OvsrJada n IDensenlinq.nl woensdag 27 februari 2013 familieberichten I 37 Angèle Maria Roegiest Els de Windt - Caus Jetta Susanna Veldman De één vindt hem dapper. De ander zegt: het is voorbij. Een ander zwijgt stilletjes. En wij denken: was hij er nog maar bij. Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, nemen wij afscheid van mijn man, (schoon)vader, opa, zoon en broer Ton van Horik (Antonius Johannes) 8 juli 1943 - 26 februari 2013 Joke van Horik-Kanaar Richard en Esther Chantal S. van Horik-Arbman I. van Horik Dorpsstraat 79 4424 CW Wemeldinge Donderdag 28 februari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Ton te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden zaterdag 2 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Onze dctnk gaat uit naar Dokter Eckhardt en 'Buurtzorg Yerseke' voor de goede en liefdevolle verzorging. Het leven is broos het zijn de sporen die tellen Wij treuren om het verlies van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Ton van Horik echtgenoot van Joke van Horik-Kanaar Wij zijn dankbaar voor de mooie jaren die we met elkaar hebben gehad. Moeder Kanaar Ria Marjan en Mario, Cecile Dianne RinusenWilma Mark en Alice Wijnand en Laura Marjo Wemeldinge, 26 februari 2013 Wat was je sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor iedereen klaargestaan. Flink was jij je hele leven. Moedig ben je tot het einde gebleven. Hij kon alles maken. Behalve zichzelf. Verdrietig geven wij u kennis dat, na het moedig dragen van een slopende ziekte, is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, zoon, broer, zwager en oom Cornelis Adriaan Hugense - Kees - Domburg, 24 maart 1951 t Vlissingen, 26 februari 2013 Pauline Hugense-Bodrij Erika en Bob Joost Pa en Ma Hugense Lou en Marianne, Myrthe Jos en Anita Familie Bodrij Wij willen het verplegend personeel van verpleeghuis Weyevliet hartelijk bedanken voorde liefdevolle verzorging van Kees. Magnoliastraat 14a, 4431 DL, 's-Gravenpolder Zaterdag 2 maart is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Kees in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.20 uur daar aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. tedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder. De levenswil bleef het leven niet. Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot oma weduwe van Johannes Baptiste de Rijcke Philippine, 30 augustus 1931 IJzendijke, 25 februari 2013 Zuidzande: Ferdi en Jacqueline de Rijcke-van Daele Sandra en Sebastiaan Stefan Carolien Oostburg: Ingrid de Rijcke en Frans Coppens Wijk bij Duurstede: Anjo en Jaap Marijs-de Rijcke Janneke en Ruben, Jasmijn Robbie en Janneke IJzendijke: Carla de Rijcke en Carlo Wijffels Rick Tim Correspondentieadres: Oranjestraat 25 4515 CA IJzendijke U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen op woensdag 27 februari van 19.00 tot 20.00 uur in Woonzorgcentrum Emmaus te IJzendijke, kamer 108. De afscheidsdjenst zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart om 10.00 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg. Voorafgaand kunt u de familie condoleren van 9.30 tot 9.55 uur in voornoemde kerk. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de begraafplaats te Hoofdplaat. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Woonzorgcentrum Emmaus voor de liefdevolle verzorging. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het toch nog onverwacht overlijden van mijn partner, onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder sinds 1980 weduwe van U.A. de Windt partner van C. Moerman *Groede, 13-3-1930 tTerneuzen, 24-02-2013 Oostburg: Cor Moerman Oostburg: Frieda en Bram Oostburg: Rita en Willem Amsterdam: Guido Oostburg: Tonny en Riet Oostburg: Ivonne en Jan Oostburg: Karin en Jacques Kleinkinderen Achterkleinkinderen Terneuzen, 24 februari 2013 Correspondentieadres: I.de Windt t Vestje 1 4501 KC Oostburg De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgenodigd vindt plaats op zaterdag 2 maart om 11.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Geen bezoek aan huis Alleen schriftelijke condoleance Als wij vergeten zijn u een kaart te sturen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. En toch telkens weer zullen we je tegenkomen, zeg nooit: "het is voorbij". Slechts je lichaam werd ons ontnomen niet wat je was en ook niet wat je zei. Geheel onverwacht is na een leven dat getekend was door inzet en hartelijkheid voor allen die haar omringden, overleden onze lieve moederen oma weduwe van Dominicus de Feijter Amsterdam, 25 maart 1940 Breskens, 21 februari 2013 IJzendijke: Frits Veronique - Willow Marcel Nathalie Julian Breskens: Marja Marnix en Nienke - Rye Björn en Anouschka V Sharona en Tim Thailand: Dominicus Beau Jazz Breskens, Hooge Platen Correspondentieadres: M.S.P. de Feijter Crijnssenlaan 4 4511 XH Breskens Een speciaal woord van dank aan personeel en vrijwilligers van de Hooge Platen afdeling Boulevard voor hun liefdevolle verzorging. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 65