Lena Schipper-Geene 42 I familieberichten H1ensenlinq.nl Anno Dijkstra Levien Salomé Stéphan Barnaud Jan Slabbekoorn Adriana Catharina Platteeuw - van Wijngen Maarten Johannes Gijzel Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven en de steun, op welke manier dan ook, bij het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Het heeft ons erg goed gedaan. D.P. Schipper Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Heinkenszand, februari 2013 Jo Visser - Hirdes Willem Pieter de Haze zaterdag 23 februari 2013 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling, die wij als familie ontvingen tijdens de gehele ziekteperiode, het overlijden en bij de uitvaart van onze lieve man, (schoon)vader en opa Woorden schieten te kort, maar weet dat alle reacties voor ons een grote troost zijn bij de verwerking van dit verlies. Monica Dijkstra - Fokker Evelyn en Mark Roel en Bianca, Quinten Hugo 's-Heerenhoek, februari 2013 r In plaats van kaarten Familie, vrienden en kennissen, wij willen u heel hartelijk danken voor het medeleven, de vele kaarten en de aanwezigheid bij het afscheid van mijn geliefde man, vader, opa en opa-opa Wij hebben dit erg gewaardeerd. Wij missen hem, Hanna Salomé-de Bruyne, kinderen, klein en achterkleinkinderen Zuidzande, februari 2013 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze zoon en broer Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. feanet Menheere en Eric Barnaud Goes, 23 februari 2013 Voor uw medeleven en betrokkenheid na het overlijden van mijn zus en onze tante Catharina Suzanna Verplanke weduwe van Jacobus Jan de Putter willen wij u hartelijk danken. Uit aller naam: J.C. Verplanke Hoofdplaat, februari 2013 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd tijdens het kortstondig ziekbed en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Paulina van den Berge-van de Guchte heel hartelijk dankzeggen. Het heeft ons goed gedaan. A. van den Berge Kinderen- en kleinkinderen Nieuwdorp, februari 2013 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn zoon en onze broer, zwager en oom betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Uit aller naam: M. Slabbekoorn - de Coninck Goes, februari 2013 De herinneringen zijn waardevol. Wij willen u bedanken voor uw hartelijke wijze van mede leven na het overlijden van onze zorgzame ma, lieve oma, overgrootoma "lift" Uw getoonde belangstelling in de vorm van een telefoontje, mooie kaart met lieve woorden, uw aanwezigheid bij de crematie en condoleance heeft ons erg gesteund. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, 23 februari 2013 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. 't Geeft ons moed om verder te leven. De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze (schoon)vader en opa Gilbert Emiel Goethals hebben ons diep ontroerd. Daarvoor onze grote dank. Ronse, België: Conny, Rudy Glenn, Wendy Zierikzee: Martin, Linda Robbert, Manon Middeburg: Gill Patrick Zierikzee, februari 2013 In plaats van kaarten. Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze broer, zwager en oom Uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst en andere blijken van deelneming waren voor ons een grote steun. familie Gijzel familie Dekker Neven en nichten Kapelle, februari 2013. Voor uw hartelijke blijken van medeleven, ondervonden ha het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Goes, februari 2013 Voor uw blijk van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze broer, zwager en oom Adrie Vermue danken wij u oprecht. Familie Vermue Voor alle blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Jan en Nel Kramer - de Haze Ron de Haze Klein- en achterkleinkinderen Colijnsplaat, februari 2013

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 42