coioton amilieberichten (Hensenlinq.nl familieberichten I 23 ft Kruisdorp, Joop Colpaert Martha Gort-Boekhout ft Terneuzen, 28 september 1927 t Terneuzen, 2 maart 2013 Han van Noorden L maandag 4 maart 2013 Voor jou ging het sterx'en niet ineens, je hebt er moedig voor gestreden. Niemand kan weten wat je hebt gevoeld, ook niet wat je hebt geleden. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, onze broer, schoonbroer en oom Joseph Maria Colpaart Joop t Ternéuzen, 28 februari 2013 19 oktober 1951 Kloosterzande: Leonie Colpaart-Reijns René Colpaart t Sysele (B) Conny en Sonja Hengstdijk: Peter en Ria Terneuzen: Annie Lamswaarde: Gerard en Marie-Louise Terneuzen: Trees en Paul Walsoorden: Bennie en Liesbeth Kloosterzande: Fred Neven, nichten, achterneefjes en -nichtjes Correspondentieadres: Vechtstraat 314535 GN Terneuzen U kunt afscheid nemen van Joop in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 6 maart van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 7 maart om 10.30 uur in de parochiekerk H. Martinus, Groenendijk 40 te Kloosterzande, waarna om 12.30 uur de crematieplechtig heid volgt in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamy- straat 28c. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt U, indien U geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons clublid Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Biljartvereniging BV de Kastanje Sterven doe je niet ineens, maar elke dag een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt: 'Ik ben wat moe!' Maar op een keer, dan ben je aan het laatste beetje toe. Verdrietig, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze zorgzame moeder en oma sinds 19 mei 2005 weduwe van Jan Gort Hilversum, 10-10-1926 t Terneuzen, 1-3-2013 Terneuzen Marja en Cor de Zeeuw-Gort Terneuzen Ronald en Corina Gort-de Feijter Bart Rick Correspondentieadres: Akkerwindelaan 29 4537 CH Terneuzen Woensdag 6 maart is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt in het centrum. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffieruimte. Mochten we vergen zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met medewerking van huisarts F.A. Nieuwoudt en het zorg- team van De Veste is ze tot het laatst thuis kunnen blijven. We zijn hen daar zeer dankbaar voor. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet altijd mee. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame pa en opa Leonardus Petrus Andreas de Boeij Leon echtgenoot van Annie de Schepper Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Vogelwaarde: Annie Renkum: Peter en Andrea Stan, Cas Roosendaal: Josephine en Peter 2 maart 2013 Bossestraat 46 a, 4581 BG Vogelwaarde U kunt afscheid nemen van Leon in familiekamer 1 van DELA, locatie dé Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op dinsdag 5 maart van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 6 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Boschkapelle, waarna de crematie plechtigheid volgt in besloten kring. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Liever geen bloemen, maar in plaats daarvan graag een donatie aan de Nierstichting. Bachweg 2 4337 XD Middelburg Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rustig ingeslapen mijn man, vader, schoonvader, opa en overgroot- opa Lodewijk Frans Jacobus Meijer Lo echtgenoot van Adriana Helena van der Molen Terneuzen: Janny Meijer-van der Molen Hoek: Carlaen Leon Stefan en Annemiek Kayleigh en Ricky Senne Finn Joyce en Hille Lieuwe Middelharnis: Lucia in herinnering Bart Ast rid Rob Ferdinand Bolstraat 80 4532 HT Terneuzen De crematieplechtigheid. Waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op woensdag 6 maart om 10.30 uur in het uitvaart centrum aan de Hughersluys 22 in Terneuzen. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Indien u het wenst, kunt u voor Lo een rode roos meenemen. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van "Bachten Dieke", voor alle goede zorgen. In liefdevolle herinnering 04-03-2012 04-03-2013 De pijn is iets minder scherp het doet misschien iets minder zeer Het missen wordt niet minder maar steeds een beetje meer Joleyn, Miriam Vincent en Ilse Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Sandenburghlaan 2a 4351 RL Veere Uitvaartcentrum H. Jobse Telefoon 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl P

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 76