CU d1enseniinq.nl familieberichten I 39 DysrJadüf) Jan Francke Tineke Francke - Sturm Wolferina Geertruida Elisabeth van den Bosse-Glerum Cornelis Slager - Kees - Tilly Bisschops Mathilda Klara zaterdag 23 februari 2013 Laat nu die laatste droom maar komen En wees niet bang. Jouw nacht van vrede is gekomen, Na een leven lang. Heden overleed na een langdurig gevecht en ziekte, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van *Vlissingen, 8 juli 1939 t Middelburg, 21 februari 2013 Tineke Francke - Sturm Rudy en Marjolein Matthijs Nathanja Linda en Chris Ricardo Romana Liam Danny en Jolanda Kelly Luca Een speciaal woord van dank gaat uit naar dr. Kerkhofs. Correspondentieadres: Kruitmolenlaan 90, 4337 KT Middelburg U wordt uitgenodigd voor de afscheidsdienst, woensdag 27 februari pm 11.00 uur in de aula van het crematorium, ^estelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de dienst bent u welkom in de koffieruimte van het crematorium. Alleen schriftelijke condoleance. Wij zijn verdrietig dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve man en maatje, onze lieve en eigenzinnige vader en opa Johannes Adriaan Jobsen - Johan - d- Wemeldinge, 22 april 1940 - f Goes, 21 februari 2013 Ine Jobsen-de Boer Esther en Toine Isa, Sem Marjoleine Jonas Job en Evelyn Fedde Vlyekreek 12 4465 AK Goes De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden woensdag 27 februari om 13.30 uur in de 'Maartenskerk', Kerkweg 5 te Wemeldinge. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Voor aanvang van de afscheidsbijeenkomst is er van 12.45 tot 13.15 uur in de kerk gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in 'Klein Stelle', Stplhoekweg 1 4424 NN te Wemeldinge gelegenheid om elkaar te ontmoeten en een moment samen te zijn. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Alles van waarde is weerloos Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve neef Johan Jobsen echtgenoot van Ine de Boer Wemeldinge: Johan en Adri Feijtel-Jobsén Peter en Annika Bas en Carola Nicolette en Gerard Ik ga slapen, ik ben moe, 'k sluit mijn beide oogjes toe, Heere, houd ook deze nacht, over mij getrouw de wacht. Amen Snel en onverbiddelijk hebben de gebeurtenissen zich voltrokken die het einde hebben betekend van het leven van de flamboyante, lieve en onvergetelijke - Fien, Fupje, Floor, Emmykaatje - Middelburg, 22 april 1942 Vlissingen, 21 februari 2013 Floor is rustig ingeslapen omgeven door haar man en kinderen haar echtgenoot: haar dochter en schoonzoon: haar kleindochters: haar zoon: haar kleinzoons: haar broer en schoonzuster: haar neef en nicht: Willem van den Bosse Elian en Jan-Kees Nieman-van den Bosse Babet en Nine Nieman Paul van den Bosse Jibbe en Duco van den Bosse Kees en Liesbeth Glerum-van Dijk Elco Glerum en Jacqueline Zunnebeld-Glerum Rubenslaan 30 4383 WG Vlissingen De uitvaartdienst, waarin ds. R. Poesiat voorgaat, wordt gehouden op dinsdag 26 februari om 13.15 uur in de Michaëlskerk op het Dorpsplein 1 te Koudekerke. Aansluitend vindt om 15.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 een korte herdenking van Floors leven plaats, gevolgd door de begrafenis. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar huisarts W. Huisman en naar het team van Zorgstroom voor hun inzet en goede zorg. Bedroefd,.... maar met dankbaarheid denken wij terug aan de fijne tijd met onze lieve onvergetelijke Floor van den Bosse Hans Kroon en Robert Boot Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. (1 Cor. 13:13) Bedroefd, maar dankbaar voor een gezegend leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze toegewijde vader en schoonvader, onze lieve grootvader en overgrootvader ARCHITECT IN RUSTE sinds 10 juni 1985 weduwnaar 'van Neeltje Krina (Nel) van Splunder Brouwershaven, 11 november 1923 f Ermelo, 21 februari 2013 Putten: L.C. Dijkens - Slager W. Dijkens Ermelo: M.A. Slager G.G. Slager - van Elten Balkbrug: J.J.C. Slager J. Th. Slager - Kwant Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres M.A. Slager Horsterzoomweg 24 3853 MD Ermelo De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 26 februari 2013 om 13.00 uur in het Kerkelijk Centrum, Jeugdkant 14 te Ermelo. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Gemeentelijke Begraafplaats aan de Varenlaan te Ermelo. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Varenhof, gelegen naast de begraafplaats. Voorafgaande aan de dienst is er 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Kerkelijk Centrum. Geven en nemen het eerste was het belangrijkste namelijk het geven, zo zal je in onze harten voortleven. Moeder, bedankt voor al het goede dat je voor ons hebt gedaan. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar zo dierbaar waren is tot onze diepe droefheid, na een kort ziekbed en veel te vroeg, in de leeftijd van 71 jaar van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi 22-11-1941 18-2-2013 Zuid-Scharwoude: Ferry en Lida Oost-Souburg: Anita en Arne Vlissingen: Linda en Bart Vlissingen: Gijs en Sheila Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, Sint Jans hospice De Casembroot Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 6,4384 CG Vlissingen Onze dank gaat uit naar het hospice voor de liefdevolle verzorging. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Hoe de wind waait in je leven, kun je zelf niet bepalen. Hoe je de zeilen zet, bepaal je wél zelf. Ik heb een mooi leven gehad. Jopie Wat zullen wij haar missen, onze lieve moeder en oma Jopie Boot Jaap Boot (in liefdevolle herinnering) Jaco en Anita André Martijn, Andrea Wim de Nooijer (vriend van Jopie) Middelburg, 16 februari 2013 Correspondentieadres: Uitvaartzorg Memoriam Walcheren Fagotweg 2A 4337 RC Middelburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39