Dance, dj's en schoenen in Timmerfabriek WD Vlissingen wil overleg over banen I I I I 16 WALCHEREN WATERPARK VEERSE MEER Slecht beleid van B en W of slecht werk van de Rekenkamer? De Middelburgse gemeenteraad mag het zeggen. HAARWERKEN EF Kapsalon de Jonge Geloofwaardigheid staat op Cottages i Watervilla's Jachthaven Vaste standplaatsen Jachthaven Oranjeplaat Veere ^0^ Veerse Meer Ondernemer Piet Oomen staat op de rand van de fundering van het zwembad. Oktober, zegt hij, dan is het centrumgebouw van zijn Waterpark Veerse Meer gereed. Dan kan er niet alleen gezwommen worden, maar is ook de bowlingbaan open, het restaurant en winkels, foto Lex de Meester door Theo Ciele arnemuiden - Piet Oomen koopt halverwege de jaren negentig camping De Witte Raaf bij Arne muiden. De recreatieondernemer vat een paar jaar later het plan op de camping te moderniseren. De Witte Raaf ligt prachtig aan het Veerse Meer, maar de camping is toe aan modernisering. De cara vans staan hutjemutje. Grotere standplaatsen en betere voorzie ningen moeten De Witte Raaf bij de tijd brengen. Niet alleen de standplaatsen verdienen een opknapbeurt. Om de concurren tie aan te kunnen moet er een zwembad, een restaurant en een supermarkt komen. En een jacht haven. En een aparte 'tourcam- ping'. De Witte Raaf moet ook letter- REKENKAMER De Rekenkamer doet onderzoek naar het functioneren van de ge meente; De Rekenkamer telt vier leden die worden benoemd door de raad; De Rekenkamer is onafhankelijk, maar wordt bekostigd door de ge meente; Do Rekenkamer mag bij gemeente lijke diensten, instellingen en orga nen alle inlichtingen opvragen; De Rekenkamer bepaalt zelf wat zij onderzoekt Voorzitter van de Rekenkamer is Walter van Wijngaarden. vlissingen - De komende maand wordt de Timmerfabriek in Vlissin- gen gebruikt voor twee dance-eve- nementen en een modeshow. Dance-liefhebbers kunnen twee avonden achter elkaar terecht in deze voormalige fabriekshal van De Schelde. Op 15 maart is er de tweede editie van het 'hard-dan- ce' evenement Survival of the Hardest. Het begint die vrijdaga vond om 21.00 uur en gaat door tot 4.00 uur zaterdagmorgen. Tien uur later, op zaterdag 16 maart om 14.00 uur, gaat in de Timmerfabriek de DJ-contest van Kunstbende Zeeland van start. De ze wedstrijd duurt tot 18.00 uur. Een paar uurtjes later, om 21.00 uur, begint de Danceparty. „Hou se en techno dance met diverse (inter)nationale headliners samen gevoegd met de beste lokale dj's. Daarnaast veel aandacht voor show en decoratie van het evene ment", aldus de organisatoren. Op 19 maart heeft de schoenenke ten Omoda de Timmerfabriek af gehuurd voor een modeshow. De ze is echter alleen toegankelijk voor genodigden. Mèer informatie is te vinden op de website: www.timmerfabriekvlissingen.nl. Wij bieden al 50 jaar oplossingen voor tijdelijk of permanent haarverlies. U wordt ontvangen in een aparte ruimte of komen bij u aan huis. Tevens verzorgen wij declaraties voor alle zorgverzekeraars Gravenstraat 23-A, Middelburg Telefoon: 0118 612074 www.kapsalondejonge.nl vlissingen - De WD-gemeente- raadsfractie in Vlissingen wil dat er overleg komt met zoveel mogelijk betrokken partijen om de werkgele genheid te bevorderen. Fractievoorzitter Marianne Rein- ders-Stijnman roept het college van B en W op te bevorderen dat er een 'structureel net werkover leg' komt. Volgens Reinders is het nodig om de inspanningen aan de vraagzij de (werven van bedrijven e.d.) en die aan de aanbodzijde (UWV, werkbedrijf) meer bij elkaar te brengen. Aanleiding voor de vraag van Reinders is een opmerking van het provinciebestuur dat voor zichzelf vooral een rol ziet wegge legd aan de vraagzijde. Volgens Gedeputeerde Staten geven ge meenten er de voorkeur aan het werkgelegenheidsbeleid niet op provinciaal, maar op regionaal ni veau aan te pakken. Reinders wil weten of ook de ge meente Vlissingen die mening is toegedaan. Verder zou de Vlissingse WD-fractie ook graag zien dat het midden- en kleinbedrijf wordt betrokken bij het overleg over het te voeren beleid ten aan zien van werkgelegenheid.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16