22 Ifamilieberichten H1ensenlinq.nl Clasina Johanna Corbijn - van den Dool Oma Corbijn Janny Wisse V' Geertje Stroo - Hoogenveen Truus Josepha Maria Oda van Damme maandag 4 maart 2013 Psalm 86 6 berijmd Met groot verdriet, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 9 maart 2001 weduwe van Jacobus Corbijn 1 juni 1928 1 1 maart 2013 Haar liefdevolle aandacht zullen we erg missen. Corrie Corbijn Hennie en Adrie Boogaard - Corbijn Ine en Harry Verwey - Corbijn Leen en Marianne Corbijn - Commelin Margo Corbijn Jan en Nelleke Corbijn - Marinissen Nella en Rien de Ridder - Corbijn Marrie Groeneveld Janny Blankenstijn Klein- en achterkleinkinderen Gorinchem: Meliskerke: Dordrecht: H. I. Ambacht: Veere: Oostkapelle: Middelburg: Gorinchem: Veere: Burg. Dregmansstraat 7, 4335 BG Middelburg Er is gelegenheid tot condoleren aan huis, Burg. Dregmansstraat 7, op dinsdag 5 maart van 19.00 tot 20.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op woensdag 6 maart om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats, Noordweg te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij dat wij onze onvergetelijke nu moeten missen. Haar warme belangstelling en liefde voor ons zullen we niet snel vergeten. Johanna en Johan Hilde, Erik Piet en Judith Laura, Melissa, Chantel Francina en Jan Jacintha, Claudia, Nathalie Jacco en Nelleke Marina en Huib Margje en Sam Susanne Janelle Romeo en Mieke Selina, Silvano, Santino Aaron Anneloes Jouke en Christianne Jorine, Jente, Silke Matthijs en Lydia Willemien Leendert Jochem Cas Jeanine en Dirk Willem Han Marco "Ik zie een poort wijd open staan Bedroefd zijn we door het overlijden van onze lieve zus en schoonzus Clasina Johanna van den Dool Weduwe van Jacobus Corbijn Middelburg: Huinen: Middelburg: Heen vliet: Kapelle: Papendrecht: 1 Maart 2013 Jaap van den Dool Janie en Piet (in herinnering) van Dam- van den Dool Margo en Ad Kasse-van den Dool Teun en Ina van den Dool-van Iwaarden Arie en Janna van den Dool-van Iwaarden Leen en Ria van den Dool-Janse Eerst verlies jij jezelf Nu zijn wij je kwijt Maar je leeft voort in onze harten Toch nog sneller dan verwacht is overleden, mijn lieve Jannetje, onze lieve mama en oma 3 augustus 1931 - Kamperland -1 2 maart 2013 Krijn Schippers Annetje en Bart Floris en Fleur Kiki en Stijn Martijn Onze dank gaat uit naar de liefdevolle verzorging door alle medewerkers van het Alexiaplein. Correspondentieadres: Molenweg 50a 4493 AC Kamperland Wie Janny nog wil zien is welkom op woensdag 6 maart van 19.00 - 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler aan de Maalstede la te Kapelle. We nemen afscheid van haar op donderdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Ik ben de opstanding en het leven, wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11:25 Na een lange periode van afnemende gezondheid, is in haar eigen vertrouwde omgeving overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder echtgenote van Jan Franciscus Stroo eerder weduwe van Teunis Blankenstein (t 1952) in de leeftijd van 87 jaar Uit aller naam: J.F. Stroo "Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom voor de goede verzorging in de laatste jaren". Vlissingen, 1 maart 2013 Van Hallstraat 53, 4384 BM Vlissingen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 7 maart om 13.30 uur in "Open Hof', Alexander Gogelweg 57 te Vlissingen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Liever geen bezoek aan huis. Tijdens je leven heb je je naam zonder meer eer aangedaan, je liefde, warmte en zorgzaamheid kon je aan vele mensen kwijt. Dat gaf jouw leven grote inhoud, daarom is het voor ons nu zo koud. Wij zullen moeten proberen op fijne herinneringen te teren. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar goedheid en zorgzaamheid mochten genieten delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 28 januari 2000 weduwe van Johannes Albertus van Avermaete Boschkapelle,12 oktober 1932 Terneuzen, 1 maart 2013 Rilland: Lisette Saaman - van Avermaete Bram Saaman Hoek: Jeannet Dietrich - van Avermaete Robert Dietrich Christiaan en Julia Indra Philippine: Marco van Avermaete 1 maart 2013 Baljuwlaan 3 4541 EE Sluiskil De afscheidsdienstwaarbij u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 7 maart om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22