r 42 I familieberichten zaterdag 2 maart 2013 (I1ensenlinq.nl Marie Mathilde Goethals-Bonamie Henry Alouisius Lodevicus Temmerman Maria Francina Risseeuw EJH Je wereld werd kleiner Beelden gingen vervagen Je verlegde je grenzen Gedachten vulden je dagen. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve man en onze pa Alouisius Cappendijk Wies echtgenoot van Roza Louisa Cappendijk-Rombout Hij overleed in de leeftijd van 93 jaar. Kloosterzande: Roos Cappendijk-Rombout Vogelwaarde: Mary en Fons Compiet-Cappendijk Beau £r 23 februari 2013 Irenestraat 12,4587 BG Kloosterzande Volgens de wens van Wies heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Samen plezier, samen op reis, samen een eenheid, samen eigenwijs. Samen kwaad en samen goed, samen verdriet en samen weer moed. Nu verder zonder jou, dat doet pijn, te weten nooit meer samen te zijn. In liefde waren we een, ook jn ons verdriet en onze wanhoop. Dit alles is hu verbroken nu je niet meer bij ons bent. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Ghislain Goethals Breskens, 5 december 1933 Breskens, 28 februari 2013 Breskens: Breskens: Breskens: Ghislain Goethals Jenny en Sjaak de Jonge-Goethals Johnny Marieke Kyra Margriet Goethals Rakker Zandertje 26 4511 RH Breskens De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 6 maart om 11.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Beliamystraat 28c. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het is waar, de dood kunnen wij niet ontgaan. Dat is ook niet erg. Want dan begint de grote logeerpartij bij een gastheer, die zo boeiend is, dat de tijd volledig stil gaat staan en eeuwig wordt. Godfried Bomans Lambrecht van der Have Albert Yerseke 14-07-1929 Amsterdam 01 -03-2013 Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer Gerard Hemelaar De heer Hemelaar was in de periode van november 1979 tot april 1992 werkzaam bij de technische dienst van de gemeente Hontenisse. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor de voormalige gemeente Hontenisse heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar echtgenote en verdere familie. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst Ga nooit weg zonder te groeten, ga nooit heen zonder een zoen. Wie het noodlot zal ontmoeten, kan het morgen niet meer doen. Ga nooit heen zonder praten, dat doet soms een hart zo 'n pijn. Wat je 's morgens hebt verlaten, kan er 's avonds niet meer zijn. Voor ons is onverwacht uit het leven gestapt onze lieve broer 16 april 1951Aardenburg f 23 februari 2013, Sluis Emmie en Hubert Marleen en Frans Anneke en Eric Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres; E. De Schuyter-Temmerman Rokalseidestraat 22c 9990 Maldegem De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij zijn geschokt door het bericht van het plotselinge overlijden van onze collega Henry A.L. Temmerman in de leeftijd van 61 jaar. In de jaren dat Henry deel. uitmaakte van het team van Gamma Oostburg, hebben wij hem leren kennen als een prettige en sociale collega, die wij allen zeer zullen missen. Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar zijn familie en vrienden. Directie en medewerkers Gamma Oostburg Opeens was er nog zo veel te zeggen. Opeens was er nog zo veel te vragen. Opeens is het te laat. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve ma en zorgzame oma Amy Willy Jean Schippers-Maas echtgenote van Johannis Abraham Schippers Zij overleed in de leeftijd van 76 jaar. Wij zullen haar zo ontzettend missen. Terneuzen: Jo Schippers Terneuzen: Jody Schippers en Gerard Bruijnzeel Amke Jomme Oost-Souburg: Jan Schippers en Paola Peeters 24 februari 2013 Schuberthof 108,4536 AP Terneuzen Volgens de wens van ma heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Lieve oma Afgelopen zondag heb jij deze wereld verlaten We zouden zo graag nog eens met je praten Dan zouden we je vertellen Hoeveel we van je houden En dat we zo hebben genoten Van alle jaren samen met jou We hebben veel gelachen en gepraat Over vroeger, over nu, over ooit Óma, jou vergeten kunnen en zullen we nooit Je bent en blijft onze lieve oma Voor nu en voor altijd En ook al ben je niet meer bij ons In onze harten raken we je nooit meer kwijt Amke en Jomme Met droefheid om haar heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die zij in ons midden mocht zijn geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder weduwe van Abraham Mattheus le Grand in de leeftijd van 95 jaar. Zuidzande Ria le Grand Hanny le Grand Oostburg: Ineke en Jacques le Grand - le Grand Mare René en Leilei, Milan Jérome en Mireille Maria en Tim Kinderdijk: Bram en Alie le Grand - Mudde Monique en Patrick, Mandy, Naomi Brigitte en Nico, Boyd, Owen 28 februari 2013 Smidsweg 4 4505 AS Zuidzande Gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 4 maart in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg van 20.00 tot 20.30 uur. De samenkomst is op woensdag 6 maart om 14.00 uur in het Kerkcentrum te Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Zuidzande Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Kerkcentrum. bedankt lieve mensen voor alle steun en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve man, papa en opa Peter-Paul Pieteree Het is een troost te weten dat hij door zovelen geliefd en gewaardeerd werd. Lenie Pieterse kinderen en kleinkinderen Middelburg, maart 2013 DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Wilhelmina Dooms-Beeldens August Doorns Jan en Thea (in liefdevolle herinnering) Elinda en Ron (in liefdevolle herinnering) Karei en Trudie Kleinkinderen en achterkleinkinderen Terneuzen, 2 maart 2013 IN PLAATS VAN KAARTEN Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven bij het overlijden en het afscheid van Mare Sponselee betuigen wij u onze oprechte dank. George en Els, Luc en Barbara, Luna, Sam Hulst, februari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 22