Dad Niets boven Noorwegen! Fietsreis van Passau naar Wenen m WENEN pharosreizen.nl 9-daagse fietsreis langs de Donau inclusief huurfiets Speciale lezersaanbieding REIZEN pzc.nl/webwinkel PZC www.pzc.nl/webwinkel 21-daagse rondreis inclusief Hurtigruten, vanaf €3169,- p.p. per arrangement Data Leer het stroomgebied van de Donau per fiets kennen! De Donaurad- weg is één van Europa's populairste fietspaden en voert u langs oude kastelen, kathedralen, pittoreske dorpjes en door schilderachtige landschappen. U eindigt deze reis in de prachtige wereldstad Wenen! Dag 1: start uw fietsreis in Passau, waar u alle benodigde informatie en uw huurfiets ontvangt. Dag 2: Via Obernzell en Engelhartszell, met een prachtige kerk fietst u op deze eerste fietsdag naar Schlögen, waar de Donau de beroemde bocht maakt. U verblijft 1 nacht in Schlögen. Dag 3: Vandaag vervolgt u uw fietsreis via Kaiserau, het oude schippers- stadje Aschach en Ottensheim naar de levendige stad Linz. Dag 4: Via Mauthausen fietst u via Baumgartenberg en Mitterkirchen naar het klooster in Dornach. U eindigt uw tocht vandaag in Ardagger, Bad Kreuzen of Grein. Dag 5: Na het ontbijt stapt u weer op de fiets om via Persenbeug en Marbach naar Melk te fietsen. In Melk vindt u een prachtige barokkerk die zeker de moeite van een bezoek waard is. U overnacht in Leiben of Melk. Dag 6: U fietst door de mooie wijnstreek Wachau richting Dürnstein en Krems, om uiteindelijk het pittoreske wijnstadje Traismauer te bereiken. Dag 7: Door een prachtige omgeving fietst u via de Romeinse stad Tulln en het mooie Wienerwald naar Greifenstein. Hier levert u uw huurfiets in. U reist met de trein door naar Wenen, waar u 2 nachten verblijft. Dag 8: Vandaag heeft u volop de gelegenheid om de mooie stad Wenen te bezichtigen. Wenen is een stad vol pracht en praal waar de romantiek vanaf straalt. Wenen staat in 2013 voor op en top genieten; de koffiehui zen, de Weense wijn en keuken zorgen voor een culturele beleving van deze stad aan de Donau. Wereldwijd staat Wenen ook bekend als muziek- en cultuurmetropool. In 2013 verrijken 3 nieuwe cultuurinstellingen de stad; het Kunsthistorisch museum, de MuTh; de nieuwe concerthal van de Wiener Sangerknaben en het Liechtenstein museum. Wenen; de kunst van het genieten! Dag 9: Ongetwijfeld vol indrukken is er een einde gekomen aan uw fiets reis. U reist per bus weer terug naar Passau. De routes variëren in lengte van ca. 40 km tot 60 km per dag en gaan voornamelijk over vlak terrein en licht heuvelachtige gebieden. Vertrek: dagelijks in de periode 26 april-13 oktober 2 personen vanaf 459,-p.p. 2 personen incl. treinticket* vanaf 585,-p.p. Prijzen overige kamertypes en verlengingsnachten in Passau en Wenen op aanvraag. Vy Inclusief: 8 overnachtingen obv logies en ontbijtbuffet in een 2-persoonskamer in middenklasse hotels huurfiets treinticket Greifenstein-Wenen metroticket Wenen Capitool reisgids Oosten rijk t.w.v. 26,99 bagageservice tot Wenen bustransfer van Wenen naar Passau entree Kunsthistorisch museum route-informatie in het Nederlands (onbewaakte) parkeergelegenheid in Passau Exclusief: entree voor bezienswaardigheden onderweg evt. veerbootovertochten treintransfer van Wenen naar Passau (i.p.v. de bustransfer) extra toeslag 6,50 p.p. (opgeven bij boeking) transfer van/naar het treinstation Calamiteitenfonds 2,50 per boeking) administratiekosten reserveringskosten 18,50 per boeking Tip: heeft ook de mogelijkheid om bij deze reis een treinticket te boeken van Venlo, Emmerich of Bad Bentheim naar Passau v.v. Extra bij te boeken toeslag elektrische huurfiets 95 p.p. (op aanvraag) halfpension 110 p.p. (exclusief de laatste nacht in Wenen). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel om deze zeer aantrekkelijk geprijsde aanbieding te boeken. Ga naar uw ANVR-reisbureau of bel 0900-8482 0,15 p.m.). Vermeld bij reservering het reisnummer LRAT5201 of LRAT5202 (incl. treinreis) Wl hl OF NOO categorie reizen rondreizen categorie reizen autovakanties Bent u klaar voor de meest indrukwekkende reis die u in Europa kunt maken? Stap dan in uw auto en rijdt via de poolcirkel naar de Lofoten, langs de weg die bekendstaat als 'Europa's mooiste kustweg' van Steinkjer naar Bodo. Eenmaal op de Lofoten, scheept u in op de Noorse postboot Hurtigruten. Hiermee maakt u vijf dagen lang 'de mooiste zeereis ter wereld'. U vaart naar het noordoostelijkste puntje van Noorwegen, tegen de Russische grens, en terug. En omdat de Hurtigruten dit jaar 120 jaar bestaat, profiteert u nu eenmalig van 120 euro korting per persoon! Deze actie geldt t/m 3 maart. Een vakantie met zo veel bijzondere ervaringen dat u er een leven lang van zult nagenieten! Uw verblijf De eerste en laatste nacht verblijft u aan boord van de luxe Color Line tussen Kiel en Oslo. Vervolgens 1 nacht in de volgende plaat sen: Roros, Steinkjer, Bronnoysund, Sandnes- sjoen, Glomfjord, Bodo, Svolvaer (hier laat u uw auto staan) en dan 5 nachten o.b.v. volpension aan boord van de Hurtigruten. Daarna weer 1 nacht in achtereenvolgens Svolvaer, Fauske, Mosjoen, Namsos, Trondheim en Lillehammer. Trondneim Sundsvall 2W£p£TI Bergen - WE5EN .JrS Stockholm Norrköping DENt MA'RKEN .I •Gö'""'9 06/06 05/07 24/07 26/07 30/07 06/08 18/08 24/08 Lezersprijs' Normaal Incl. korting Nu: €3329,- Nu: 3679,- Nu: 3509,- Nu: 3579,- Nu: 3419,- Nu: 3409,- Nu: 3209,- Nu: 3169,- 3449,- 3700,- 3G2Q,- 3G9Q,- 3530,- 3520,- 3320,- 3200,- Prijzen in p.p. per arrangement. Niet inbegrepen: kosten Calamiteitenfonds en reserveringskosten. Inbegrepen: 13x overnachting met ontbijt 5x overnachting aan boord Hurtigruten met volpension, inclusief 2-persoons binnenhut retourovertocht Kiel - Oslo met Color Line voor 1 auto, inclusief 2-persoons binnenhut 8x binnenlandse ferry overtocht voor 1 auto 2 personen uitgebreide reisbeschrijving ANWB-wegenkaart Noorwegen/Zweden (1 per reis) ANWB-reisgids Goud Noorwegen (1 per reis) Meer informatie en boeken: Ga naar onze webwinkel of bel Pharos Reizen via 0900 - 365 65 65 (20 cpm) met zoek boekcode: 39801 AUTOVAKANTIES VAN ANWB

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 16