O lïlenseniifiq nl woensdag 6 maart 2013 familieberichten I 37 Gerhardus Hendrikus ten Broeke Gé Adriana de Bruine-Lous Adriana de Bruine-Lous Jan den Engelsman Maria Maatje van Damme - Dekker Jan Marinus den Engelsman Bedroefd, maar wetend dat het goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze fijne vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Helena Christina Verhagen t Vlissingen, 4 maart 2013 H.C. ten Broeke - Verhagen Helga Busking - ten Broeke Pirn Busking Stef Busking Lixin Busking - Sun Noah Jennifer Busking Marga ten Broeke Tayo Yemisi Boulevard de Ruijter 242 4381 KJ Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 7 maart om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Groenlo, 9 oktober 1925 Vlissingen: Vlissingen: Pijnacker: Antwerpen: Vlissingen: Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Reede, Vondellaan 21, Woning 11 voor hun liefdevolle verzorging. Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat, na een aantal moeilijke laatste jaren toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en lieve oma Liliana Pharaïlde Albertine Bukkens-Batselaere Lilian weduwe van Frans Bukkens 31 mei 1933 13 maart 2013 Marjoke Bukkens Ben de Smet Joey Arjen Mare Bukkens SteffieSuij Samantha en Glenn Fabian Axel, "De Vurssche", afd. Schapenbout Correspondentieadres: Lingestraat 574535 ER Terneuzen Lilian is opgebaard in het uitvaartcentrum bij het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 9 maart van 10.00 tot 10.20 uur. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, begint aansluitend om 10.30 uur in de aula van het crematorium. Na afloop kunt u de familie condoleren in de aula. Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van "De Vurssche", met name van afdeling Schapenbout, voor alle goede zorgen. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn; 2 Timotheus 2 19 Met diepe droefheid, maar dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde moeder, lieve oma en oma-oma weduwe van Abraham de Bruine sinds 26 januari 2007 moeder van Adriaan de Bruine 26 januari 1958 - 11 februari 2007 in de leeftijd van 85 jaar. Werkendam Australië Middelburg Arnemuiden W.J. Ritmeester-de Bruine C. Ritmeester Rianneke en Arjan Carst, Dieter, Jasmijn Nelleke en Martin Wies, Juul Gert en Marcella Dylana, Ryan Corina en Frans Manoah, Jedidja Willemieke en Arie Bram en Jody Cornelis en Marcella C. de Bruine E. de Bruine-Verzandvoort Nigel, Mitchel C.M. de Bruine-de Bruine A. de Bruine Ko, Adrieke, Bram L.L. de Bruine Sarah de Bruine-Reuben Vincent, Owen, Denzei 4 maart 2013 Briandlaan 2, 4334 GP Middelburg Correspondentieadres Schroeweg 10, 4336 BN Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 7 maart van 14.00 tot 16.00 uur op kamer 31 van Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Op vrijdag 8 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg om 14.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere om ca. 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk te Middelburg. Geen bloemen. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zus schoonzus en tante in de leeftijd van 85 jaar. Kamperland: C. van Goudswaard Borssele: J. de Bruine-de Waal Oost-Souburg: J. v.d. Bosse-de Bruine Kamperland: Maatje en Ko Verburg-Koole Wil en Freek Koole Lourens en Carla Koole neven en nichten Middelburg, 5 maart 2013 Onze beste zwager, oom en oudoom is rustig in zijn slaap overleden Middelburg: uit aller naam Jeanne Lauer Abba Vader, U alleen, U behoor ik toe... Met dankbare herinneringen, aan de vele jaren die wij samen mochten delen, nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma sinds 1978 weduwe van Eliza Adriaan Jacobus van Damme 16 december 1918 f 3 maart 2013 Goes, Annie van der Schelde-van Damme Bas van der Schelde Marga en Sjakko Esther, Marit Anita en Carly Inge, Femke Haamstede, Joop van Damme f Jannie van Damme-de Ruiter André en Susan CP Johnny f Tonny en Annemiek Jacco en Chantal Wesley, Jessey, Manon Haamstede, Allévo "Duinoord" Correspondentieadres: Claushof 3 4461 SL Goes Vrijdag 8 maart zal er om 13.30 uur een herdenkingsdienst gehouden worden in uitvaartcentrum "Vredehof", Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof". Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Wij willen alle medewerkenden van "Duinoord" hartelijk dankzeggen voor de goede zorg en aandacht. Bedroefd, maar dankbaar voor al hetgeen hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan, mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en overgrootopa -Jan weduwnaar van Riek den Engelsman - Verweij Middelburg f Middelburg 19 oktober 1925 4 maart 2013 Riet en Tonnie Hendrikse - den Engelsman Karin Hendrikse en Sander van Gelderen Lisanne, Jesper Onze bijzondere dank gaat uit naar het personeel van Zorgcentrum Rustenburg, voorde liefdevolle verzorging die hij heeft mogen ontvangen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 8 maart om 16.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. Correspondentieadres: H. Hendrikse - den Engelsman Anna Blamanlaan 116,4385 KK Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37