I II1ensenlinq.nl familieberichten I 31 Clasina Johanna Corbijn - van den Dool Oma Corbijn Christien Pennings Janny Wisse dinsdag 5 maart 2013 Psalm 86 6 berijmd Met groot verdriet, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 9 maart 2001 weduwe van Jacobus Corbijn 1 juni 1928 f 1 maart 2013 Haar liefdevolle aandacht zullen we erg missen. Gorinchem: Meliskerke: Dordrecht: H. I. Ambacht: Veere: Oostkapelle: Middelburg: Gorinchem: Veere: Corrie Corbijn Hennie en Adrie Boogaard - Corbijn Ine en Harry Verwey - Corbijn Leen en Marianne Corbijn - Commelin Margo Corbijn Jan en Nelleke Corbijn - Marinissen Nella en Rien de Ridder - Corbijn Marrie Groeneveld Janny Blankenstijn Klein- en achterkleinkinderen Burg. Dregmansstraat 7, 4335 BG Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren aan huis, Burg. Dregmansstraat 7, op dinsdag 5 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op woensdag 6 maart om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij dat wij onze onvergetelijke nu moéten missen. Haar warme belangstelling en liefde voor ons zullen we niet snel vergeten. Johanna en Johan Hilde, Erik Piet en Judith Laura, Melissa, Chantel Francina en Jan Jacintha, Claudia, Nathalie Jacco en Nelleke Marina en Huib Margje en Sam Susanne Janelle Romeo en Mieke Selina, Silvano, Santino Aaron Anneloes Jouke en Christianne Jorine, Jente, Silke Matthijs en Lydia Willemien Leendert Jochem Cas Jeanine en Dirk Willem Han Marco "Ik zie een poort wijd open staan Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Clasina Johanna van den Dool Weduwe van Jacobus Corbijn Middelburg: Huinen: Middelburg: Heenvliet: Kapelle: Papendrecht: 1 Maart 2013 Jaap van den Dool Janie en Piet (in herinnering) van Dam-van den Dool Margo en Ad Kasse-van den Dool Teun en lna van den Dool-van Iwaarden Arie en Janna van den Dool-van Iwaarden Leen en Ria van den Dool-Janse Soms is er zoveel wat we voelen, maar zo weinig wat we kunnen zeggen... Moeder van Angelina Wij wensen Angelina, Remco en verdere familie heel veel sterkte toe. Groepsleiding en Jongeren van De Brug Eerst verlies jij jezelf Nu zijn wij je kwijt Maar je leeft voort in onze harten Toch nog sneller dan verwacht is overleden, mijn lieve Jannetje, onze lieve mama en oma 3 augustus 1931 - Kamperland -1 2 maart 2013 Krijn Schippers Annetje en Bart Floris en Fleur Kiki en Stijn Martijn Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging door alle medewerkers van het Alexiaplein. Correspondentieadres: Molenweg 50a 4493 AC Kamperland Wie Janny nog wil zien is welkom op woensdag 6 maart van 19.00 - 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. We nemen afscheid van haar op donderdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Heden overleed de partner van onze (schoon)vader en opa Janny We wensen hem en de familie veel sterkte toe. Florida: Karin en Erik Kamperland: Michael en Marijke Michelle Nikki Lieve Janny We zullen je missen. Jij en Krijn waren samen zo gelukkig. Elly Leny Rie Bedroefd geven wij u kennis dat zacht en kalm, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve moeder. schoonmoeder en oma Geertje Buijs weduwe van Jozias Schets 1 juli 1925 t 1 maart 2013 Warmond: Frans Schets Anne-Marie Dijkhuizen Zierikzee: Bernadette en Arno Senna, Jada, Nova, Finn Geersdijk: Karine en Robrecht Brechtje, Loisi Almere: Pauline en Raymond Anne Havendijk 9 4332 AJ Middelburg correspondentieadres: F. Schets Irenestraat 11 2361 SN Warmond Moeder is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1 te Middelburg, waar u afscheid van haar kunt nemen op donderdag 7 maart van 16.00 uur tot 17.00 uur. Vrijdag 8 maart zal in besloten kring de crematie plaats vinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samen op weg gaan, Dat is ons gebed. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan de liefde die zij mij geschonken heeft, geef ik u kennis dat na een zeer zorgzaam leven is bevorderd tot heerlijkheid, mijn lieve vrouw Geertje Jurdina Zijl-Nieborg ~Dinie~ A Veendam f Vlissingen 28 maart 1931 2 maart 2013 FreerkZijl Vlissingen, 2 maart Geraniumlaan 27 4382 TX Vlissingen Dinie is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2a te Middelburg, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst vindt plaats in het korpsgebouw van het Leger des Heils aan Het Zwin 1 te Middelburg, donderdag 7 maart om 14.00 uur. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen van 13.00 tot 13.45 uur. Na afloop van de dienst zullen wij Dinie begeleiden naar haar laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats President Rooseveltlaan 766 te Vlissingen, na aankomst om circa 15.30 uur. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze vader, groot- en overgrootvader Johannis Leunis Moens echtgenoot van Maria Johanna Poortvliet in de leeftijd van 86 jaar. M.J. Moens-Poortvliet kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar Stichting Werkt voor Ouderen, Zorgcentrum Sint Willibrord" Middelburg, 3 maart 2013 Bachtensteene 1 correspondentieadres: Familie de Rijke-Moens Buitenhove 143 4337 HE Middelburg Vrijdag 8 maart van 13.00 uur tot 13.30 uur bent u in de gelegenheid afscheid te nemen in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal er om 14.00 uur een samenkomst zijn in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de crematie is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 15