O H1ensenlinq.nl Lauw Wagenaar Jenny Tak-lvens Maria den Doelder-de Pooter Mariëtte Coone 22 I familieberichten maandag 25 februari 2013 Al dat vechten, al die pijn, je wilde hier niet weg, je wilde bij ons zijn, maar verloor dit gevecht. Lauw wij houden van jou. Verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve man, onze lieve papa en opa Kattendijke, 14 mei 1945 t Goes, 22 februari 2013 Annie Wagenaar - Koole Marein Wagenaar en Jody Verhoofstad Rutger, Laslo Gert-Jan en Joanie Wagenaar - v.d. Struijs Nicky, Marlena, Gaby, Chantal, Matthew f Dianne en Foort Dominicus - Wagenaar Jannieta, Laurina Lowi Wagenaar Petra en Johan Wisse - Wagenaar Elise, Yordi Miranda Wagenaar en Johnny van Putten Thijs Correspondentieadres: Christinastraat 25,4475 AG Wilhelminadorp Onze dank gaat uit naar het personeel van ADRZ te Goes afdeling E voor hun betrokkenheid en alle goede zorgen. Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Lauw op woensdag 27 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur in de aula van Zorgcentrum "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De crematiedienst, waarbij wij u uitnodigen wordt gehouden op donderdag 28 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium,Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst kunt u ons condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Lauw zijn laatste wens; van iedereen één witte roos voor op de kist. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. v y Na een leven van liefde en zorg voor allen die haar dierbaar waren, is van ons heengegaan mijn geliefde echtgenote en onze lieve moeder en oma Pieternella Wilhelmina Baijens-Robijn echtgenote van Pieter Baijens Ovezande, 13 juli 1929 Goes, 23 februari 2013 Goes: Piet Baijens Gent (B): Jacqueline Baijens Kwadendamme: Kees Baijens en Catharine Coppein Christel Jeroen Correspondentieadres: Van Houtenstraat 6 4463 TC Goes Er is gelegenheid om afscheid van Nellie te nemen op woensdag 27 februari van 15.00 tot 15.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij wij u uitnodigen, zal aansluitend gehouden worden om 16.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot samenzijn en condo leance in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Geen bezoek aan huis. Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Sara Beuzenberg-Saman sinds 3 februari 1987 weduwe van Abraham Jannis Beuzenberg Rilland, 3 maart 1920 - f Krabbendijke, 22 februari 2013 Kloetinge: HanenCorrie Mare en Marscha, Melle Mirjam en Dries, Aydean Rilland: Jaap en Mattie Mariska en Roy, Jorn Vera en Michiel Correspondentieadres Klaasputhoek 19 4481 CG Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 28 februari om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Kapelle, waarna we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank voorde liefdevolle verzorging gaat uit naar het personeel van Ter Weel, afdeling B, te Krabbendijke. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus, tante en oud tante Nellie Baijens-Robijn echtgenote van P. Baijens Middenmeer: D.M. van Willegen-Robijn Heinkenszand: F. Robijn-Knevelbaard Ovezande: J.J. Robijn Neven en nichten Mijn hulp is van de Heer. Psalm 121 Omringd door liefde en zorg is overleden onze lieve moeder en oma Tiny Martina Adriana Schuit-Voshol weduwe van Arij Schuit Zundert, 10 juni 1941 Goes, 23 februari 2013 Delft: Tonny Schuit Sanne Schuit-Mulder Lieke Maarssenbroek: Kato Vierbergen-Schuit Marco Vierbergen Myrna Jurian Correspondentieadres: Montgomerylaan 20 2625 PN Delft Er is gelegenheid om afscheid van Tiny te nemen op woensdag 27 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De dienst van Woord en Gebed, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op vrijdag 1 maart om 13.45 uur in 'De Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Het is naar de wens van Tiny om elkaar aansluitend te ontmoeten in restaurant 'Vierlinden', Kattendijksedijk 19 te Goes. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Als een van de oprichtsters van onze vereniging bedanken wij haar voor haar jarenlange inzet. De Maandagmiddag Bridgeclub Sas van Gent, 22 februari 2013 Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan ons mam die voor altijd van ons afscheid nam Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, behulpzaamheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Francois den Doelder Zaamslag, 8-11-1923 Axel, 23-2 -2013 Wqstdorpe Jaap en Thilly kinderen en kleinkinderen Zuiddorpe Ina en Hans - in herinnering - Marco en Shirley Lisa en Emanuel Terneuzen Elly en Anton Correspondentieadres: Tuinstraat 26 4532 AA Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van de Vurssche voor de goede zorg. Vannacht als de bloemen dromen zullen wij samen zijn bij het licht der maan. Vannacht zal ik tot je komen als de sterren aan de hemel staan. Met veel verdriet geven wij er u kennis van dat, na een liefdevolle verzorging in 't Verlaet is overleden onze zus, schoonzus en tante weduwe van Remi de Boeye in de leeftijd van 84 jaar. Familie Coone Familie de Boeye Terneuzen, 21 februari 2013. correspondentieadres: Fam. Willems-Coone Graafj ansdijk A 85 4554 AH Westdorpe De crematieplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 1 maart om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c, waar u uitsluitend schriftelijk de gelegenheid heeft tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 72