H1ensenlinq.nl familieberichten I 37 Tannetje Herrebout - de Back Pieter Tonis Jonker Piet Piet Jonker Piet Jonker Paula van Crugten Louis Constant Arnold Marie Ficq Leendert Dalebout Lee woensdag 27 februari 2013 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde tante, oudtante en vriendin Adriana de Waal in de leeftijd van 87 jaar. Familie Sinke-de Waal Familie Mol-de Waal Familie van Gilst-de Waal Familie Moerdijk-van Baaien Goes, 25 februari 2013 Zorgcentrum Rehoboth, Bergweg 1 Correspondentieadres: H. Moerdijk Steenenwei 3 4464 BK Goes Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Rehoboth, die haar liefdevol hebben verzorgd en verpleegd. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. zaterdag 2 maart om 10.45 uur in een zaal van de kerk van de Gerefor meerde Gemeente te Goes. Ingang Graaf Adolfstraat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Voorafgaand aan de rouwdienst is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 10.15 uur tot 10.30 uur in de genoemde kerk. Als u geen rouwbrief ontvangen heeft, vragen wij u deze advertentie als zodanig te beshouwen. Geen bloemen. Na een periode van ernstige ziekte is van ons heengegaan, onze lieve zorgzame zus, schoonzus, nicht en tante Hilda Engelina Oggel echtgenote van Roger Feytens Axel, 22-04-1946 vs-Hertogenbosch,25-02-2013 Zierikzee: Adrie Oggel Axel: Elly en Piet Kruisifikx-Oggel Apeldoorn: Joke en Wim Blomsma-Oggel Axel: Grada Oggel Axel: Tante Jo Oggel Neven en nichten Je was de weg kwijt en veie dingen en dan ineens die glimlach, dat gebaar. Een herinnering aan vroeger, het hoorde zo bij jou... Rustig is van ons heengegaan onze lieve moeder, grootmoeder, overgroot- en betovergrootmoeder sinds 02-11-1986 weduwe van Marinus Frangois Herrebout Kattendijke Vlissingen 28 oktober 1915 25 februari 2013 Yerseke: A.L.A. Minnaard-Herrebout P. Minnaard t Oost-Souburg: J.J. Herrebout G. Herrebout-van Pelt Wassenaar: L.T. Herrebout Vlissingen: J.M. Herrebout A. Herrebout-de Klerk Klein- en achterkleinkinderen, achterachterkleinkind Onze dank gaat uit naar het team van Verpleeghuis Ter Reede, woning 15, voor de goede zorg en begeleiding. Correspondentieadres: Stuart Makkerstraat 6, 4388 GC Oost-Souburg Zij is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 28 februari om 17.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa 29 maart 1941 f 23 februari 2013 Scharendijke, Joke Jonker-Kooman Burgh-Haamstede, Nicole Jonker Dick Kolijn in liefdevolle herinnering Patrizio Julius Kevin Zierikzee, Marcel Jonker Brouwershaven, Monique Lievense Max Lars Zonnemaire, Wilfra Deurloo-Jonker Jan Deurloo Klaverstraat 14 4322 CG Scharendijke Vrijdag 1 maart is er een herdenkingssamenkomst in Grand Café "Westenwind", Jachthaven Kloosternol 5 te Scharendijke, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Boutlaan te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Grand Café "Westenwind". r Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom echtgenoot van Joke Jonker-Kooman Wij wensen Joke, de kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe. Janny Jonker in herinnering Tiny Lodewijk-Jonker Cees Lodewijk kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 23 februari 2013 Verdrietig zijn we door het overlijden van onze zwager en oom Wij wensen Joke, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Gert Kooman en Jeanne Kooman-Verheijen Patrick en Esther Annette en Patrick Tessa Britt Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend nemen wij afscheid van onze lieve en dierbare moeder, schoonmoeder, bommie en oma echtgenote van (t 10 oktober 1986 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Draagster van het Gouden Kruis van Verdienste van het Nederlandse Rode Kruis 6 januari 1925 Roermond 25 februari 2013 Utrecht Marie-Pauline Schutgens - Ficq Paul Schutgens Bas, Pam, Sam Nieuwkoop Peet Vossenberg - Ficq Nico Vossenberg Kim, Niek Middelburg Louis Ficq Annelore Ficq - Bax Emma, Louis Utrecht Mariëlle de Gooyer - Ficq Harry de Gooyer Quirine, Ghislaine, Solange Roerzicht 28 6041 XZ Roermond De eucharistieviering zal worden gehouden in de parochiekerk Heilige Michaël te Herten op 2 maart 2013 om 11.00 uur. Voorafgaande aan de dienst is er vanaf 10.15 uur gelegenheid voor schriftelijk condoleren. Aansluitend zal zij worden bijgezet in de grafkelder van de familie aldaar. Bedroefd, maar vol fijne herinneringen en dankbaar dat hij zo lang bij ons was, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Noordwelle, t Burgh-Haamstede, 24 september 1922 25 februari 2013 Corrie Dalebout-van Zalm Henk en Eva Maaike en Niels Floris Alex Wim en Yvonne Ans en Wilco Kloosterweg 18, k. 201 4328 GB Burgh-Haamstede De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal zaterdag 2 maart gehouden worden in het Dorpshuis, Smidsweg 9a te Noordwelle, aanvang 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 13.45 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Weilandweg te Noordwelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager en oom L. Dalebout W. van Zalm (in herinnering) F. van Zalm-van der Meyden J. van Zuylen-van Zalm H.J. van Zuylen (in herinnering) T. van Zalm A. van Zalm-van Ham

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37