38 Ifamilieberichten IDensenlinq.nl D varteder) Gerrit Daniel Dekker Maria Siudzinski-Neels Thijs Matthijsse Thijs Matthijsse Pieternella Arina Marijs - van Vliet -Nel- vrijdag 1 maart 2013 2013 Het werd, het was, het is gedaan Onverwacht is van ons heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Christina van den Dobbelsteen Christel Den Haag 28 februari 1945 t Terneuzen 23 februari 2013 Terneuzen: CeesKasse Amsterdam: Olaf en Maryleen Emma Astrid en Michiel Anne en Ignas Dimitri en Judith Morris en Mae Zeeland (Br.): Naomi en Arthur Amersfoort: Andrej en Wendy Max en Noa Zoetermeer: Pierre en Ingrid Jacco en Manon Wij hebben op haar verjaardag, op haar verzoek, in besloten familiekring afscheid van haar genomen. Correspondentieadres: Javahof 11 4531 HW Terneuzen Wei zalig hij die de God van Jacob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op den Here, zijn God. Ps 146:5 Omringd door zijn kinderen en kleinkinderen in Christus* ontslapen Gehuwd geweest met Grietje Adema f1982 Krabbendijke, 8 april 1923 Oostburg, 27 februari 2013 's- Gravenpolder: Koudekerke: Rineke en Mijndert van Dommelen-Dekker Menno Arjo Matthé Danie en Sandra Dekker-Scheffler Richard Laura Ti mot Marja Dekker Alyssa Sam Dekker Liesbeth Dekker Esther Dekker Peter van Assche Jesse Mees Josev Thea en Robbie Joekoe-Dekker Junior Judah Bethelda, Siona Correspondentieadres: Populierestraat 82 4431 CK 's- Gravenpolder De afscheidsdienst vindt plaats op maandag 4 maart om 13.00 uur in zaal de babbelaar in verpleeghuis De Stelle, Veerhoeklaan 7 te Oostburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats in Oöstburg. Amsterdam: Groede: Haarlem: Schayk: Weelde(B): Kom in kleurijke kleding. Zij die geen kennisgeving hebben ontvangen, - gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Al ging ik ook in een dal der schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, want Gij zijt met mij; Uw stok en Uw staf, die vertroosten mij. Psalm 23:4 Dankbaar voor alles wat ze voor ons betekend heeft, is door de HEERE uit ons midden weggenomen onze zeer geliefde, zorgzame moeder en trótse oma sinds 17 september 2000 weduwe van Jan Siudzinski Terneuzen 18 februari 1922 Hoek 28 februari 2013 Sterke ons de HEERE met dit grote verlies. Victor Jeanette Siudzinski-Verhelst Stefan Anne Altenastraat 15 4542 RZ Hoek De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 5 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Langestraat 6 te Hoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de voornoemde kerk. Zaterdag 2 maart is er van 16.00 - 16.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar huisartsenpost Hoek en het personeel van Vremdieke voor alle zorg en aandacht. Geen bloemen. Zacht en kalm is door de Heere van ons weggenomen onze geliefde zuster en schoonzuster Marie Siudzinski-Neels weduwe van Jan Siudzinski in de gezegende leeftijd van 91 jaar. Broers en Zuster Zwagers en Schoonzusters Terneuzen, 28 februari 2013 Altijd in zijn werkplaats, altijd collegiaal Een vakman uit het juiste hout gesneden Veel te vroeg overleden We zullen hem missen Restauratoren Overleg Het Zeeuws Restauratorenoverleg Maarten Anthoni Chris Debets Suzanne Durenkamp Jan Goedemé Leonoor Gunst Reinder Kooi Vincent Krans Beatrix Laanen Anne Mulder Cees Mulder Monica Martens Ernst Rietzschel Riaan Rijken Stefan Schelling Jan Stins Marijn de Valk Jopie Verweij Arnoud Walhout Herman Weitkamp Bart van derWerff Nog zoveel plannen nog zoveel te doen het mocht niet meer zo zijn het is nu voor altijd "toen" echtgenoot van onze collega Roeli collega's afdeling U/Oost2 ADRZ Vlissingen Denk aan mij terug maar niet in de dagen van pijn en verdriet Denk aan mij terug in de stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon Met gevoelens van machteloosheid en diep verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn overoma Rotterdam, 5 oktober 1941 t Goes, 21 februari 2013 Jaap Marijs Will -in liefdevolle herinnering- Anja en Aarnout Nathalie, Delayla Kenneth Danielle Jack en Wendy Ilona Alan Kevjn Sharon Paulus Potterlaan 11, 4382 RW Vlissingen. Naar de wens van Nel hebben wij in besloten kring afscheid van haar genomen. I loved, I was loved, the sun caressed my face Life, you owe me nothing, Life, we dre at peace! (Amado Nervo) Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons en vele anderen betekend heeft, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn man, onze vader en opa Eduard Louis van Leeuwen 's-Gravenhage Soest 17 mei 1938 21 februari 2013 Middelburg: Corry van Leeuwen-Le Fever Amsterdam: Oscar van Leeuwen Soest: Irma van Leeuwen Paul Vettenburg Anna David Julie Poelendaeleweg 14 4335 HR Middelburg - De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. - Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa Petrus Gerardus Hemelaar Gerard echtgenoot van Mathilda Maas Hengstdijk, 16 oktober 1932 t Terneuzen, 27 februari 2013 Kloosterzande: Tilly Hemelaar-Maas Walsoorden: Suzan en Danny t Linn, Gyon Vogelwaarde: Petra en René Arjen, Jens Kloosterzande: Evert en Kelly Nina, Lucas Correspondentieadres: Tasdijk 16,4587 LB Kloosterzande U kunt afscheid nemen van pa in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102 b te Hulst, op zondag 3 maart van 12.00 tot 12.30 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 4 maart om 15.00 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffie kamer aldaar.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 88