p^rujgimj| Colofon &"D"pj familieberichten de emotie... Familieberichten Wat blijft is O mensenlinq.nl familieberichten I 39 Krijn Scheele Krijn Scheele Eddy Vanhijfte Eddy Vanhijfte Van der Hooft Uitvaartzorg Kees Hugense Uü Josephus Bosman Jacomina van Dijke - de Bruine Jakobus Fierens Joke van den Ouden-van Leeuwen Dick Duinhouwer fa mil ieberichtenonli ne.nl vrijdag 1 maart 2013 2013 Opgewekt en zorgzaam, nooit vragend. Nimmer klagend, altijd stil dragend. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, goedheid, bezorgdheid en liefde is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze broer en schoonbroer 14 december 1932, Terneuzen 26 februari 2013, Oostburg echtgenoot van Annie van Poecke Sluis: Annie Scheele-vanPoecke Familie Scheele Familie van Poecke Correspondentieadres: Rondeel 17 4524 GA Sluis U kunt afscheid nemen van Krijn op vrijdag 1 maart a.s. om 18.00 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 5 maart om 14.00 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Aansluitend bent u in de gelegenheid om de familie te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Broos was het leven Onverwacht moeten we afscheid nemen van onze broer, zwager en oom echtgenoot van Annie van Poecke Edmonton (Canada): Dingeman Scheele t Rita Scheele-Sonnema Middelburg: Ina Koster-Scheele Willem Koster Sluiskil: Liesbeth Dees-Scheele Aarnout Dees Kloosterzande: Ireen Kox-Scheele George Kox t Terneuzen: Willy Scheele t Ankie Scheele-Houg Amsterdam: Paul Scheele neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze zeer gewaardeerde lid van onze stichtingen Eddy was een zeer gedreven en gewaardeerde vrijwilliger waar je niks aan kon misvragen ,Eddy bedankt we zullen je allen erg missen Wij wensen zijn familie heel veel sterkte toe. bestuur en medewerkers: Stichting Gildefeesten, IJsclub de Scheve Schaats en werkgroep Kerstverlichting Sluiskil, 01-03-2013 Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze vriend en medewerker Wij wensen de naaste familie alle sterkte toe. Bestuur en medewerkers van de Stichting Sluiskil Cultureel en Initiatiefgroep Multibaan I C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpoldcr T: 0113 311517 E: info@vanderhoofluitvaartzorg.nl W: www.vanderhoofluitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Afgelopen week hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde buurman echtgenoot van Pauline Hugense-Bodrij Wij wensen Pauline, Erica en Bob, Joost en beide families sterkte met dit verlies. Frits en Thea Schenkelaars Rudi en Marlies Veerhoek Kees en Magda Wagenaar Joke Kole Tony Gijzel Peter en Marianne Hillebrand Bert en Marleen Ton Uw betrokkenheid en vriendschap, betoond na het heen gaan van onze vader, broer, zwager en oom Sjef is ons tot bemoediging en steun geweest. Dank daarvoor. Jos Bosman Robert Bosman Familie Bosman Familie Toussain Baarlandmaart 2013 Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven ondervonden na het overlijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder betuigen wij onze oprechte dank. Uw aanwezigheid en schriftelijke reacties hebben wij bijzonder gewaardeerd. Dank ook aan de artsen en het verzorgend personeel van "In 't Opper" voor de aandacht en liefdevolle verzorging. Jan en Betsy van Dijke - van Dijke Riet en Leen Kik - van Dijke kleinkinderen en achterkleinkinderen Nieuwerkerk, maart 2013 Hiermee betuigen wij onze welgemeende dank voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze geliefde vader, grootvader en overgrootvader In het bijzonder danken wij de medewerkers van Allévo thuiszorg en verzorgingshuis "Duinoord". kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Burgh-Haamstede, maart 2013 Het medeleven voor en na het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder en de grote belangstelling bij haar afscheid, maken het ons moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele lieve reacties en steunbetuigingen helpen ons erg bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze willen wij iedereen hiervoor hartelijk bedanken. Ook mede namens de moeders en verdere familie, Leo en Ilona van den Ouden Zierikzee, maart 2013 Helaas is het voor ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de lieve kaarten en mooie woorden ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. Hannie Duinhouwer-Stoel Marcel en Sylvia Duinhouwer Julian, Robin Arnold en Sylvia Duinhouwer Manon, Anouk Brouwershaven, maart 2013 SUiittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl M Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 89