coioton Wat blijft is de emotie... amilieberichten fI1ensenljnq.nl familieberichten I 31 Jacco Gideonse M.KJ. Houtekamer Rinus Bertha v.d. Vijver - de Grave Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant dinsdag 5 maart 2013 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenoot van onze gastouder Linda Gideonse. Wij wensen Linda, Jordy en Marvin heel veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Medewerkers gastouderbureau en directie Kibeo Onverwacht is van ons heengegaan onze broer en zwager Wemeldinge, 19-7-1940 Middelburg, 27-2-2013 Goes: Hannie Houtekamer Kamperland: Karei Houtekamer Ria Houtekamer-Dieleman De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Peppeldreef 114493 EL Kamperland Vrijdag 1 maart 2013 bereikte ons het droevige bericht dat de heer Joop Colpaart is overleden. Joop was gedurende ruim 43 jaar onze zeer gewaardeerde collega. Wij wensen zijn moeder en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen Directie en medewerkers SPIE-Industry Terneuzen Voor de vele blijken van medeleven rondom het afscheid nemen van mijn moeder, dank ik u ook namens haar schoonzoons, klein- en achterkleinkinderen. Tevens dank aan alle personeelsleden en vrijwilligers van woonzorgcentrum "Rozenoord" voor hun liefdevolle zorg. Truus de Paauw - v.d. Vijver Mierlo, maart 2013. DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven, die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Wim van Leuven zeggen wij u hartelijk dank. Riek van Leuven-Wieland Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, maart 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 1/iternet 1 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl -Q3—pp familieberichten familieber ichtenonline.nl HB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 49