Colofon oen familieberichten O de emotie... amïlieberichten Wat blijft is d1ens6nlinq.nl familieberichten I 23 A Lucien Petrus Maria van de Veire NeeCtje Maria ScHrier - NieuweCinff ffettie Theodorus de Keijzer Theo echtgenoot van Antonia Cornelia de Keijzer-Wesseling Emmy Sijnesael Emmy Sijnesael fa milieberichtenonline.nl mensenlinq.nl URN WINKEL. maandag 25 februari 2013 Na een steeds verder afnemende gezondheid is, voorzien van het sacrament der zieken, vredig ingeslapen in het hospice in Terneuzen mijn dierbare man, onze pa, schoonvader en lieve opa Philippine, 29 mei 1930 f Terneuzen, 21 februari 2013 echtgenoot van Rita Edmunda Boerjan Biervliet: Middelburg: Perth (Australië): R.E. van de Veire - Boerjan Erica en Rob Nefs - van de Veire Emiel Isabel Boudewijn en Sha van de Veire - Shariff Tessa Erik Hij heeft zijn lichaam beschikbaar gesteld aan de medische wetenschap. Braakmanlaan 8,4521 AA Biervliet De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 28 februari om 10.30 uur in de r.-k. kerk, Noordstraat 46 te Biervliet. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant De Zwaan, Havenstraat 2 (bij de kerk), Philippine. J4(s [even Cijdien wordt, komt de dood ais een verlossing. 1Ka een langzaam afnemende gezondheid is, na een liefdevolle verzorging in zorgcentrum Scheldehof, overleden mijn zus, onze schoonzus en tante weduwe van J4drie Schrier '"Hoef 14 mei 1923 f Vlissingen, 20fe6ruari 2013 Vit aller naam; 9/L. Verhage - Hieuwelinf Correspondentieadres: Sauer dl Oonfnotarissen Post6us 181 4380J4D Vlissingen <Er is gelegenheid afscheid te nemen op woensdag 27fe6ruari van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. (De crematieplechtigheid zal om 12.00 uurplaatsvinden in de aula van het crematorium, iVestelijke Oude Havendijf3 te *Middel6urg. Ha afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvang kamer van het crematorium. Degenen die geen rouw6rief mochten ontvangen, hopen wij toch te 6ereiken met deze kennisgeving. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze kanjer van een vader en een trotse opa Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Clinge: To de Keijzer-Wesseling Clinge: Tilly de Keijzer t Sandpoort-Noord: Frans de Keijzer Clinge: Willeke en Alex Mandjes-de Keijzer Dominick en Sophie Quinten Voorschoten: Lia en Ton Konings-de Keijzer 23 februari 2013 Ruysdaelstraat 22,4567 CZ Clinge U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 27 februari van 18.30 tot 19.00 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 28 februari om 14.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna om 16.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Al ben jij nou ver van mij Toch heb ik jou hier zo dichtbij Als ik jou bij mij wil, doe 'k me ogen toe en droom Droom, droom, droom Will Tura Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze voorzitster Als mede-oprichtster was zij altijd zeer betrokken bij onze vereniging. Emmy, wij missen je nu al... Wij wensen haar nabestaanden heel veel sterkte Bestuur en leden van "Tekst Kwijt" Wij zijn geschokt door het plotseling overlijden van ons lid Wij wensen familie, vrienden en alle nabestaanden veel sterkte toe. Bestuur en leden van Sjoelclub "148" -* Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant alle overlijdensberichten online directe links naar social media e-mailservice familieberichten webwinkel voor gedenkmonumenten online assortiment urnen assieraden nu ook mobiel Mensenlinq.nl is een digitaal mo nument. Een ontmoetingsplaats voor naasten en nabestaanden. Zoek. vind en reageer. Hier vindt u alle familieberichten uit de dag- en weekbladen. Evenals actuele nieuwsfeiten uit diverse dagbladsites. Mensenlinq-urnwinkel.nl is de webwinkèl voor gedenkartike- lenHier vindt u het grootste assortiment bijzondere urnen, assieraden, gedenkartikelen. Overzichtelijk, eenvoudig bestellen, snelle levering en een uitstekende service.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 73