Ontdek historisch Delft Mmmmmmm! Mechelen! pharosreizen.nl Delft, de bekende porseleinstad en de stad van Vermeer! WestCord Hotel Delft, gelegen tus sen het centrum en natuur- en recreatiepark de Delftse Hout, is de ideale plek van waaruit u deze prachtige stad kunt verkennen. Speciaal voor tijdens het voorjaar en de zomerperiode hebben wij voor u dit unieke arrangement samengesteld. WestCord Inclusief een bezoek aan de Nieuwe Kerk! www.pzc.nl/webwinkel Inhoud: Meer informatie en boeken Boek via www.westcordhotels.nl/wegener of telefonisch: 015-88 89010 (lokaal tarief) onder vermelding van 'aanbieding Wegener' of per email: delft@westcordhotels.nl Lezersprijs 99,- p.p.* 3-daags snoepreisje Vlaanderen, België, vanaf 99,- p.p. per arrangement www.pzc.nl/webwinkel Data 09/03-28/03 29/03-30/11 109,- 01/12-30/12 woensdag 6 maart 2013 Op de dag van aankomst kunt u 's avonds genieten van een heerlijk driegangendiner in ons sfeervolle restaurant. Na het diner kunt u de dag afsluiten bij de openhaard in de lobby of bij mooi weer op het terras. Op de tweede dag verkent u het prachtige Delft. U ontdekt verschillende kerken, kloosters en hofjes en de architectuur door de eeuwen heen. U bezoekt tevens de Nieuwe Kerk met de Koninklijke grafkelders. Bezoek eventueel nog de Porce- leyne Fles met de Delfts Aardewerken. Houdt u van winkelen? In Delft vindt u vele galeries, cadeauwinkels, modeboetieks en culinaire winkels. Tussen alle activiteiten door kunt u genieten van een kopje koffie bij het Stads-Koffyhuis Delft. Om de dag ontspannen af te sluiten kunt u gebruik maken van de panoramasauna en fitness in het hotel. Of boekt u een heerlijke ontspanningsmassage. Een bezoek aan de stad Delft is echt de moeite waard! HOTEL DELFT categorie reizen hotelovernachtingen 2x overnachting in een comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner op de dag van aankomst entrée Nieuwe Kerk (zonder torenbeklimming) kopje koffie bij het Stads-Koffyhuis Delft gebruik van fitness en sauna gratis parkeren bij het hotel Prijs is exclusief stadsbelasting a 2,35 per persoon per nacht. De single toeslag is 50,- per arrangement. Boekbaar: maart tot en met eind augustus 2013. Adviesprijs 129,- p.p. Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 32840 AUTOVAKANTIES VAN ANW8 Is het tijd om weer lekker te genieten? Kom dan nu naar het bourgondische Vlaanderen! Met dit arrangement ontdekt u het best bewaarde geheim van Vlaanderen: Mechelen. Deze fraaie provinciestad heeft bijna evenveel beschermde monumenten als Brugge. De Sint-Romboutskathedraal en het Groot-Begijn hof staan zelfs op de Unesco-werelderfgoedlijst. En in de vele restaurantjes en cafés heerst volop gezelligheid. Uw verblijf U verblijft in het zeer centraal gelegen Novotel. Vanuit uw hotel ontdekt u direct de gezellige binnenstad en loopt u zo naar vele leuke cafeetjes en restaurantjes. Uw ruime kamer heeft o.a. satelliet-tv, koffie- en theezetfaciliteiten, kluisje en airco. nbegrepen: 2x overnachting met ontbijt in Novotel, hartje Mechelen lx driegangendiner (dag aankomst) gebruik fitness en wellness lx sneukelwandeling op zaterdag (15.00 uur) categorie reizen autovakanties in.,WW.,..„w;,,,..;.www,,.,.. w;.. Bovendien is Mechelen een heerlijke bourgondische stad, A waar je lekker kunt eten en drinken. Er is bij dit arrangement een smakelijke 'sneukeltocht' inbegrepen ('sneukelen' is Vlaams voor 'snoepen'). Een gids neemt u mee langs de mooiste monumenten en de lekkerste winkeltjes van de stad. Terwijl u proeft van Mechelse lekkernijen, vertelt uw gids smakelijke anekdotes over deze historische stad! Dat is pas echt een snoepreisje! Prijzen in p.p.p. arrangement. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Aankomst op vrijdag en zaterdag.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68