Ontdek historisch Delft PZC Mmmmmmm! Mechelen! PZC pharosreizen.nl woensdag 6 maart 2013 www.pzc.nl/webwinkel Inclusief een bezoek aan de Nieuwe Kerk! Delft, de bekende porseleinstad en de stad van Vermeer! WestCord Hotel Delft, gelegen tus sen het centrum en natuur- en recreatiepark de Delftse Hout, is de ideale plek van waaruit u deze prachtige stad kunt verkennen. Speciaal voor tijdens het voorjaar en de zomerperiode hebben wij voor u dit unieke arrangement samengesteld. Inhoud: 129,- p.p. 99,- p.p.* Meer informatie en boeken Boek via www.westcordhotels.nl/wegener of telefonisch: 015-88 89010 (lokaal tarief) onder vermelding van 'aanbieding Wegener' of per email: delft@westcordhotels.nl WestCord 3-daags snoepreisje Vlaanderen, België, vanaf 99,- p.p. per arrangement Data Lezersprijs' 09/03-28/03 99,- 29/03-30/11 109,- 01/12-30/12 €99,- www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen hotelovernachtingen Op de dag van aankomst kunt u 's avonds genieten van een heerlijk driegangendiner in ons sfeervolle restaurant. Na het diner kunt u de dag afsluiten bij de openhaard in de lobby of bij mooi weer op het terras. Op de tweede dag verkent u het prachtige Delft. U ontdekt verschillende kerken, kloosters en hofjes en de architectuur door de eeuwen heen. U bezoekt tevens de Nieuwe Kerk met de Koninklijke grafkelders. Bezoek eventueel nog de Porce- leyne Fles met de Delfts Aardewerken. Houdt u van winkelen? In Delft vindt u vele galeries, cadeauwinkels, modeboetieks en culinaire winkels. Tussen alle activiteiten door kunt u genieten van een kopje koffie bij het Stads-Koffyhuis Delft. Om de dag ontspannen af te sluiten kunt u gebruik maken van de panoramasauna en fitness in het hotel. Of boekt u een heerlijke ontspanningsmassage. Een bezoek aan de stad Delft is echt de moeite waard! 2x overnachting in een comfort kamer 2x uitgebreid ontbijtbuffet lx 3-gangen diner op de dag van aankomst entrée Nieuwe Kerk (zonder torenbeklimming) kopje koffie bij het Stads-Koffyhuis Delft gebruik van fitness en sauna gratis parkeren bij het hotel Adviesprijs Lezersprijs Prijs is exclusief stadsbelasting a 2,35 per persoon per nacht. De single toeslag is 50,- per arrangement. Boekbaar: maart tot en met eind augustus 2013. HOTEL DELFT Is het tijd om weer lekker te genieten? Kom dan nu naar het bourgondische Vlaanderen! Met dit arrangement ontdekt u het best bewaarde geheim van Vlaanderen: Mechelen. Deze fraaie provinciestad heeft bijna evenveel beschermde monumenten als Brugge. De Sint-Romboutskathedraal en het Groot-Begijn hof staan zelfs op de Unesco-werelderfgoedlijst. En in de vele restaurantjes en cafés heerst volop gezelligheid. Bovendien is Mechelen een heerlijke bourgondische stad, waar je lekker kunt eten en drinken. Er is bij dit arrangement een smakelijke 'sneukeltocht' inbegrepen ('sneukelen' is Vlaams voor 'snoepen'). Een gids neemt u mee langs de mooiste monumenten en de lekkerste winkeltjes van de stad. Terwijl u proeft van Mechelse lekkernijen, vertelt uw gids smakelijke anekdotes over deze historische stad! Dat is pas echt een snoepreisje! Uw verblijf U verblijft in het zeer centraal gelegen Novotel. Vanuit uw hotel ontdekt u direct de gezellige binnenstad en loopt u zo naar vele leuke cafeetjes en restaurantjes. Uw ruime kamer heeft o.a. satelliet-tv, koffie- en theezetfaciliteiten, kluisje en airco. Inbegrepen: 2x overnachting met ontbijt in Novotel, hartje Mechelen lx driegangendiner (dag aankomst) gebruik fitness en wellness lx sneukelwandeling op zaterdag (15.00 uur) Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 32840 Prijzen in p.p.p. arrangement. Niet inbegrepen: reserveringskosten en kosten calamiteitenfonds. Aankomst op vrijdag en zaterdag. categorie reizen autovakanties

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40