bi Colofon Siemen Piet OysrJsülarj amilieberichten O mensenlinq.nl Eliza Louwerse Lauw Wagenaar Johanna Meijer-de Putter Johan Jobsen 30 I dinsdag 26 februari 2013 Een wonder komt nooit alleen. Onze zoon en mijn broertje is geboren op 24 februari 2013. Cor, Charlotte en Korneel van Sluijs Jacob Catsstraat 214364 AL Grijpskerke kg* Rustig is van ons heengegaan onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader sinds 1980 weduwnaar van Cornelia Louwerse-Albrecht *Sint Laurens, 19 januari 1927 +Goes, 22 februari 2013 kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorggroep Ter Weel voor de goede zorg die zij hebben gegeven. Correspondentieadres: Kees en Gerda Louwerse Stickerstraat 1 4463 CN Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen en het condoleren van de familie op donderdag 28 februari van 10.30 tot 11.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost-Souburg. Met grote droefheid geven wij u kennis dat rustig en vreedzaam van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Cornelia van IJsseldijk-van Liere weduwe van Willem Ezechiël Pieter van IJsseldijk in de leeftijd van 95 jaar. Breda: Jos van IJsseldijk Anne-Marie van IJsseldijk-Ruijgers Adjo Willem Kapelle, 25 februari 2013 Zorgcentrum Cederhof Correspondentieadres: Ulvenhoutselaan 59F, 4835 MB Breda De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 1 maart om 11.15 uur in de Aula op de Algemene Begraafplaats, Kitskinderscheweg 1, 4421 PJ te Kapelle, waarna aan sluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde Aula gelegenheid tot condoleren. Hierbij geven wij u kennis dat na een langdurig ziekbed is overleden mijn man David Cecil Able - Gene - St. Albans (GB), 12 november 1942 t Goes, 23 februari 2013 J. Able-Bij de Vaate Scheldestraat 6, 4461 EP Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden vrijdag 1 maart om 13.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats aan het Geldeloozepad te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in de aula nog gelegenheid om een moment samen te zijn. Belangrijk in het leven is niet alleen de weg die je gaat, maar ook het spoor dat je achterlaat. Na vele jaren van vriendschap is overleden onze goede vriend Lauw Wagenaar We wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Dat de mooie herinneringen aan hem jullie tot troost mogen zijn. Nellie en Cor Ganzeman Magda en Jos de Troije Mattie en Piet Dekker Annie (in herinnering) en Rob de Wit Elly van Ree Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Robbert-Jan Polderdijk, René de Wilde, Wouter Hamelink Zand- en grindhandel de Houtkaai BV Goes God is mijn toevlucht Intens verdrietig zijn wij nu mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgroot moeder niet meer bij ons is. Ze is geboren op 28 april 1927 in Axel en op 18 oktober 1951 getrouwd met Piet Meijer. Ze is gestorven op 25 februari 2013. Hoek P.M.Meijer Sliedrecht Cees en Jeannette Alwin Riëtte Hugo Almelo Han en Clara Shobha en Tom Rakhi Lage Zwaluwe Wout en Annie Joke en Mohamed, Mariam Pirn en Stephanie Terneuzen Roel 's-Heer Arendskerke Carla De gedachtenisdienst, waarin Ds.Arie van der Maas zal voorgaan, zal gehouden worden op zaterdag 2 maart in de Protestantse kerk aan de Langestraat in Hoek. Aanvang 10.30 uur. Wij nodigen u uit daarbij aanwezig te zijn. Na afloop van de dienst zullen we haar begraven op de algemene begraafplaats in Hoek. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Correspondentieadres Kreeksingel 73,4542 BN HOEK liever geen bloemen Na een langdurige ziekte is overleden onze schoonzus en tante Tiny Schuit-Voshol weduwe van Arij Schuit op de leeftijd van 72 jaar. Axel: Diet Schuit Brielle: Marjan van de Visser-Schuit Jan van de Visser en kinderen Goes, 23 februari 2013 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Greet Provoost-Steketee in de leeftijd van 66 jaar. Rilland-Bath Marie en Leen (in herinnering) de Bruijne Oostkapelle Jaap (in herinnering) en Ineke Provoost Domburg Maat en Jan Provoost Meliskerke Lenie en Wim Jacobse Oostkapelle Corrie en Gerrit Jobse Marrum Lies en Jan Bosselaar Neefjes en nichtjes We hebben afscheid moeten nemen van onze vriendin Nellie Baijens-Robijn Kapelle: Arie en Jo Dekker Henk en Nellie Snoep Dries en Annie Sinke Jan Coppoolse We voelen ons treurig door het overlijden van onze oud-voorzitter Bestuur en medewerkers van de ZMf Slutttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 30