Colofon (Hensenlinq.nl URN WINKEL. digitaal tastbaar gedenken urn H1ensenlinq.nl woensdag 6 maart 2013 familieberichten I 39 Remi Cerillus Mathilde de Cock amilieberichten alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden Mensenlinq.nl is een digitaal monument. Een ontmoe tingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek, vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Even als actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-umwinkel.nl is de webwinkel voor gedenk- artikelen. Hier vindt u het grootste assortiment bij zondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzich telijk, eenvoudig bestel len, snelle levering en een uitstekende service. "Ik wandel in het Licht met Jezus" Bedroefd zijn wij, om het overlijden van weer een lieve zus en tante Jacoba Janse - de Wolf In de leeftijd van 81 jaar. J. Poppe - de Wolf (in herinnering) A. Poppe (in herinnering J. Francke - de Wolf L. Francke (in herinnering) neven en nichten Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel moed en sterkte toe. Grijpskerke, 4 maart 2013 Psalm 23 Na veel jaren van vriendschap nemen wij afsheid van onze lieve vriendin Koos Janse- de Wolf We wensen Theunis, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Lenie en Martinus Verhage Cathrien Wattel- Geschiere Wim Wattel in herinnering) Mien de Wolf- de Lignie (in herinnering) Cor de Wolf Middelburg 4 Maart Onze altijd meelevende vroegere buurvrouw uit Hoogelande Koos Janse-de Wolf is overleden.' We wensen Theunis en de kinderen sterkte toe. Ko en Janneke Boeije Leuntje Dekker Koos Francke Riek Francke Ko en Jo Karelse Nico en Clazien Vermue Grijpskerke, 4 maart 2013 Zoveel warmte... Zoveel medeleven. Zoveel lieve mensen. Langs deze weg willen wij u danken voor de belangstelling, de vele kaarten en de troostende woorden bij het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Martha de Cock-Boerjan Lia en Bert de Smet-de Cock Chiel Milja en Sander Oostburg, maart 2013 VERZORGING Peter Butler Voor een peróoonlijke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67