t menseniinq.nl Martin Barendse maandag 25 februari 2013 familieberichten I 21 üyeria dsn Een bijzonder mens is niet meer. Na een plezierig en liefdevol leven is toch nog plotseling overleden onze lieve Martin. In de leeftijd van 49 jaar. Goes: Jan (in herinnering) en Iza Barendse-Knuijt Nieuw- en St. Joosland: Jan en Janny de Nooijer-Knuijt Goes: Suzan Petra en Gert Coen, Mirjam Wij zijn de medewerkers van tehuis "De Westerhof" en dokter Van de Berg dankbaar voor de liefdevolle zorg die Martin van hen mocht ontvangen. Vlissingen, 23 februari 2013 De Westerhof Correspondentieadres: Iza Barendse, Kievitlaan 64, kamer 318,4461 RB Goes De samenkomst voor Martin zijn leven wordt gehouden op donderdag 28 februari om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Diep in ons hart blijft de herinnering leven. Gevuld met al de liefde die jij ons hebt gegeven. Met veel verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinne ringen en bewondering voor zijn wilskracht, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve echtgenoot,"onze lieve pa en opa Omère Emile Margaretha Kips echtgenoot van Ivonne Lockefeer •ft Graauw en Langendam 16 oktober 1937 Dit melden u: Ivonne Kips-Lockefeer t Terneuzen 21 februari 2013 zijn echtgenote Jackie en Angélique Kips-Beens Lieke, Joppe, Silke en Drieke Mare Kips Anniek en Ton van Eekelen-Kips Pepijn en Floortje zijn kinderen en kleinkinderen en de families Kips - Lockefeer Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Omère tijdens de uitvaartdienst die zal opgedragen worden in de parochiekerk H. Maria Hemelvaart te Graauw, op woensdag 27 februari 2013 om 10.30 uur, waarna wij hem te rusten leggen op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in bovengenoemde kerk vanaf 10.15 uur. Pa is thuis in zijn vertrouwde omgeving, waar wij in eigen kring de laatste dagen met hem doorbrengen. Liever geen bezoek aan huis. Graag schriftelijke condoleance. Zij die bij vergetelheid geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. Het is mooi geweest. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben delen wij u mee dat na een arbeidzaam leven, omringd door degenen die hem lief waren, is heen gegaan onze vader, opa en overopa (an de Koning sinds 8november 1999 weduwnaar van Maria Allemekinders in de leeftijd van 94 jaar. 's-Heerenhoek: Ineke en Frans Mariëlla en Ludy, Lauran, Mart Miranda, Lieke Nieuwegein: Katrien en Piet Pascal Chantal en Mark, Britt, Lynn Kapelle: lan en Nel Robbert-jan Milou Kwadendamme: Marjan en Nico Daniëlle en Robbin Niels Nathalie en Francois, Fleur, Anne-Roos Richarda Onze dank gaat uit naar een ieder die Pa de laatste maanden heeft bijgestaan en verzorgd. 22 februari 2013 Vreelandstraat 4,4434 AK Kwadendamme Pa is thuis, waar woensdag 27 februari van 15.00 - 16.00 uur en van 19.0t) - 20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 28 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Burcht', johan Friso- straat 3 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom Omère Kips Wij wensen Yvonne en de kinderen veel sterkte toe. Familie Kips Met de wetenschap, dat je deze wedstrijd niet kon winnen, hebben we bedroefd kennis genomen van het overlijden van Theo Serrarens Oud-bestuurslid en trouwe supporter van onze vereniging We zullen hem blijven herinneren als een kritisch, recht lijnig en trouw lid. We wensen Anniek, Nancy, Anita en de overige familieleden heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, spelers en supporters van v.v. S.T.E.E.N. Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van Omère Kips Omer was voormalig directeur van de RoomS-Katholieke basisschool Ter Doest in Graauw, voorheen Rooms- Katholieke basisschool St. Joseph. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. College van Bestuur, Raad van Toezicht, GMR, directeurenraad en medewerkers Stichting Scholengroep LeerTij, namens deze G.F. Langeraert, voorzitter College van Bestuur R.M.P. van den Broecke, lid College van Bestuur Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Omère Kips Omère was 40 jaar lid van onze vereniging als bestuurslid, waarvan vele jaren in de functie van voorzitter. Wij zullen zijn positieve inbreng missen. Wij wensen Ivonne, kinderen en kleinkinderen alle sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur, leden en dirigent Muziekvereniging "Nooit Gedacht" Graauw Psalm 10:14a Met droefheid geven wij u kennis dat, door de HEERE, na een periode van afnemende krachten van ons is weg genomen onze lieve vader, opa en overopa Willem Fran§ois van Gilst Sinds 1 januari 2008 weduwnaar van Neeltje Catharina Mol in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: Dick en Ellie Jolanda en Elbert, Danny, Ryan Nathalie en Martijn, Kevin, Sem William en Andrea, Lois Angelique en Wesley Kloetinge: Boudewijn en Jacqueline Claudia Walter en Marjolein Imgard Kapelle: Marnix en Nelleke Carola Nicole en Niels Krabbendijke: Astrid en Jan Noraly Andries Jeannely 's-Heer Abtskerke: Francois en Else Cois Iwan 22 februari 2013 Magnoliastraat 110,4431 EK 's-Gravenpolder D.V. Dinsdag 26 februari-is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 27 februari om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 71