- 38 Ifamilieberichten woensdag 27 februari 2013 O dlensenlinq.nl Joop Wandel Joop Wandel Joop Wandel Joop Wandel Joop Wandel Echtgenoot van Margreet Joop Wandel |oop Wandel Joop Wandel |oop Wandel Joop Wandel Joop Wandel |oop Wandel |oop Wandel Joop Wandel Samen hebben zve zoveel meegemaakt samen waren we zo sterk samen waren we één nu ben jij mij voorgegaan en wordt samen: alleen Ondanks zijn positieve instelling en enorme vechtlust heeft hij deze strijd niet kunnen winnen... Met veel verdriet geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve man en maatje 2 november 1962 24 februari 2013 Hij was er altijd voor mij, wat zal ik hem missen. Margreet Wandel-Wiltenburg Pixie %Z Faya itr Mauritsweg 55 4325 AG Renesse Zaterdag 2 maart zal de begrafenis in besloten kring plaatshebben. Vanaf 13.00 uur is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Zeeanemoonweg 1 te Renesse. Met liefde en respect blijven wij aan hem denken. Heel erg verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve zoon, broer, zwager en onze oom Renesse, Herman Wandel in liefdevolle herinnering Jo Wandel-Eerland Saskia en John Willemse-Wandel Mike Kim Renesse, 24 februari 2013 Vele malen heeft hij de strijd gewonnen, deze keer was helaas zijn tegenstander de baas. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom Zierikzee, Cor Wiltenburg Truus Wiltenburg-Romijn in liefdevolle herinnering Miranda -Ravia-Wiltenburg Wim Ravia Stijn Nick Renesse, 24 februari 2013 Mooi karakter, altijd goed gezind Eigenlijk een allemans vrind Met veel verdriet in ons hart nemen wij afscheid van onze neef in de leeftijd van 50 jaar. Renesse: Leen t en Anna Wandel Ko en Toos Wandel Piet t en Joppa Wandel Hilvarenbeek: Lenie en Math t Küppers Nieuwerkerk: Adrie en Jan t Zijta Renesse: Annie en Tiny t Verberk Neven en nichten Renesse, 24 februari 2013 Soms is er zoveel wat we voelen, Maar zo weinig wat we kunnen zeggen. Wij wensen jullie veel sterkte toe. Wim en Krina Jannie Neven en Nichten Je laatste reis als in een luchtballon Dag lieve Joop, tot achter de horizon Janet en Kees-Wim Jacco en Nicole Marion en Peter Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze neef Hans (in herinnering) Corrie en Ab Lenie en Nico Ineke Ad en Marion Leo en Ineke Renesse, 24 februari 2013 Veel te jong is overleden onze lieve neef Wij wensen Margreet, Jo, Saskia John en de kinderen veel sterkte met dit grote verlies. Renesse: Ome Ko en Tante Toos Scharendijke: Johan en Jolanda Majka en Donny Imke en Bob Renesse: Ria Soms zijn er geen woorden meer bedankt voor je warme vriendschap Cor, Anneke en Indy Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze buurman. Wij wensen Margreet veel sterkte toe. Fam. Matthijsse Fam. Wagemakers Fam. Van Kooten Renesse, 24 februari 2013 Ons bereikte het trieste bericht dat op 50-jarige leeftijd is overleden Joop is ruim 10 jaar bij ons werkzaam geweest als productie medewerker. Zijn positieve houding en zijn loyaliteit maakten hem tot een zeer gewaardeerde medewerker die erg gemist zal worden. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Directie en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 25 februari 2013 Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze collega Wij zullen Joop heel erg missen! Ons medeleven gaat uit naar familie en vrienden en wensen hen veel sterkte en troost. Collega's Poederfabriek 1 en 3 Wij ontvingen het droevige bericht van het overlijden van Joop was meer dan 40 jaar lid van muziek-vereniging Luctor et Emergo Renesse. Hij speelde zowel in de slag werkgroep als in het orkest; hij genoot vanachter zijn drumstel. Zijn ritme en betrokkenheid zullen we heel erg missen. Wij wensen Margreet en zijn familie veel sterkte. Leerlingen, leden, ereleden en bestuur Luctor et Emergo Renesse Heden vernamen wij het droevige bericht dat onverwacht is overleden echtgenoot van onze collega Margreet Wandel- Wiltenburg Wij wensen Margreet en familie veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Directie en medewerkers van Rabobank Oosterschelde

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 66