O Hlensenlinq.nl Jacoba Louws-Poppe Oma en Overoma Louws Haarverzorgingssalon Li-Ann Koos Louws - Poppe Maria Jobse - Huibregtsen Marie Jobse-Huibregtsen Maria Wielemaker - Vreeke Liedewij de Pagter-van der Kam 38 Ifamilieberichten woensdag 6 maart 2013 Bedroefd om het verlies delen wij u mee dat, na een lange periode van afnemende krachten en een geduldig gedragen lijden, door de HEERE op Zijn tijd uit ons midden is weggenomen, mijn innig geliefde, zorgzame vrouw, onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Koudekerke, 17 juni 1927 t Goes, 4 maart 2013 GoesF. Louws Pieter Louws (in liefdevolle herinnering) Kapelle Piet en Mariandel Louws Kapelle Jannie en Jan Vermerris Apeldoorn Beppie en Rien Visser Klein- en achterkleinkinderen Wij bedanken de verzorgsters van Zorgcentrum Rehoboth in Goes voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres F. Louws Graaf Adolfstraat 14 4461 TD Goes De begrafenis zal plaatsvinden op D.V. vrijdag 8 maart om 11.00 uur op de begraafplaats aan de Biezelingseweg te Biezelinge. Voorafgaand wordt om 10.00 uur een rouwdienst gehouden in de Christelijke Gereformeerde Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij dat onze is overleden. Frank en Natasja Lianne en Jaap (in liefdevolle herinnering) Anne-Marie en Ko Janno en Lydia Floris, en Ankie Martin Aart en Eline Floris en Petra Marien Peter en Bertine Willeke En achterkleinkinderen In verband met het overlijden van onze moeder is vrijdag de gehele dag gesloten. Onverwacht is overleden onze schoonzus, We wensen de familie veel sterkte toe. C. Louws - Janse J.A. Louws - Louws Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder, de levenswil bleef het leven niet. Verdrietig, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij mochten beleven, geven wij u kennis dat op 88-jarige leeftijd is gestorven onze lieve moeder en oma sinds 13 november 1984 weduwe van Pieter Jobse Westkapelle: Marie en Michel Pierce Wim (in herinnering) Onze bijzondere dank gaat uit naar al het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "Simnia" voor de goede en liefdevolle verzorging Domburg, 5 maart 2013 Correspondentieadres: Zuidstraat 18c 4361 AC Westkapelle De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 9 maart om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Diepbedroefd zijn wij na het overlijden van onze lieve tante Wij wensen Marie, Michel en Pierce heel veel sterkte toe. Middelburg: Nel en Carlos Westkapelle: Marie Op 81-jarige leeftijd is ingeslapen mijn vrouw, onze ma en oma echtgenote van Comelis P. Wielemaker Kees Wielemaker Bram Wielemaker Annette Wielemaker - v.d. Dool David en Samantha Eline en Bas Suzanne Jan Wielemaker Anja van der Hulst 4371 EW Koudekerke, 4 maart 2013 Biggekerksestraat 13 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 9 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De ingreep die haar nieuwe kracht had moeten geven, heeft haar uiteindelijk al haar kracht ontnomen. Op 4 maart 2013 is in het Universitair Ziekenhuis te Antwerpen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma overleden. (Weduwe van Adriaan Comelis de Pagter) Middelburg, 25 juli 1924 Haar kinderen: Haar kleinkinderen: Antwerpen 4 maart 2013 Anneke en Bas Aijen en Ingrid Uriël Roos en Jorit Christoffel en Karin Olivier en Kenia Ruben en Patricia Charlotte en Cas Nanette Anouk Zara Gina Maria Haar achterkleinkinderen: Tom Sophie Boris Esmée Correspondentieadres: Molenwater 2, 4331 SB Middelburg. De afscheidsdienst zal worden gehóuden zaterdag 9 maart 2013 om 10.30 uur in de Lutherse Kerk aan de Zuidsingel 70 te Middelburg. Aansluitend zullen we Liedewij begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangstkamer. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Ik wandel in het Licht met Jezus Bedroefd zijn wij, om het overlijden van weer een lieve zus en tante Jacoba Janse - de Wolf In de leeftijd van 81 jaar. J. Poppe - de Wolf (in herinnering) A. Poppe (in herinnering) Francke - de Wolf L. Francke (in herinnering) neven en nichten Wij wensen haar man, kinderen en kleinkinderen veel moed en sterkte toe. Grijpskerke, 4 maart 2013 Psalm 23 Na veel jaren van vriendschap nemen wij afsheid van ónze lieve vriendin Koos Janse- de Wolf We wensen Theunis, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Lenie en Martinus Verhage Cathrien Wattel- Geschiere Wim Wattel in herinnering) Mien de Wolf- de Lignie (in herinnering) Cor de Wolf Middelburg 4 Maart Onze altijd meelevende vroegere buurvrouw uit Hoogelande Koos Janse-de Wolf is overleden. We wensen Theunis en de kinderen sterkte toe. Ko en Janneke Boeije Leuntje Dekker Koos Francke Riek Francke Ko en Jo Karelse Nico en Clazien Vermue Grijpskerke, 4 maart 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38