(I d1ensenlinq.nl familieberichten I 37 Maria Hendrika Meulenberg - Versluijs Mevrouw Maria Hendrika Meulenberg - Versluijs Lieve oma Janse Adriana van Benthem - van der Blom Willemina Boot-van de Velde donderdag 7 maart 2013 Ik heb de vaste grond gevonden waarin mijn anker eeuwig hecht... Gezang 440 Na een voltooid leven, waarin vreugde en verdriet haar deel waren, is vredig ingeslapen onze lieve moeder, oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder sinds 30 november 1986 weduwe van Aart Pieter Meulenberg in de hoge leeftijd van 104 jaar. Neeltje t en Henny Berghout - Meulenberg Andries en Koos t Meulenberg - Begthel Kees t Meulenberg Leijda en Jan Luijk - Flipse Cobie t en Rinus van Sparrentak - Meulenberg Kleinkinderen Achterkleinkinderen Achter-achterkleinkind 4 maart 2013 "Cleijenborch" Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: C. van Boetzelaerstraat 3, 4797 BM Willemstad De dankdienst voor haar leven zal worden gehouden op zaterdag 9 maart om 10:30 uur in de Ontmoetingskerk, Geersdijkseweg 1 te Geersdijk. Aansluitend zal omstreeks 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Drenthehuis, Burg. P. Wissestraat 5 te Geersdijk. Voorafgaand aan de dienst is er van 10:00 tot 10:20 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde kerk. m Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle aandacht die zij, in haar tien jaar durende verblijf daar, heeft mogen ontvangen. =M Wij zijn verdrietig omdat ons gewaardeerd Cliëntenraadslid, is overleden op de hoge leeftijd van 104 jaar. Wij zijn haar dankbaar voor haar inzet en het vele werk dat zij voor de Cliëntenraad heeft verricht. Namens de Cliëntenraad van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, mevr. T. Bakker-van Lieren, voorzitter namens Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland, mevr, drs. A.H. Kallewaard, directeur/bestuurder. Door jou werden wij verwend met een 'Suukelaatje'of Haagse Bluf. Wij zullen het potje sjoelen, de hersengymnastiek en het zingen altijd blijven herinneren. Jij was zorgzaam en je stond altijd voor iedereen klaar. Oma, we zullen je missen! Liefs van alle kleinkinderen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het onver wachte overlijden van Mevrouw J. Janse-de Wolf Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Zij was jarenlang onze buurvrouw in de Schuitvlotstraat te Grijpskerke. Familie A.D. van Bergeijk Mevr. K. Bierens Familie Bijkerk Familie van Beers Familie A.K. Brasser Familie Davidse Familie Frambach-Francke Familie K.P. Francke Familie Mous Mevr. A.J. van Noort Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen - de laatste jaren - had je de wind niet mee. Na een lange en moedige strijd hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame papa, trotse opa, broer, zwager en oom Marinus Honneré Stobbelaar -Rinus- weduwnaar van Janna Johanna Schot Ik 2 december 1940 Yerseke t 4 maart 2013 Tholen Wilma en Jack Yordi Jens en Sharon Conny en Kristof Caitlynn en Roy Marnick Familie Stobbelaar Familie Vinjé Oude Werf 36 4691 TA Tholen Papa is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 7 maart 2013 van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 9 maart 2013 om 10.30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren. 'In Uw liefde geborgen' Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend geven wij met droefheid kennis van het overlijden van onze lieve en altijd zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ank Rozenburg 28 december 1924 echtgenote van dochter van t Bloemendaal 5 maart 2013 ds. Hendrik van Benthem f1977 Adrianus van der Blom f 1969 en Adriana Pontier f1967 Amsterdam Henk van Benthem Aki Herlyn Hendrik Jacob Philipp en Tamar Lelystad Christien van Benthem Maarten Hofstra Marieke en Arjan, Emmie Harmen en Lisa Ad van Benthem f 1992 Haarlem Olga van Benthem Ite Siegers Lonneke Esther en Joachim, Neo Amsterdam Tjeerd van Benthem Carlo Bonello Wij danken de medewerkers van Wildhoef voor hun toegewijde verzorging en betrokkenheid. De kerkdienst wordt gehouden op zaterdag 9 maart om 13.30 uur in de Oostkerk, Oostkerkplein 1 te Middelburg. De begrafenis is aansluitend om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de kerkdienst is in de Oostkerk gelegenheid om afscheid te nemen. Correspondentieadres: Hollandse Hout 189 8244 GJ Lelystad vanbenthem@kpnmail.nl w* m. Verdrietig geven wij u kennis dat na een lang leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgd heid, liefde en hard werken toch nog vrij plotseling van ons heen is gegaan onze lieve moeder, stiefmoeder, schoonmoeder, oma en overoma Jacoba Wondergem - Kodde - Coos - sinds 23 mei 1980 weduwe van Jan Wondergem Aagtekerke, 15 september 1911 f 's-Heer Arendskerke, 5 maart 2013 's-Heer Hendrikskinderen: Ellyen Gerrit Joost en Natalie Jessica 's-Heer Hendrikskinderen: Huib en Matty Nicole en Marco, Manon, Monica Kattendijke: Addie en Albert f Arjen, Ivy Tanjaen Marco Nina en Jan - Joost, Kimon, Ward Onze dank gaat uit naar dokter Wolbers en de medewerkers van Team 1 en 2 en vrijwilligers van Zorgcentrum Poelwijck, voor de goede en liefdevolle verzorging Correspondentieadres Den Omloop 18,4472 AM 's-Heer Hendrikskinderen. De afscheidsdienst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden vrijdag 8 maart om 17.45 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de dienst is er van 17.30 - 17.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Coos te nemen. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Na een lang leven is overleden onze oudste zuster en tante Jacoba Wondergem-Kodde Koudekerke: van den Driest-Kodde Goes: W. van de Stolpe-Kodde Neven en nichten "De HEERE is mijn Herder; Mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Sinds 7 november 1986 weduwe van Leendert Willem Boot in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Vlissingen: Ria en Ad Fonteine-Boot Adrie van der Wekken-Boot (in herinnering) Lemele: Anton en Dinie van der Wekken-Bouwhuis Renesse: CorBoot Burgh-Haamstede: Rinus en Annie Boot-Bom Kortgene: Maatje en Jan Koole-Boot klein- en achterkleinkinderen 4 Maart 2013 Zeeanemoonweg 26 4325 BZ Renesse De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. vrijdag 8 maart om 13.00 uur in de kerk der Gereformeerde Gemeente, Ankerweg 10 te Burgh-Haamstede Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Oude Moolweg te Renesse. Na de begrafenis heeft u in de zaal van bovengenoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 35