4O I familieberichten zaterdag 23 februari 2013 IHensenlinq.nl Adriaan van den Berge ~Adri~ Kimmo Pankow Jenny Tak-Ivens Jenny Tak-Ivens Elly Lieve Elly 4 I <1 4*' Hij is goedgunstig in gerechtigheid, Hij wil zich altijd over ons ontfermen. Zijn kracht kwam mij, eenvoudige, beschermen. Rust nu, mijn ziel, de Heer heeft u bevrijd. Ps. 116:3 Verdrietig, maar met vrede in ons hart, delen wij u mede, dat op 85-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa echtgenoot van Wilhelmina Catharina van den Berge-Barentsen 's Heerenhoek, 29 juni 1927 Veere, 21 februari 2013 Veere: W.C. van den Berge-Barentsen VeereJaco en Anke van den Berge-van Zweden Biggekerke: Marin Veere: Dianne Veere: Tini en Hans Hengeveld-van den Berge Nw.- en St. Joosland: Rik Middelburg: Ruth en Jeroen Nijmegen: Tom en Martina Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van huisartsenpraktijk Dr. Van Tol, Hospice St. Jans de Casembroot en Zorgcentrum Nieuw Sandenburgh voor de liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Wagenaarstraat 29,4351 BA Veere 'De dankdienst voor zijn leven, welke geleid wordt door ds. G. Klein, zal worden gehouden woensdag 27 februari om 13.00 uur in de Kleine Kerk, Kapellestraat 27 te Veere. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in de consistorie van de kerk van 12.15 tot 12.45 uur. De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. Ieder die Adri gekend heeft is welkom. Hierbij geven wij u kennis dat is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Adriaan van den Berge Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe met dit verlies. Familie van den Berge 22 februari 2013 Heden bereikte ons het droevige bericht dat is overleden de heer Z.J. fansen Hij was ruim 17 jaar actief raadslid voor de KVP in de gemeente Kruiningen. Tevens is hij jaren bestuurslid geweest van de afdeling CDA Reimerswaal. Wij wensen Truus, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe in dit verlies. CDA fractie en leden Gemeente Reimerswaal Onbegrijpelijk, Onbeschrijfelijk, Door een tragisch ongeval kwam veel te vroeg een einde aan het leven van onze baas, buurman en bovenal goede vriend. Wij wensen Nico, Lucie en de kinderen heel veel sterkte toe. Anneke Annemarie,Vincent en Devano Cindy,Gerrit en Sem Linda en Gert-Jan. Wij geven u kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Miep Kaijser in de leeftijd van 69 jaar. Familie Kaijser Terneuzen, 13 februari 2013 De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Mijn wedstrijd is gespeeld, helaas zonder verlenging. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Je was voor ons een lieve pa, schoonpa, opa en vriend. Wij zullen je missen. Heden is van ons heengegaan Theodorus Antonius Gemma Serrarens Theo vriend van Anita de Neijs Hij overleed in de leeftijd van 69 jaar. St. Jansteen: Anniek en Joop de Rijck-Serrarens Emardo en Manon Samantha Wemeldinge: Nancy en Arthur Hoogesteger-Serrarens St. Jansteen: Anita de Neijs Een woord van dank aan alle medewerkers van 'de Meander' van de Blaauwe Hoeve te Hulst voor hun goede en liefdevolle verzorging. 21 februari 2013 Correspondentieadres: van der Heijdenstraat 11 4564 BW St. Jansteen U kunt afscheid nemen van Theo in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dinsdag 26 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 27 februari om 10.30 uur in de aula van het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. Daarna is ér een samenzijn in de koffiekamer aldaar. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Belangstellend, trouw en dankbaar... Verdrietig, maar vervuld met mooie herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en onze oom Pieter Leendert Wolse - Piet A 2 december 1935 Kamperland 122 februari 2013 We hebben veel bewondering voor de manier waarop hij met zijn ziekte is omgegaan. Bas Wolse Klazien Wolse-de Nooijer Kees en Caroline Katinka en Teun, Myrthe Elly en Fred Ronnie Christian en Samantha Ricardo Gabriël Kees en Margo Debora en Rob, Loïs Marco en Nathalie Liam Rowan In herinnering: Leen, Ina en Ko Speciaal woord van dank aan de buren, Nelly, Iriz Thuis zorg en dokter de Meulder. Correspondentieadres: Rosierlaan 40,4413 HD Krabbendijke De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op donderdag 28 februari om 14.00 uur in het 'Jhr. Mr. De Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland. De begrafenis zal omstreeks 15.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in het bovengenoemd dorpshuis. Een sterke trotse vrouw, met een eigen wil, had net na het overwinnen van een zware strijd haar rust en geluk terug. Het valt ons zwaar u te moeten mededelen dat geheel onverwacht uit ons midden is weggenomen onze lieve zorgzame vrouw, moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Wim Tak partner van Bert van der Maas *26-01 - 1946 f21 -02-2013 Assenede (B) Sas van Gent Sas van Gent: Bert van der Maas St Jansteen: Wemer en Loeki Tak-Govers Juliette Maika Kasper Sas van Gent: Pascal en Michael Pieters-Tak Birgit Liselotte Familie Ivens Familie Tak Familie van der Maas Sas van Gent, 21 februari 2013. Kleine Markt 8,4551 BG De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op donderdag 28 februari om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. Ma is in Familiehuis "De Geslootene Boom", Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u dinsdag 26 februari om 19.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Als een van de oprichtsters van onze vereniging bedanken wij haar voor haar jarenlange inzet. De Maandagmiddag Bridgeclub Sas van Gent, 22 februari 2013 Je genoot van het leven En wij van jou Bedankt voor je vriendschap. Ineke en Sjaak Sjoukje en Jan De kleur die jij aan onze vriendschap gaf zal voor altijd onze harten verwarmen. Puck, Frangois en kinderen. Vorige week vrijdag was het al heel stil, toen je zwager Leo Wilderom de leden informeerde over het aanstaande overlijden van ons clublid en wielervriend Leon de Bruine Je laatste rit was intens en zwaar, maar je karakter en sportiviteit zal bij de club in ere worden gehouden. Dat je na deze strijd, mag terugkeren naar de rust van de Eerste Werkelijkheid. Wij wensen Sandra, Bart en Sam kracht en wijsheid toe, om door te gaan in spoor wat Leon heeft achtergelaten en voorgeleefd. De Leden en het Bestuur van Wielervereniging "de Kroon"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 40