Sprankelend Trier Bourgondisch MAASTRICHT KRA5.NL WEBWINKEL Vanaf 99 www.pzc.nl/webwinkel Vier 3 dagen lang het voorjaar aan de Moezel Uw hotel: Park Plaza Trier**** Sprankelend Trier Meer informatie en/of boeken Boek nu direct online uw arrangement! «L, dinsdag 26 februari 2013 categorie reizen hotelovernachtingen Op slechts 2 uurtjes rijden van Maastricht vindt u de oudste stad van Duitsland: Trier. Deze adembenemende stad, gelegen aan de oevers van de Moezel, heeft een eeuwenoude historie en moet u zeker een keer bezocht hebben. U zult zich geen seconde vervelen in deze Middeleeuwse stad! Wandel op uw gemak over de levendige voetgangerszone, te midden van leuke winkeltjes en boetiekjes. Loop zeker even over de Hauptmarkt met haar schilders, portrettekenaars en bloemenverkoopsters. Uitrusten doet u onder het genot van een lokaal wijntje op een zonnig terras aan de oevers van de Moezel, waar u een werkelijk idyllisch uitzicht heeft. Daarna weer in de benen om de meest indrukwekkende gebouwen te bezichtigen, zoals de Dom, de Kathedraal en natuurlijk de Porta Nigra, hét symbool van de stad. Met het bezoeken van de Moezelvallei en in het bijzonder de stad Trier, bent u zonder twijfel een prachtige ervaring rijker! Midden in het centrum, aan de voetgangerszone en op slechts 5 minuten loopafstand van De Dom van Trier ligt het 4-sterren deluxe designhotel Park Plaza Trier. Uw hotelkamer is, zoals u mag verwachten, van alle gemakken voorzien. Na een indrukwekkende dag in Trier, kunt u helemaal tot rust komen in de sauna, heerlijk onderdompelen in het Romeins stoombad of even afkoelen in de ijsgrot. Geniet van een welverdiende cocktail in de bar of op de zonnige binnenplaats en sluit uw avond perfect af in restaurant Ceasar's, waar culinaire regionale gerechten worden geserveerd: een aanrader voor fijnproevers. Adviesprijs vanaf 135,- p.p. LEZERSPRIJS vanaf €99,- p.p.* Prijs is per persoon en gebaseerd op 2 personen per tweepersoons kamer en op basis van beschikbaarheid. Bij aankomst op donderdag, vrijdag of zaterdag geldt een toeslag van 30,- per persoon. Prijs is exclusief toeristenbelasting en 9,95 reserveringskosten. Het arran gement is geldig tot en met 15 augustus 2013. 2x overnachting in een Comfort room 2x uitgebreid ontbijtbuffet met bubbels lx 2-gangen diner Gratis gebruik van Relaxarium Spa Gratis gebruik van de Fitness faciliteiten Gratis WiFi Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor eventuele vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174 725 202 (ma-vrij van DUTCH 09:00u - 17:00u) of per mail &MORE reserveringen@dmha.nl hotelarrangementen 3-daagse stedentrip incl. verblijf, ontbijt, lunch en gratis parkeren vanaf 89,- Maastricht... een gezellige en populaire stad waar veel te zien, te doen en te beleven is! Het is wellicht de oudste stad van Nederland en staat dus bol van historische bezienswaardigheden. Denk bijvoorbeeld aan de kazematten, Fort Sint Pieter en de Sint Servaasbasiliek. Naast historische stad staat Maastricht ook bekend als spectaculaire winkelstad én Bourgondische stad; overdag heerlijk rondneuzen in alle winkels en gezellige straatjes en 's avonds genieten in de vele restaurants en bistro's die de stad rijk is. Bovendien hebben wij speciaal voor u op de tweede dag van uw verblijf al een heerlijke lunch in het befaamde 4-sterren Derion Hotel Maastricht geregeld! Ontdek zelf waarom Maastricht zo geliefd is... Golden Tulip Apple Park**** Dit moderne 4-sterren hotel ligt aan de rand van Maastricht, op ca. 10 autominuten van het centrum van de stad. Het hotel beschikt over een receptie, liften, restaurant Dreamz, bar, terras, fitnessruimte (gratis), poolbiljart en gratis draadloos internet. In Dreamz Restaurant Bar kunt u genieten van een smakelijk la carte diner, maar ook een aperitief op het Lounge Terras is een aanrader. Uw kamer is voorzien van een telefoon, televisie, radio, kluisje, draadloos internet (beide gratis) en een badkamer met douche, toilet en haardroger. U kunt uw auto gratis of bewaakt (tegen betaling) parkeren. Aankomstdata en prijzen Aankomst 1 maart t/m 31 december 2013. Lezersprijs 3 dagen vanaf 89,- Prijzen zijn per persoon o.b.v. 2 personen. Inclusief: 3 dagen (2 nachten) verblijf in Golden Tulip Apple Park met ontbijtbuffet en een lunch in het 4-sterren Derion Hotel Maastricht in het centrum. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, toeristenbelasting ca. 5,55 p.p.p.n., borg ca. 30 per kamer (beide verplicht, ter plaatse te betalen) en reserveringskosten 19,50 per boeking (verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR52509 Voor meer informatie en boekingen: Typ in de adresbalk vyww.kras.nl/LR52509 Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Telefonisch boeken? Bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52509 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 17 maart 2013. Maasi waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40