Di/srlsdsn 38 (familieberichten O FDensenlinq.nl Martina Elizabeth Johanna Brasser-Joziasse Liedewij de Pagter-van der Kam Martina Elizabeth Johanna Brasser-Joziasse Jannis Willem Boone woensdag 6 maart 2013 4*; Na een rijk en voltooid leven nemen wij afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Oost- en West-Souburg t Middelburg 20 mei 1928 4 maart 2013 Middelburg: A. Brasser Utrecht: Nelleke Brasser en Gerard van der Eist Jasper Myra Koudekerke: Marjo en John Kesteloo Mutambayi Wakadiayi Vlissingen: Peter en Petula Brasser Milo Servan Gerbrandylaan 8a 4333 BJ Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 8 maart om 09.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Onze dank gaat 'uit naar de liefdevolle verzorging door het team van HofKlarenbeek. Zij die geen rouwbrief mochten ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een aantal moeilijke laatste jaren toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Liliana Pharaïlde Albertine Bukkens-Batselaere Lilian weduwe van Frans Bukkens 31 mei 1933 13 maart 2013 Marjoke Bukkens Ben de Smet Joey Arjen Mare Bukkens Steff ie Suij Samanthaen Glenn Fabian Axel, "De Vurssche", afd. Schapenbout Correspondentieadres: Lingestraat 574535 ER Terneuzen Lilian is opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 9 maart van 10.00 tot 10.20 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, begint aansluitend om 10.30 uur in de aula van het crematorium. Na afloop kunt u de familie condoleren in de aula. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van "De Vurssche", met name van afdeling Schapenbout, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, dezè aankondiging als zodanig beschouwen. f" De ingreep die haar nieuwe kracht had moeten geven, heeft haar uiteindelijk al haar kracht ontnomen. Op 4 maart 2X)13 is in het Universitair Ziekenhuis te Antwerpen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma overleden. (Weduwe van Adriaan Cornelis de Pagter) Middelburg, 25 juli 1924 Haar kinderen: Haar kleinkinderen: Antwerpen 4 maart 2013 Anneke en Bas Arjen en Ingrid Uriël Roos en Jorit Christoffel en Karin Olivier en Kenia Ruben en Patricia Charlotte en Cas Nanette Anouk Zara Gina Maria Haar achterkleinkinderen: Tom Sophie Boris Esmée Correspondentieadres: Molenwater 2,4331 SB Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 9 maart 2013 om 10.30 uur in de Lutherse Kerk aan de Zuidsingel 70 te Middelburg. Aansluitend zullen we Liedewij begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. i Bedroefd maar ook dankbaar omdat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat is overleden onze lieve zus Wij zullen haar erg missen 4 maart 2013 Gerbrandystraat 116 4384 NK Vlissingen Johanna M. Joziasse Jannetje M. Joziasse Met droefheid om zijn heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijngeven wij u kennis van het overlijden van onze vader, schoonvader, opa en overopa weduwnaar van Maatje Bakker Zuidzande, 7 oktober 1915 Breskens, 3 maart 2013 Doetinchem: Ko en Betsie Boone - Bossand Marco en Joyce Yomanda, Marissa, Carlida Edwin en Renate Brett, Dylan Saskia en Robert Djeno, Nikki Hellevoetsluis: Frans Boone t Addie Boone - van Lare Wim Jan en Angelique Josefine Oostburg: Jan en Tanny Boone - Westerweele Daniëlle en Enno Remco Mare en Lianne Chris Annebel Correspondentieadres: Van Ostadestraat 49 4501 KR Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 8 maart om 14.00 uur in. de Protestantse kerk aan het Kerkplein te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum. Mochten wij iemand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen - de laatste jaren - had je de wind niet mee. Na een lange en moedige strijd hebben wij afscheid moeten nemenfvan onze lieve zorgzame papa, trotse opa, broer, zwager en oom Marinus Honneré Stobbelaar -Rinus- weduwnaar van Janna Johanna Schot 2 december 1940 Yerseke t 4 maart 2013 Tholen Wilma en Jack Yordi Jens en Sharon Conny en Kristof Caitlynn en Roy Marnick Familie Stobbelaar Familie Vinjé Oude Werf 36 4691 TA Tholen Papa is thuis. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 7 maart 2013 van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 9 maart 2013 om 10.30 uur in crematorium Zoomstede, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66