36 Ifamilieberichten vrijdag 22 februari 2013 0 Hlensenlinq.nl Pieternella Maatje Geleijnse - van den Berg Elly - Connie van den Broeke Elly Geleijnse- van den Berg Elly Geleijnse-van den Berg Marinus Cornelis Gijzel Rinus Marinus Cornelis Gijzel Rinus ELLY GELEIJNSE De kleuren uit mijn leven Die neem ik mee omhoog Zo vul ik ook een stukje En kleur de regenboog Met veel verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen en bewondering voor haar wilskracht, laten wij u weten dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en schoonmoeder en onze superoma Zierikzee, 3 november 1951 t Ou werker k, 19 februari 2013 Ouwerkerk: Adri Geleijnse Zierikzee: Judith en Remco Goudzwaard - Geleijnse Tygo, Nils RockyNeo Capelle aan den IJssel: Esther en Martijn van Golden - Geleijnse Bodi, Sacha Roxy Den Domp 19 4305 AR Ouwerkerk adel@zeelandnet.nl Elly is thuis, in haar vertrouwde omgeving, waar wij in eigen kring de laatste dagen met haar doorbrengen. Liever geen bezoek aan huis.' De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op maandag 25 februari om 13.30 uur in de Geertruidkerk aan de Ring te Ouwerkerk. Voor de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van Elly. Na afloop van de herdenkingsdienst is er vanaf 15.30 uur in Brasserie "De Vierbannen", Weg van de Buitenlandse Pers 3 te Ouwerkerk, gelegenheid tot condoleren en herinneringen aan Elly op te halen. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. In plaats van bloemen graag een donatie aan het KWF, een bus hiervoor staat bij het condoleanceregister. Kom zoals je bent. Wij zijn dankbaar voor de warme en goede zorgen van dokter Bruel. Wij zijn erg verdrietig om het overlijden van onze lieve buurvrouw Elly Jan en Lien Brouwer Arnold en Cathrien Vercauteren Piet en Ineke Vreeke Dies en Tanny Lemsom William en Linda van der Maas Jan Anne Huges en Annemieke Tekelenburg L. Veltman-Hack Peter en Melanie Otte Marry Ludlam Danny en Jacqueline Kostense René en Petra Manni en kinderen Lieve Oma, Als ik naar de hemel kijk duw ik alle wolkjes opzij daar schijnt altijd de zon en ik denk aan jou en jij ziet mij- We gaan je heel erg missen! Dikke kus, Tygo, Nils Bodi, Sacha 'Afscheid nemen bestaat niet' Dapper tot het laatste toe 55 jaar Echtgenote van: Jan Spier Chris Geer se S? Moeder, schoonmoeder en oma van: Leon en Yvónne Jacolien en Don Linn, Sebas Almere, 19 februari 2013 Correspondentieadressen: Leon Geerse J. Spier B. de Langestraat 16 Fokkeboom 42 4351 NE Veere 1319 BK Almere De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 26 februari te Veere. Groot was de schrik, toen wij hoorden dat Elly ziek was. Wij hebben veel bewondering voor de wijze waarop ze daar mee omgegaan is. Tot ons groot verdriet is onze lieve schoonzus en tante overleden. Ze was pas 61 jaar. Kapelle: Hans en Lenie Geleijnse- van den Bos Ferdi en Susan, Anna Oscar en Ilse Rucphen: Mary en Anja Geleijnse- van Tatenhove Jeroen en Miranda Marjolijn Nelleke "Als de zon de aarde weer verwarmt de vorst uit de grond zal verdwijnen keert 't leven weer terug in de natuur ik zie jouw lach weer verschijnen tussen de opvliegende vogels van de Tureluur waar een roofvogel met zijn prooi aan de einder verdwijnt. (Coby Traas) Ondanks het feit dat we wisten dat zij niet lang meer te leven had, hebben wij met grote verslagenheid kennis genomen van het veel te vroege overlijden van onze medewerkster Elly was teamleidster bij Zorggroep Ter Weel op de locatie Gasthuis. Zij was een enthousiaste en gedreven mede werkster, met het hart op de tong. Zeer betrokken bij alle bewoners. Gedurende de periode dat zij ziek is geweest bleef deze betrokkenheid bestaan en bleef zij geïnteresseerd en de contacten met Ter Weel onderhouden. Totdat zij dit kort geleden lichamelijk niet meer aankon. Wij zijn heel verdrietig dat we afscheid van Elly moeten nemen. Nog veel moeilijker is dit voor haar man, kinderen en kleinkinderen. Ook Elly wist dit en probeerde er alles aan te doen om het komende afscheid voor haar dierbaren gemakkelijker te maken. Wij wensen Adri, Judith, Esther, Remco, Martijn, klein kinderen en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens medewerkers, vrijwilligers, cliënten, managementteam van Zorggroep Ter Weel, in het bijzonder de collega's en cliënten uit het Gasthuis en Randhof, Mw. drs. J.A. (Coby) Traas, bestuurder Dhr. J.G. (Sjaak) de Looff, voorzitter raad van toezicht Na een periode van afnemende gezondheid is overleden, mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa in de leeftijd van 84 jaar. W. Gijzel - Moelker Mart en Annelies Wanda en Michael Ronald en Antoinette Leo Marieke en Richard Niels en Stephanie en achterkleinkinderen 19 februari 2013 C.D. Vereekeplein 4, 4421 CA Kapelle Er is gelegenheid om thuis afscheid te nemen op vrijdag 22 februari van 14.00-16.00 uur en op zaterdag 23 februari van 10.00-12.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 25 februari om 13.00 uur in de Ontmoetingskerk, Biezelingsestraat 67 te Kapelle. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Biezelinge. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Wij wensen Mientje, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. W.A. Schot - Gijzel M. Schot A.W. Gijzel J. Gijzel - de Jonge neven en nichten Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Elly,we zullen je missen. Wij wensen haar man,kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe collegas team A Gasthuis

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 68