38 I Johanna Cornelia van IJsseldijk-van Liere Cornelia Janna Span - van de Repe Leny Vermaire Lena Cornelia ieve Oma (flat) Vermaire "Dae schat' Maria Geertruid Quinten - Visscher woensdag 27 februari 2013 fii9nsenijnq.ni Wat was je sterk en arbeidzaam. Steeds heb je voor iedereen klaargestaan. Flink was jij je hele leven. Moedig ben je tot het einde gebleven. Hij kon alles maken. Behalve zichzelf. Verdrietig geven wij u kennis dat, na het moedig dragen van een slopende ziekte, is overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader, zoon, broer, zwager en oom Cornelis Adriaan Hugense - Kees - Domburg, 24 maart 1951 t Vlissingen, 26 februari 2013 Pauline Hugense-Bodrij Erika en Bob Joost Pa en Ma Hugense Lou en Marianne, Myrthe Jos en Anita Familie Bodrij Wij willen het verplegend personeel van verpleeghuis Weyevliet hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van Kees. Magnoliastraat 14a, 4431 DL, 's-Gravenpolder Zaterdag 2 maart is er van 12.00 tot 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen van Kees in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal om 13.30 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze wenst bij te wonen nodigen wij u uit om 13.20 uur daar aanwezig te zijn. Na de afscheidsbijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante C. van Liere-Mallekote W.N. van Liere-van den Hamer Neven en nichten Kapelle, 25 februari 2013 "Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openbaring 21:5 Met leedwezen geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze allerliefste moeder en schoonmoeder Veere, 20 mei 1920 De Bilt, 23 februari 2013 De Bilt: Hijlco J. Th. Span Rijswijk: Joop H.B. Span en Simone Wijnschenk De Bilt: Hijlco C.H. Span Bilthovenseweg 19 3731 JA De Bilt Cor, voor velen Zus, is thuis. Bezoek is welkom na telefonisch overleg. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid wordt door ds. G.M. Landman, wordt gehouden op zaterdag 2 maart om 11.00 uur in de Dorps kerk, Dorpsstraat 70 te De Bilt. Voorafgaand aan de teraardebestelling zal een samenkomst plaatsvinden om 12.30 uur in de aula van begraafplaats Den en Rust, Frans Halslaan 27 te Bilthoven. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een strijd moedig gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk was je kracht. Maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan. Maar hiermee hebben we vrede, omdat je nu kunt rusten gaan. Met veel verdriet laten wij u weten dat is overleden, onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Kapelle, 20 juli 1944 +Goes, 22 februari 2013 Ester Verhoeven Stefan en Dineke Verhoeven - Poortvliet Rafael Jeffrey Hospice "Het Clarahofje" Kalkblussejjjs ntieadres: «fraat 3, 4463 LG Goes 1 Onze do (pof uit naar Hospice "HeÊCiara hofje" voor- Êjefdevolle zorgen en aamacht. afsche id heeft in het Rouwcentrurr Peter Butler vbesloten kring plaatsgevonden. In oni* gedachten In onze gedachten I In on||gedachten ÊÊÊh altijd zijn. el en Jeffrey etig zijn wij door ekte, belangstel Ie ite overlijden van onze altijd en attente zus, schoonzus 's-Gra vi arm! inus Vermaire (in herinnering) Corrie Vermaire - de Koster Johan Vermaire Leintje Vermaire - Haverhoek lef Kees Vermaire Ria Vermaire - Deurloo Lauw Vermaire Neven en nichten s you 's true d you were there Anne Murray kus Christianne John, Sharon en Jeremy Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij heeft betekend hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Huibrecht Quinten Krabbendijke, 21 oktober 1927 Goes: Heinkenszand: Breda: t Goes, 24 februari 2013 Huib Quinten Jacob Quinten Marrie Quinten - van Eekelen Gerko Diablo Elma Douma - Quinten Pieter Douma Sijtske Correspondentieadres: Merelhof 26, 4451 EC Heinkenszand De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 maart om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de dames van de Extramurale Zorg SVRZ locatie Goes voor hun liefdevolle inzet en zorg. Als u geen rouwkaart heeft onvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Met verdriet delen wij u mee dat de HEERE uit onze familie kring heeft weggenomen onze geliefde en meelevende oudste zus, schoonzus en tante Pieternella Elizabeth Hopman-Sturm Nellie Op de leeftijd van 82 jaar. Gehuwd met Kees Hopman Daarvoor met Adrie Riemens (t 16 februari 1994) We bidden om troost voor Kees de kinderen en de verdere familie. Aagtekerke: L. Sturm Middelburg: E.P. Midavaine-Sturm I. Midavaine Dordrecht: J.C. Sturm Middelburg: B. Sturm L. Sturm-Lievense Vlissingen: A. Sturm P. Sturm-Maljaars Arnemuiden: F. Tanis-Sturm J.J. Tanis St. Laurens: G. Sturm E.C. Sturm- Provoost Aagtekerke: W. Sturm M.C. Sturm-Karman Neven en nichten Zeist, 25 februari 2013 De begrafenis is a.s. zaterdag in Zeist. Bedroefd geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, mijn vader en mijn schoonvader Johan Theodoor Herman Cornelis Schepman Jan echtgenoot van J.M. Snoep in de leeftijd van 87 jaar. Het is goed dat verder lijden nu voorbij is. J.M. Schepman-Snoep Lianka Schepman Harry Visser 4383 AT Vlissingen, 25 februari 2013 Willem Klooslaan 8 Vrijdag 1 maart om 15.00 uur is er een samenkomst in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de crematie zal plaatsvinden. Na de crematie bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 38