HENRI'S .v BEVELANDEN en THOLEN 27 Kunstwerk moet wijken voor dijkversterking Rommelmarkt Vrijwilligershuis geeft Reimerswaal 0 voldoet wel aan tips omgaan mot gold registratieregels Dierenwens in vervulling nts thermae 2000 Parelduikerhof 28 Middelburg funda Henri's Ladies Gents - Raadhuisstraat 77 - 4631 NC Hoogerheide 0164-620830 Moderne onder architectuur gebouwde patiowoning met car port gelegen in de nieuwe wijk "Vfeersche Poort'. Deze speels ingedeelde woning is gebouwd in 2002 en beschikt over een volledig woortprogramma op de is in een u-vorm om de patio gesitueerd zodat u hier vanuit ieder vertrek zicht op heeft. Vraagprijs 315.000,- k.k. ZATERDAG 23 FEBRUARI 2013 OUD-VOSSEMEER - Nel van der Werf uit Goes werd vrij dag getrakteerd op een bijzondere middag bij zorgboerde rij Praktijk in 't Zadel in Oud-Vossemeer. Met dank aan een aantal leerlingen van het Edudelta College in Goes. Zij hebben onlangs een dienst opgericht onder de naam Dier(en)Wens. Het doel hiervan is de dierenwens van mensen met een beperking of ziekte in vervulling te laten gaan. Laatst kregen leerlingen de wens van Nel onder ogen. Zij wilde weer een keer paardrijden. Deze droom kwam vrijdagmiddag uit. foto Willem Mieras SINT PHILIPSLAND - Het kunstwerk Zuudwest, dat op de Zuiddijk in Sint Philipsland staat, wordt vol gende week vrijdag tijdelijk weg gehaald, omdat Projectbureau Zee weringen de dijk de komende maanden versterkt. Tijdens deze periode, die vermoe delijk tot juli duurt, wordt het kunstwerk tijdelijk geplaatst op het grasveld bij de Kerkring. Het kunstwerk bestaat uit een bron zen mannen- en vrouwenkop en is gemaakt door Hedi Bogers. Het werd onthuld in 1998. Kunstwerk Zuudwest. WOLPHAARTSDIJK - In dorpshuis De Griffioen aan de Oostkerke- straat 24 in Wolphaartsdijk vindt vandaag een rommelmarkt plaats. Iedereen is welkom tussen 9.00 en 13.30 uur. door Frank van Cooten HEINKENSZAND Het vrijwilligers huis van de gemeente Borsele speelt in op de economisch slechte tijden. Volgende maand zijn vier gratis informatiebijeenkomsten rondom het thema 'Goed en slim omgaan met geld'. Diverse doel groepen krijgen informatie en ad vies over geldzaken. De eerste bijeenkomst op 7 maart in De Stenge in Heinkenszand heeft als titel 'Pimp je portemon nee'. Het wordt steeds moeilijker om de vaste lasten op tijd te vol doen. Zo kunnen steeds meer mensen hun maandelijkse hypo- theeklasten niet meer betalen. Deze bijeenkomst is bedoeld voor volwassenen tot 65 jaar met een bescheiden inkomen. Er wordt informatie gegeven over diverse landelijke regelingen en gemeentelijke tegemoetkomin gen. Daarnaast worden budget- en bespaartips aangereikt. 'Mantelzorger in geldzaken', op 14 maart in het dorpshuis in 's-Gra- venpolder, gaat over onder meer uitkeringen, vergoedingen en be lastingzaken. In het nieuwe re geerakkoord staat dat er de ko mende jaren ongeveer vijf miljard euro wordt bezuinigd in de zorg. Steeds vaker wordt een beroep op mantel zorgers gedaan. De bijeenkomst 'Zo geleerd, zo ge daan' op 20 maart in het dorps huis in 's-Gravenpolder gaat over ouders die hun kinderen leren verantwoord met geld om te gaan. Er wordt ingegaan op zak-, kleed-, bel- en kostgeld. Deze bij eenkomst is bedoeld voor ouders met kinderen van 6 tot en met 18 jaar. De vierde bijeenkomst 'Grip op je knip' op 26 maart in De Stenge in Heinkenszand richt zich op senio ren. Er wordt stil gestaan bij diver se praktische zaken die omgaan met geld gemakkelijker maken. Meer informatie op www.vrijwilli- gershuis.nl. door Frank van Cooten KRUININGEN - De gemeente Rei- merswaal voldoet wel degelijk aan de Basisregistraties Adressen en Gebouwen (BAG). „Wij waren zelfs de eerste gemeente in Zeeland die aan de BAG voldoet", zegt woord voerster Ida Sinke van de gemeen te Reimerswaal. Op de website van het ministerie van Infrastructuur en Milieu staat bij het scoreoverzicht van de in spectie dat Reimerswaal nog een herinspectie nodig heeft om aan de regels te voldoen. Die informatie klopt dus niet, zegt Sinke. „Wij gaan het minste de daarom verzoeken het score- overzicht te rectificeren. Wij vin den het vervelend dat de informa tie van het ministerie niet klopt." De BAG bevat gemeentelijke ba sisgegevens van alle adressen en gebouwen in een gemeente. Dat is bijvoorbeeld handig voor de brandweer om in het geval van brand op basis van de persoonsge gevens te weten hoeveel perso nen er in het pand zijn. Het minis terie vindt de registraties essen tieel voor goede dienstverlening. Ze zijn van groot belang voor bij voorbeeld openbare orde en veilig heid en bestrijding van fraude. In Zeeland zijn tot op heden al leen nog maar Borsele, Reimers waal en Hulst geïnspecteerd. Borsele voldoet aan de eisen, Rei merswaal dus ook, maar Hulst nog niet. In 2014 is de BAG voor alle gemeenten verplicht. Er zijn maar twee soorten pakken en shirts. Die waarmee u opgaat in de massa en die waarmee u zich onderscheidt. Het verschil zit niet in lawaaierige kleuren of drukke dessins. Wél in details. Zoals een stof die pure kwaliteit uitstraalt. Al deze details zijn zelf samen te stellen in een Henri's Custom Made kostuum. Het opmeten en het uitzoeken van stoffen en andere details onder het genot van een goede espresso of cappuccino. En dat in een relaxte en ontspannen sfeer voorzien van eerlijk en deskundig advies. Betaalbare kostuums met een perfecte pasvorm vanaf 599,-. Dat is waar Henri's Custom Made voor staat. En om die sfeer langer vast te houden hebben we een uniek aanbod voor u! Bij aankoop van een maatkostuum ontvangt u een voucher voor een hotelovernachting inclusief tweedaags bezoek aan de thermen ter waarde van 265,- cadeau.*En om u niet alleen te laten genieten van het pak, willen wij u samen laten relaxen bij Thermae 2000 in Valken burg. Dit unieke aanbod is geldig tot en met 15 maart 2013. Maximaal 1 arrangement per persoon. De levertijd van een Custom Made kostuum is 4 tot 6 weken. Meer weten over de Henri's Custom Made kostuums of graag een af spraak maken om van deze unieke actie gebruik te maken? Neem dan snel contact met ons op.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 91