Jacco Gideonse 3 ordy Jacco Gideonse Jacco Gideonse Izaak Jacobus Sinke Jacco Gideonse Josepha Maria Oda van Damme Armand Adolph Clement David Rosa Maria Leontina Gielliet Midden in het leven en dan dat ene moment Na een dag tussen hoop en vrees is geheel onverwacht van ons weggenomen mijn lieve man, onze lieve papa in de leeftijd van 44 jaar. Ineens ligt de wereld ondersteboven... Linda Gideonse - Linstra Jordy Marvin Goes, 1 maart 2013 Trumanlaan 29, 4463 WR GOES U kunt afscheid nemen van Jacco op dinsdag 5 maart tussen 19.30 en 20.00 uur in het uitvaartcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 6 maart om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd uitvaartcentrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren tussen 15.30 en 17.30 uur in "De Vierlinden" - De Hollandse Hoeve, Kattendijksedijk 19 te Goes. Te jong en volop in het leven Mocht jij je dromen niet meer beleven Je werklust, liefde en glimlach op je gezicht Blijven voor altijd in ons geheugen gegrift Nog niet beseffend wat ons is overkomen, is geheel onverwachts uit ons midden weggenomen onze zoon, broer, zwager en oom Middelburg: Pa en Ma Gideonse Terneuzen: Tannie en Jaap Rianne Thomas Biggekerke: Ab en Diana Cindy Kim Sanne Wessel Ilse Middelburg, 1 maart 2013 Wij zijn diep geschokt en intens verdrietig door het plotselinge overlijden van onze schoonzoon, zwager en oom U. Linstra - G.W. Linstra-Baar Johan Ditha - Perry Hannie - Willem Petra - Aart Gea - Jos en kinderen Wij wensen Linda, Jordy en Marvin heel veel sterkte. Groningen, 1 maart 2013 'I did it my way' Op de eerste avond van de lentemaand is overleden weduwnaar van Addie Sinke-Brasser 22 mei 1921 - Goes - 1 maart 2013 Ghata (Nel) en Gyanam Roozen-Sinke Emile en Jacq loep Juul en Randy Cheyenne, Jesper Heieen en Kees Parent-Sinke Suzanne en Koen Wies, /et, Silke, Guusje Guda en Gert Winston, Gijs Max en Suzanne Tim, Luz, Merlijn Kees en Rebecca Kick Truitje Sinke en Jashan (Marcel) van Haren Geertje Sanne en Christophe los en Gwen Jan Sinke Mahima (Paulien) Sinke en Mark Hoekstein Annabel Arjaan Correspondentieadres: 's Heer Hendrikskinderendijk 60,4461 DX Goes De begrafenis vindt in besloten kring plaats. Geen bezoek. Geen bloemen. He did it his way. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het totaal onverwachte overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Jacco was vanaf 2005 in dienst van ons bedrijf en heeft verschillende functies bekleed. Wij wensen zijn vrouw Linda en zijn kinderen Jordy en Marvin heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Aannemingsbedrijf Geldof BV Middelburg Middelburg, 02 maart 2013 Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan. Je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en zorgzaamheid mochten genieten delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 28 januari 2000 weduwe van Johannes Albertus van Avermaete Boschkapelle,12 oktober 1932 Rilland: Terneuzen, 1 maart 2013 Lisette Saaman - van Avermaete Bram Saaman Hoek: Jeannet Dietrich - van Avermaete Robert Dietrich Christiaan en Julia Indra Philippine: Marco van Avermaete 1 maart 2013 Baljuwlaan 3 -r 4541 EE Sluiskil De afscheidsdienstwaarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 7 maart om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in het crematorium. Hij hield van de polders, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Verdrietig geven wij u er kennis van dat, na een periode van afnemende gezondheid, is overleden mijn lieve zorgzame man, onze schoonbroer, oom en oudoom echtgenoot van *09- 10-1928 Westdorpe 101 -03-2013 Terneuzen Philippine: R.M.L. David - Gielliet Familie David Familie Gielliet Philippine, 1 maart 2013. Correspondentieadressen R. Buijsse, Europalaan 11, 4551 VA Sas van Gent T. Doens, Irisstraat 16,4542 EB Hoek De plechtige uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 7 maart om 10.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Philippine, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. Armand ligt opgebaard in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u woensdag 6 maart om 19.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 75