Él 3O I familieberichten 0 (Ilensenlinq.nl OvzrlBÜBn Woltertien Flik Helmut Dietz Maatje Frangoise Overdulve Cornelia Adriana Dees Marinus van Driel Christien Pennings Jacoba Janse - de Wolf Koos Janse-de Wolf dinsdag 5 maart 2013 Zo lief Zo bijzonder Zo dierbaar Als een bloem zo kwetsbaar Een afscheid zo zwaar Wij zullen je nooit vergeten Na een gelukkig leven, vervuld in liefde en zorg voor haar gezin en haar warme belangstelling voor anderen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma weduwe van in de leeftijd van 91 jaar. Waterlandkerkje Karei Dietz in herinnering Joke Dietz - Hamelink Monica en Eddy Ulrica en Erick Sharon Beau Roel Dietz Marijke Dietz - de Jonge Richard Davy en Monique Romano Naomi Kane Amy 2 maart 2013 J.J. Benteijnstraat 1- 221 4515 EC IJzendijke Gelenheid tot afscheid nemen op vrijdag 8 maart van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium naast het crematorium. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. IJzendijke: Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Hij weet wat jij hebt geleden in jouw grote dappere strijd. Na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum 'De Molenhof' is, in aanwezigheid van haar dierbaren, van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Jan Pieter Donze 24-1-1931 t 2-3-2013 J.P. Donze Ko Donze - in herinnering - Jan en Marinka Donze Jordy en Amanda Kiki en Bow Molenstraat 11 4543 CN Zaamslag Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Maatje, tijdens de crematieplechtigheid op vrijdag 8 maart om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Donderdag 7 maart van 19.30 - 20.00 uur is er gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij vóór ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Jan Jacobus de Feijter 18. juli 1928 2 maart 2013 Rachel en Kees de Feijter-Kaijser Willy en Cor Bareman-de Feijter Ko de Feijter in herinnering Krina de Feijter Marien en Anita de Feijter-de Lijser Cobi en Jaap Eckhardt-dè Feijter Annelies en Antoine de Ruiter-de Feijter Kleinkinderen achterkleinkinderen Correspondentieadres: K.de Feijter Churchilllaan 580 4532 MB Terneuzen De herdenkingsdienst vindt plaats op vrijdag 8 maart om 14.00 uur in zorgcentrum Bachten Dieke, Koninginnelaan 2 te Terneuzén, Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Bachten Dieke. Een woord van dank aan het verzorgend personeel van zorgcentrum Bachten Dieke voor de liefdevolle verzorging. ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING In eenvoud heb je geleefd. Soms zeer eenzaam geweest. Je was zo moeilijk te bereiken, want je gevoelens liet je niet blijken. Veel denken heb je gedaan blijf bij dit alles niet langer staan. Vergeef me, ik heb mijn best gedaan. Na een leven geleefd te hebben op jouw eigen wijze, heb je na een strijd van jaren-afscheid genomen Zaamslag, 28-7-1918 Zaamslag, 27-2-2013 Neven en nichten Achterneven en achternichten correspondentieadres: Koepoortstraat 19 4543 AR Zaamslag Ingevolge de wens van Marien heeft de crematie in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar Drs. M. Penne, Dr. P. de Keyser en Zorgsaam Thuis team Zaamslag en de vrijwilligers van Tafeltje Dekje voor hun inzet en goede zorg. Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Moeder van Angelina Wij wensen Angelina, Remco en verdere familie heel veel sterkte toe. Groepsleiding en Jongeren van De Brug In Gods hand geborgen Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is toch nog onverwacht overleden mijn lieve en zorgzame vrouw, onze lieve moeder en lieve oma Koos 5 augustus 1931 f 4 maart 2013 Middelburg Theunis Janse Naaldwijk Jan en Dini Janse Anthonie en Anky Jacqueline Diana en Jarmo Schoondijke Anke en Jan Moggré Marco Janinka en Aico Arriënne en Jan Hans en Stéphanie Grijpskerke Wim Janse Gapinge Jeannette en David Coppoolse Jessica Marjelle Lisanne Grijpskerke Jomien en Leo van Eenennaam Lennard Joyce Zorgcentrum Swerf-Rust L. Stommesweg 1 (kamer 316) 4335 AX Middelburg De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 8 maart om 13.00 uur in de Opstandingskerk, Jacob Catsstraat te Grijpskerke. Voorafgaand is er hier van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 14.15 uur plaatsvinden op de begraalplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Wegens omstandigheden is vrijdag 8 maart onze winkel gesloten Zuivelboerderij Hoogelande Na een ernstige ziekte moesten we nog onverwacht afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Theunis Janse We weten haar in Gods hand geborgen, maar zullen haar medeleven in onze familiekring erg missen. Oostkapelle: Brielle: Geldrop: Dordrecht: Koudekerke: De Bilt: Oostkapelle: Serooskerke: Ermelo: Kloetinge: Koudekerke: Grijpskerke: Cathrien Janse t Adrie f en Lina janse Tan en Cor t Corbijn jan t en Dien janse Nel t en Ko t Besuijen jannie t en Chris t Geerse Piet t Janse Jasper en Nel Janse Krijn t en Ans Janse Frans en Bets Janse Bets en Daan t de Witte Jo en Riet Janse neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 48