O IHenseniiriq.nl familieberichten I 23 Bertus Martinus Bos Catharina Hermine Rodts - Rijsbergen Kitty Cornelia den Engelsman Corrie Mattheus Petrus Warman Theo maandag 25 februari 2013 Psalm 10:14a Met droefheid geven wij u kennis dat, door de HEERE, na een periode van afnemende krachten van ons is weg genomen onze lieve vader, opa en overopa Willem Fran§ois van Gilst Sinds 1 januari 2008 weduwnaar van Neeltje Catharina Mol in de leeftijd van 84 jaar. 's-Gravenpolder: Dick en Ellie Jolanda en Elbert, Danny, Ryan Nathalie en Martijn, Kevin, Sem William en Andrea, Lois Angelique en Wesley Kloetinge: Boudewijn en Jacqueline Claudia Walter en Marjolein Imgard Kapelle: Marnix en Nelleke Carola Nicole en Niels Krabbendijke: Astrid en Jan Noraly Andries Jeannely 's-Heer Abtskerke: Francois en Else Cois Iwan 22 februari 2013 Magnoliastraat 110,4431 EK 's-Gravenpolder D.V. Dinsdag 26 februari is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De rouwdienst wordt gehouden D.V. woensdag 27 februari om 10.00 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoon vader en opa 20 augustus 1932 23 februari 2013 Kloetinge: C. Bos - Wagenaar Nieuw en Sint Joosland: A. Schipper - Bos R. Schipper Anne en Maikel Noor en Danny Kloetinge: J. Bos M. I' Annee de Betrancourt Goes: E. Wiegand - Bos R. Wiegand Roos en Roy Niek Serooskerke (W): F. van de Velde M. van de Velde - Vierling Tervatenseweg 42, 4481 PB KLOETINGE De afscheidsbijeenkomst zal in besloten kring plaatsvin den. De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 28 februari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Vertrek van de rouwstoet om 13.45 uur vanaf de schuur van de boerderij, Tervatenseweg 42 te Kloetinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren tussen 15.00 uur en 17.00 uur in de schuur van de boerderij. - Tot aan de begrafenis geen bezoek aan huis - Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tijdens haar leven omringde, geven wij u kennis dat, na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Scheldehof, is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze lieve mama en oma Leiden, 7 augustus 1930 Vlissingen, 21 februari 2013 Gerard Rodts Kinderen en kleinkinderen De Meesterstraat 45 4384 HG Vlissingen De gezongen uitvaartdienst zal worden gehouden op dinsdag 26 februari om 11.30 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Voorafgaand is er van 11.00 tot 11.20 gelegenheid tot afscheid nemen. De begrafenis zal omstreeks 13.00 uur plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Arsenaal Theater, Arsenaalplein 1 te Vlissingen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Het is mooi geweest. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons midden mochten hebben delen wij u mee dat na een arbeidzaam leven, omringd door degenen die hem lief waren, is heen gegaan onze vader, opa en overopa Jan de Koning sinds 8 november 1999 weduwnaar van Maria AUemekinders in de leeftijd van 94 jaar. 's-Heerenhoek: Ineke en Frans Mariëlla en Ludy, Lauran, Mart Miranda, Lieke Nieuwegein: Katrien en Piet Pascal Chantal en Mark, Britt, Lynn Kapelle: Jan en Nel Robbert-jan Milou Kwadendamme: Marjan en Nico Danielle en Robbin Niels Nathalie en Francois, Fleur, Anne-Roos Richarda Onze dank gaat uit naar een ieder die Pa de laatste maanden heeft bijgestaan en verzorgd. 22 februari 2013 Vreelandstraat 4,4434 AK Kwadendamme Pa is thuis, waar woensdag 27 februari van 15.00 - 16.00 uur en van 19.00 - 20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 28 februari om 13.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. kerkhof naast de kerk. Na de begrafenis is er in Dorpshuis 'De Burcht', Johan Friso- straat 3 te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Heden ging rustig en kalm van ons heen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma in de leeftijd van 88 jaar. Isa en Joop Meulmeester Michel en Petra, Annabel Serge en Ilse Willem en Miriam Slaakweg Marloes en Ad Matthijs en Judy Linda en Erik Een speciaal woord van dank aan het verzorgend personeel van het Verpleeghuis, Vondellaan woning 5. 23 februari 2013, Vlissingen Correspondentieadres: Brandenburglaan 51 4333 BX Middelburg De rouwdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op woensdag 27 februari om 12.30 uur in de aula van uitvaartcentrum Monuta "de Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren, waarna de begrafenis in besloten familie kring zal plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. r. Verdrietig geven wij u kennis dat 9 maanden na het overlijden van zijn vrouw, na een kortstondig ziekbed, omringd door allen die hem lief waren, zacht en kalm van ons is heengegaan, onze vader, opa en overgrootvader Sinds 27 mei 2012 weduwenaar van Jenneke Warman - Vlasblom Vlissingen, 11 januari 1931 t Goes, 22 februari 2013 Vlissingen: Jenny en Fred Etten-Leur: Sonja Kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar allen die op welke wijze dan ook hun hulp en zorg aan onze vader, opa en overgrootvader hebben gegeven. Correspondentieadres Oosterscheldestraat 52 4388 VB Oost-Souburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 27 februari om 10.30 in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaande aan de bijeenkomst is er van 10.00 tot 10.20 uur nog gelegenheid om persoonlijk afscheid van hem te nemen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangst ruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 23