Ovsr Jadsn H1ensentinq.nl Martin Barendse Martin Barendse Martin Martin Barendse Adri van den Berge Ellen Wagenaar tfUSsi® I "df"M f KA familieberichten I 2i% Cornelis Johannes Lobbezoo Cees Cees Lobbezoo maandag 25 februari 2013 Een bijzonder mens is niet meer. Na een plezierig en liefdevol leven is toch nog plotseling overleden onze lieve Martin. In de leeftijd van 49 jaar. Goes: Jan (in herinnering) en Iza Barendse-Knuijt Nieuw- en St. Joosland: Jan en Janny de Nooijer-Knuijt Goes: Suzan Petra en Gert Coen, Mirjam Wij zijn de medewerkers van tehuis "De Westerhof" en dokter Van de Berg dankbaar voor de liefdevolle zorg die Martin van hen mocht ontvangen. Vlissingen, 23 februari 2013 De Westerhof Correspondentieadres: Iza Barendse, Kievitlaan 64, kamer 318,4461 RB Goes De samenkomst voor Martin zijn leven wordt gehouden op donderdag 28 februari om 10.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Als een grote zon doorstraalde je ons leven en kon je ieder liefde en vreugde geven. Intens genoot je van kleine dingen. Aan jou houden wij alleen maar mooie herinneringen. Dankbaar voor het vele dat hij voor ons betekende geven wij kennis van het heengaan van onze lieve, vrolijke en bijzondere neef Ook zijn we dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij van allen op "De Westerhof" heeft ontvangen. Ome Jan en tante Janny Na een zorgeloos en liefdevol leven heeft zijn laatste "cassettebandje" gedraaid. We gaan ons "Dotje" missen. Bewoners, medewerkers en vrijwilligers van de locatie Westerhof, Philadelphia Zorg Zuid Het overlijden van onze cliënt heeft ons diep geraakt. Wij wensen familie, medebewoners en medewerkers van de locatie Westerhof sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens Philadelphia Zorg Zuid, Hiske Bouwhuis, regiodirecteur Monique Baltus, locatiemanager Hierbij geef ik u kennis van het overlijden van mijn zwager en onze oom Ik wens mijn zuster en haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Uit aller naam Joop Barentsen Middelburg, februari 2013 Na zes weken van hoop en vrees hebben wij afscheid genomen van onze lieve mama, onze onvergetelijke dochter, zus, schoonzus en schoondochter -Neeltje Centina- Wolphaartsdijk, Rotterdam, 29 december 1976 21 februari 2013 Middelburg: Mike Kloek Jarod Kloek Mini Lars Wolphaartsdijk: Rinus Wagenaar Alie Wagenaar-Hillebrand Angeren: Cora Wagenaar Frank Melchels Correspondentieadres: Burgemeester Hackstraat 39 4471 BL Wolphaartsdijk Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 februari van 12.45 tot 13.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta Goes, Fluitekruidstraat 8 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Flavendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze adevertentie als zodanig te beschouwen. Na een ernstig ziekbed is overleden de jongste dochter van onze jongste zus in de leeftijd van 36 jaar. Moeder van Mike en Jarod. Ellen Wagenaar Alie en Rinus - Cora en Frank sterkte om dit verlies te verwerken. C.M. Hillebrand t M.C. Storm-Hillebrand M.L. Bosma-Hillebrand P.J. v.d. Guchte-Hillebrand M.J. Hillebrand E. Hillebrand Neven en nichten Rust Zacht Lief Maatje. Ellen Wagenaar We zullen je missen, Robin Nath Marlon Bowien Perry Anja Tycho Eric Mireille Ramon Fenna Lucas Met verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de moeder van Mike en Jarod Ellen Wagenaar Wij wensen Mike, Jarod en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Team, MR en bestuur van Archipelschool de Leeuwenburch 'M&W ff Dankbaar voor al haar liefde en zorgen gedurende een lang leven, maar verdrietig om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Maria Sara Beuzenberg-Saman sinds 3 februari 1987 weduwe van Abraham Jannis Beuzenberg Rilland3 maart 1920 - f Krabbendijke, 22 februari 2013 Kloetinge: Han en Corrie Mare en Marscha, Melle Mirjam en Dries, Aydean Rilland: Jaap en Mattie Mariska en Roy, Jorn Vera en Michiel Correspondentieadres: Klaasputhoek 19 4481 CG Kloetinge De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 28 februari om 13.00 uur in de Hervormde kerk te Kapelle, waarna we haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Onze speciale dank voor de liefdevolle verzorging gaat uit naar het personeel van Ter Weel, afdeling B, te Krabbendijke. Beam me up Scotty Cees Met veel verdriet, maar met mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn dappere, lieve man, onze vader, opa en schoonzoon Rilland-Bath, Vlissingen, 27 januari 1945 22 februari 2013 Je hebt hard gevochten schat! "Ja, maar je kunt het toch nooit winnen". Kitty Lobbezoo - Corneillie Eva en Erik Renske Jens Angela Joren en Audrey Tim Evi Silvie Jozef Corneillie Correspondentieadres: Rossinilaan 32 4384 MA Vlissingen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 28 februari om 11.30 uur in het crematorium van Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Afscheid nemen kan van 10.00 tot 10.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeck- straat 620 te Vlissingen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter Bordui, de assistentes en de verzorgenden van IRIZ thuiszorg voor alle goede zorgen en begeleiding. Wie kent de dag van morgen? De dood komt lang verwacht. Na een langdurig moedig en geduldig gedragen ziekbed hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve broer Rilland: Corry en Rien van der Maarel Serooskerke (W.): Han en Ankie Lobbezoo Neven en nichten We dragen hem en degenen die hij los moest laten in ons hart.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 21