TELEVISIE 19
I:
RTL7/
\|R0NJCA
I CANVAS
Tussen kunst kitsch
Dockland: het verdriet van
Europa
Doomsdag preppers
Holland doc: guerilla
grannies
WOENSDAG 6 MAART 2013
08:30 RTL Z Voorbeurs 09:00
RTLZ Nieuws 13:20 De suc
cesfactor 13:40 RTL Z Nieuws
14:20 Watt nu?! 14:40 RTL Z
Nieuws 15:30 RTL Z opening
Wallstreet 15:35 Business-
Channel.nl on tour 15:50 RTL Z
opening Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws
06:00 Dit is mijn toekomst
06:31 RTL Telekids 10:00 Tel
sell 15:01 RTL Telekids 17:15
The nanny 17:45 The bold and
the beautiful
07:00 Move that body 07:30
Born2Cook 08:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshopping
14:00 Move that body 14:30
Born2Cook 15:00 My kitchen
rules 16:05 Smaken verschillen
16:35 Every day gourmet with
Justine Schofield 17:10 Road to
Avonlea
06:00 Just kidding 06:20 Dis
ney XD: Amazing spiez, Het
Speelplein, Pair of kings, The
suite life on deck, Phineas
Ferb, Ranger dierenjournaal
vanuit Emmen, Het Speelplein,
Amazing spiez, Davincibles,
Casper's griezelschool, Rek-
kit Rabbit, Quack Pack, De Ver
vangers, Phineas Ferb, Ranger
dierenjournaal vanuit Emmen,
Zeke Luther, Lab Rats, Pair of
kings, Kickin' it, The suite life on
deck, Lab Rats, Kick Buttowski,
Phineas Ferb, Sidekick, Het
Speelplein, Kickin' it, Lab Rats,
The suite life on deck, Pair of
kings, Just kidding
09:00 Radio 2 op één 12:00
Winterbedden 12:20 Dagelijk
se kost 12:35 Blokken 13:00
Het journaal 13:30 Het Weer
13:35 ledereen beroemd 13:55
Thuis 14:20 De topcollectie
van... 14:45 Sporza: Parijs - Nice
16:15 Sporza: Tirreno - Adriati-
co 17:35 Buren
06:00 De Ochtend 09:00 Ter-
Zake 09:35 Reyers Laat 10:15
Winterbedden 12:30 Zender
uit de ether 13:55 Login 14:20
100" 14:22 Villa Politica 16:06
100" 16:08 Moonlighting
16:52 100" 16:55Ted@Canvas
17:28Ted@Canvas
18:00 Stop! Politie, Reality
18:30 Politie Op Je Hielen, Serie
reportages
19:30 Helden Van 7: Ice Road
Truckers, Reality
18:10 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
19:05 Dr. Phil, Talkshow
18:05 My kitchen rules, Kook-
programma
19:00 Achter gesloten deuren,
Gedramatiseerde reality
19:55 Overspel in de liefde,
Scripted realityserie
18:00 According to Jim
18:20 According to Jim
18:45 According to Jim
19:10 The big bang theory
19:35 Rules of engagement
18:00 Het journaal
18:00100"
18:12 Het Weer
18:02 Cheers
18:15 Dagelijkse kost
18:35 100"
18:30 Blokken
18:37 Supersized Earth
19:00 Het journaal
19:30100"
19:40 ledereen beroemd
19:32 Login
00
20:30 Tekken, Film
20:00 Judge Maria Lopez, Re
ality
20:30 Breakdown, Actiefilm
20:30 Once upon a time, Fan-
tasyserie
21:25 Beauty and the Beast,
Fantasyserie
20:05 Two and a half men, Co
medy
20:30 Criminal minds, Misdaad
serie
21:25 Criminal minds, Misdaad
serie
20:00 Joker+ en Lotto
20:05 Het Weer
20:10 Thuis
20:35 Volt
21:25 Café Corsari
20:00 TerZake
20:40 Belga Sport
21:35 Het verdriet van Europa
22:15 Star Trek V: the final
frontier, Actiefilm
22:30 Sex and the city, Komi
sche dramaserie
23:05 The Ellen DeGeneres
Show, Talkshow
22:20 Overspel in de liefde (h),
Scripted realityserie
22:55 Achter gesloten deu
ren (h), Gedramatiseer
de reality
23:45 Cold case, Detectiveserie
22:20 Flashpoint, Misdaadserie
23:15 Arrow, Actieserie
22:15 Het journaal laat
22:30 Death in Paradise
23:22 Winst Joker+ en Lotto
23:23 Keno
23:24 Euromillions
23:25 Het Weer (h)
23:30 Dagelijkse kost (h)
23:45 ledereen beroemd (h)
22:30 Reyers Laat
23:10 How to Make It in Ame-
rica DJ
23:40 Villa Politica (h)
00:25 Path of destruction, Ac
tiefilm
02:35 Teleshop 7, Homeshop-
ping
02:36 Stoute meiden TV
actualiteiten sport film
00:00 Judge Maria Lopez, Re
ality
00:25 Stoute meiden TV
01:35 Parks and recreation, Sit
com
02:10 Tommy Teleshopping
00:40 Road to Avonlea (h), Dra
maserie
01:35 Smaken verschillen (h),
Culinair programma
02:05 Astro TV, Interactieve
show
02:35 Once upon a time (h),
fantasyserie
00:05 Numb3rs, Misdaadserie
00:55 Nachtprogrammering:
Nachtclub live
03:55 Hart van Nederland (late
editie)
00:05 Journaallus (h)
01:25 Canvaslus(h)
Glas- en keramiekexpert Kitty
Laméris krijgt een gegraveerd
kraamvrouwglas uit de achttiende
eeuw voorgeschoteld. Waardevol?
Nederland 1, 20.30 uur
Documentairereeks waarin Rudi
Vranckx, onderweg door Europa,
op zoek gaat naar de gevolgen van
de crisis. In de eerste aflevering be
zoekt hij Ierland en IJsland.
Canvas, 21.35 uur
lason Beacham (15) uit Missouri
oefent wekelijks met opa's pistool
en zijn eigen hagelgeweer, zodat
hij zich kan verdedigen wanneer
'de anarchie uitbreekt'.
National Geographic Channel, 22.00 uur
Ike Bertels maakte portretten van
drie oude vrouwen in Mozambi
que, die dertig jaar geleden voor
onafhankelijkheid vochten. Wat is
er nu van het land geworden?
Nederland 2, 23.00 uur
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU 07:20 Het Weer
07:23 Zeeuws Goud 07:35 Regioned
07:45 Editie 2013 07:54 Verzeeu-
wigd 07:58 Zeeland in vogelvlucht
08:00 Herhaling programmering
07:00-07:58 09:00 Zeeland NU
09:20 Het Weer 09:23 Zeeuws Goud
09:35 Regioned 09:45 Editie 2013
09:54 Verzeeuwigd 09:58 Zeeland in
vogelvlucht 10:00 Herhaling pro
grammering 09:00-09:58 11:00 Om
roep Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU 18:23 Het Weer 18:29 Zeeuwse
Top 40 clips 18:41 Regioned 18:51
Verzeeuwigd 18:55 Zeeland in vo
gelvlucht 19:00 Herhaling program
mering 18:00-18:55 20:00 Zeeland
NU 20:23 Het Weer 20:29 Zeeuwse
Top 40 clips 20:41 Regioned 20:51
Verzeeuwigd 20:55 Zeeland in vo
gelvlucht 21:00 Herhaling program
mering 20:00-20:55 22:00 Zeeland
NU 22:23 Het Weer 22:29 Zeeuwse
Top 40 clips 22:41 Regioned 22:51
Verzeeuwigd 22:55 Zeeland in vo
gelvlucht 23:00 Zeeland NU 23:23
Het Weer 23:29 Zeeuwse Top 40
clips 23:41 Regioned 23:51 Verzeeu
wigd 23:55 Zeeland in vogelvlucht
07:00 Breakfast 10:15 Heir Hunters
11:00 Homes Under the Hammer
12:00 Saints and Scroungers 12:45
Britain's Empty Homes Revisited
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC News
at One 14:30 Regional News and
Weather 14:40 Doctors 15:10 Only
Fools and Horses 16:00 Beat the Pack
16:45 Escape to the Country 17:30
Put Your Money Where Your Mouth
Is 18:15 Pointless 19:00 BBC News at
Six 19:30 Regional News and Weath
er 20:00 The One Show 21:00 East-
Enders 21:30 Fake Britain 22:00 May
day 23:00 BBC News at Ten 23:25
Regional News and Weather 23:35 A
Question of Sport: 1,000 Not Out
00:15 The Matt Lucas Awards 00:45
Management
07:00 Homes Under the Hammer
08:00 Saints and Scroungers 08:45
Britain's Empty Homes Revisited
09:15 Show Me the Monet 10:00 The
Great Comic Relief Bake Off 11:00
Food Drink 11:30 See Hear 12:00
BBC News 12:30 Daily Politics 14:00
The One Show 14:30 The Weakest
Link: Bad Losers 15:15 Classic Mas
termind 15:45 Britain's Heritage He
roes 16:15 Great British Food Revival
17:15 The Living Planet 18:10 Vin
tage Antiques Roadshow 18:55 Party
Political Broadcast by the Labour Par
ty 19:00 Eggheads 19:30 The Great
British Winter 20:30 Great British
Menu 21:00 Hairy Bikers Everyday
Gourmets 22:00 America's Poor Kids
23:00 Going Underground: A Culture
Show Special 23:30 Newsnight 00:20
The Railway: Keeping Britain On Track
01:20 See Hear
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:45 Brisant
11:00 Tagesschau 11:05 ARD-Buffet-
Leben geniefêen 12:00 Tagesschau
12:15 ARD-Buffet - Leben genie-
Ren 13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm der
Liebe 16:00 Tagesschau 16:10 See-
hund, Puma Co 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich: München 7
19:45 Wissen vor 8 Werkstatt 19:50
Wetter vor acht 19:55 Börse vor acht
20:00 Tagesschau 20:15 Schenk mir
Dein Herz 21:45 Plusminus 22:15 Ta-
gesthemen 22:45 The Gatekeepers
00:15 Nachtmagazin 00:35 Schenk
mir Dein Herz
07:00 ZDF-Morgenmagazin 09:00
Heute 09:05 Volle Kanne - Service
tëglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO Köln 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland 13:00 ZDF-
Mittagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Küchen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 heute - in Europa
16:10 Soko Kitzbühel 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:40 Leute
heute 18:00 SOKO Wismar 18:50
Lotto Ziehung am Mittwoch 19:00
heute 19:19 Wetter 19:20 UEFA
Champions League Magazin 19:35
Küstenwache 20:25 UEFA Champions
League 23:15 ZDFzoom 23:45 Mar
kus Lanz 00:55 heute nacht 01:10
UEFA Champions League
07:20 Du bist kein Werwolf - Über
Leben in der Pubertat 08:00 School
televisie 08:20 Planet Wissen 09:20
Eins zu eins - Gesprach aus Berlin
09:45 hier und heute 10:00 Lokalzeit
10:30 Aktuelle Stunde 11:10 Wolf,
Bar Co. 12:00 Panda, Gorilla Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Mord ist ihr Hobby - 206. Kein Urlaub
auf Hawaii 14:58 WDR aktuell 15:00
Planet Wissen 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs 18:00 Lo
kalzeit 18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle Stunde
19:30 Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Das NRW Duell 21:00 Die be-
liebtesten Talsperren der Nordrhein-
Westfalen 21:45 WDR aktuell 22:00
Bericht aus Brüssel 22:15 Mord mit
Aussicht 23:05 Tatort: Die Macht des
Schicksals 00:40 hier und heute
01:00 Domian
Discovery
07:20 Smash lab 08:10 Twist the
throttle 09:00 Ultimate car build-off
09:50 Mega world 10:40 Auction
Kings 11:30 Strip the city 12:20
World's Top 513:10 World's tough
est truckers 14:00 Stunt junkies
14:25 How it's made 15:15 Dirty jobs
16:05 Ice pilots 16:55 Crash course
17:20 Desert Car Kings 18:10 Auc
tion Kings 19:05 Mega world 20:00
River monsters 21:00 Yukon men
22:00 Jungle gold 23:00 Magic of sci
ence 00:00 Mythbusters 01:00 Sons
of guns 01:55 Yukon men
National Geographic
07:00 Locked up abroad 08:00 The
dog whisperer 09:00 Shark men
10:00 Air crash investigation 11:00
To catch a smuggler 12:00 The dog
whisperer 13:00 Shark men 14:00
Richard Hammond's engineering con
nections 15:00 Locked up abroad
16:00 Air crash investigation 17:00
To catch a smuggler 18:00 Don't tell
my mother... 19:00 Scam city 20:00
Locked up abroad 21:00 Doomsday
preppers 22:00 Taboo 23:00 Dooms
day preppers 00:00 Taboo 01:00
Locked up abroad
Animal Planet TLC
07:20 Say yes to the dress 07:50 Ex
treme couponing 08:10 What not to
wear 09:00 Choccywoccydoodah
09:30 Toddlers tiaras 10:20 Too fat
for 15: Fighting back 11:10 Ultimate
cake-off 12:00 Animal cops Phoenix
12:50 Safari vet school 13:15 Karina:
Wild on safari 13:40 Shamwari: A wild
life 14:05 Austin Stevens adventures
15:00 You deserve this house 15:50
Long Island medium 16:15 I didn't
know I was pregnant 16:45 Say yes to
the dress 17:10 Toddlers tiaras
18:00 Kitchen boss 19:00 What not
to wear 20:00 Say yes to the dress
20:30 Extreme couponing 21:00 My
shopping addiction 22:00 The Rachel
Zoe project 22:55 On the case with
Paula Zahn 23:45 Nightmare next
door 00:35 True crime with Aphro
dite Jones 01:25 Dr G: Medical Exam-
08:00 Journal télévisé Radio Canada
08:25 TV5Monde, le journal 08:40
Wari 09:05 Flash 09:10 Epiceriefine
09:35 Une brique dans le ventre
10:00 Flash 10:05 Littoral 10:30 Nec
plus ultra 11:00 Flash 11:05 Foudre
11:30 Plus belle la vie 12:00 Flash
12:05 Curieux Bégin 12:30 Jacques
Delors, I'insoumis 13:30 Journal télé
visé de la RTBF 14:00 Le jardin de
Papa 15:15 Education nationale
16:00 TVSMonde, le journal 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash 17:05 Questions a la une 18:00
TV5Monde, le journal 18:20 L'invité
18:35 Fais pas ci, fais pas $a 20:20
Flash 20:30 Journal de France 2 21:00
Le grand tour 22:45 Echo-logis 23:00
TV5Monde, le journal 23:10 Journal
de la RTS 23:40 TVSMonde, le journal
Afrique 00:00 La maïtresse du prési
dent 01:25 Temps présent
Comedy Central
07:05 Seabert 07:25 Kuifje 07:50
Hey Arnold! 08:10 My little pony
08:35 Heidi 09:00 Seinfeld 09:50
Spin city 10:35 It's always sunny in
Philadelphia 12:45 Seinfeld 13:30
Spin city 14:20 It's always sunny in
Philadelphia 16:10 30 Rock 16:35
Community 17:15 Dharma Greg
18:05 Off centre 18:30 Futurama
18:55 South Park 19:20 It's always
sunny in Philadelphia 19:45 30 Rock
20:05 Futurama 20:30 South Park
20:55 Community 21:40 Off centre
22:05 Dharma Greg 22:55 Seinfeld
23:40 Two guys, a girl and a pizza
place 00:30 South Park 00:55 Off
centre 01:15 Seinfeld
Eurosport
08:30 Wielrennen: Parijs-Nice 09:30
Snooker: Haikou World Open 10:45
Atletiek: EK indoor 11:45 WATTS
12:30 Biatlon: World Cup 14:00
Wielrennen: Parijs-Nice 16:15 Wiel
rennen: Tirreno-Adriatico 17:15 Biat
lon: World Cup 17:45 Voetbal: Algar-
ve Cup 21:00 WATTS 21:45
Wednesday selection 21:50 Riders
club 21:55 Golf: US PGA Tour 22:55
Golf: Europese Tour 23:20 Maand se
lectie 23:25 Golfclub 23:30 Yacht
Club 23:35 Wednesday selection
23:45 Wielrennen: Parijs-Nice 00:45
Voetbal: Algarve Cup 01:30 Zender
uit de ether
09:30 Inside Africa 10:00 World Busi
ness Today 11:00 World One 11:30
Inside the Middle East 12:00 Aman-
pour 12:30 CNN NewsCenter 13:00
Piers Morgan Tonight 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00 Glo
bal Exchange 18:00 World Sport
18:30 Inside the Middle East 19:00
International Desk 20:00 Quest
Means Business 21:00 Amanpour
21:30 CNN NewsCenter 22:00 Con
nect the World with Becky Anderson
23:00 Amanpour 23:30 World Sport
00:00 Piers Morgan Tonight 01:00
World Report 01:30 World Sport