vanaf£-624" nü vanaf €587 Ook 12- en 22-daagse reizen mogelijk. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Inclusief: vliegreis Amsterdam-Funchal v.v. met transavia.com of ArkeFly, luchthavenbelasting, brandstofheffing, transfer luchthaven-accommodatie v.v., verblijf in Aparthotel Royal Orchid met ontbijtbuffet en NL-sprekende reisleiding. Exclusief: niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, eventuele excursies, reserveringskosten 19,50 en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 (beide per boeking en verplicht). Optioneel: diner 19 p.p.p.n. Ga voor alle informatie over deze reis naar www.kras.nl/LR21267 categorie reizen/zonvakanties 8- t/m 22-daagse zonvakantie inclusief vliegreis, transfers, verblijf, ontbijt en NL-spr. reisleiding nü v.a. 439! Laat u verrassen door Bloemeneiland Madeira, de Portugese 'Parel van de Atlantische Oceaan'! Ontdek hier de weelderige natuur, schilderachtige vissersdorpjes en ruige rotspartijen. Ook een prachtige wandeling langs de levada's of een ontdekkingstocht door het vulkanische binnenland zijn zeker de moeite waard. De hoofdstad Funchal mag u ook beslist niet missen! U kunt hier heerlijk slenteren door oude smalle straatjes en rondneuzen in talloze winkeltjes. Speciaal voor u selecteerden wij het fuxe 4-sterren Aparthotel Royal Orchid in Cani^o, een rustige badplaats nabij de bekende lidobaden. Als lezer ontvangt u maar liefst 37,50 korting per persoon indien u boekt t/m 31 maart. Ontdek Madeira zelf en geniet! Dit ruim opgezette 4-sterren hotel ligt direct aan zee, aan de zuidkust van Madeira. Het centrum van Canigo ligt op ca. 1,5 km afstand en het centrum van de hoofdstad Funchal op ca. 12 km. Het aparthotel beschikt over een receptie, liften, een restaurant, bar, terras, diverse sportmogelijkheden, sauna, binnen- en buitenzwembad met gratis badhanddoekenservice en internet (tegen betaling). Uw 1-kamerappartement is o.a. voorzien van een telefoon, televisie, airconditioning, een ingericht keukengedeelte, badkamer en balkon met zitje. Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL: telefoonnummer 0900-9697 (15 cpm) o .v.v. reisnummer LR21267 en actiecode WEG40018 en u ontvangt 37,50 korting per persoon. Boeken met deze actiecode is mogelijk t/m 31 maart 2013. waarom zou je meer betalen Ajkuii-'JM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 10