Ouwerkerk op jacht SPORT 35 Start to Run voor beginnende hardlopers Driebanders zijn dicht bij bekerfinale Zevende gelijkspel biljarters Zandee Nipte nederlaag voor kaderteam Poolbiljarters Blues tuimelen van troon Van der Klooster valt uit op super-G Nipte nederlaag voor Dauwendaele VRIJDAG 22 FEBRUARI 2013 DONGEN Dennis op 't Hof put vertrouwen uit de wedstrij'den tegen de beteren van de competitie. Zo werd van koploper Nieuwdorp maar nipt verloren. Ook De Meeuwen, de runner-up, had het lastig in 's-Heer Arendskerke. „Hoe beter de tegenstander, hoe beter we spelen." foto Willem Mieras door Klaas Verspoor MIDDELBURG - Zeelandia Middel burg-voetballer Sander Ouwerkerk is de eerste deelnemer aan de PZC-Toto na de winterstop. Hij gaat op jacht naar de koplopers Alex Andeweg (SKNWK) en Corné Langendoen (AZW), die elk acht voorspellingen goed hadden. Ouwerkerk (20) speelt in Middel burg tegen Cluzona en de verdedi gende middenvelder gokt op een zege. „We staan eerste, hebben een goede ploeg en we kunnen bij winst goede zaken doen." In dezelfde zondag derde klasse ont vangt Jong Ambon HVV'24. Een drietje, voorspelt hij. In de vierde klasse A speelt koplo per Philippine uit tegen Steen, de nummer drie van de ranglijst. Het gat tussen beide ploegen is vier punten, maar Steen speelde een duel minder. „Bij Philippine speelt Dennis de Nooijer en die gaan daar winnen. Ze gaan de laat ste tijd lekker." Ouwerkerk, student aan de Halo in Den Haag, ziet een einde ko men aan de ongeslagen status van Kloetinge in eigen huis. „Het moet er een keer van komen dat ze thuis verliezen. En die keer komt statistisch gezien steeds dichterbij." Kloetinge - XerxesDZB X Alexandria - Hoek X X Terneuzense Boys - Roda Boys Altena - GPC Vlissingen X Bruse Boys - SSV'65 X Serooskerke - Oostkapelle X Goes - EHC X Vlissingen - BW X Zeelandia M'burg - Cluzona X Jong Ambon - HW'24 X Steen - Philippine X MIDDELBURG - Mensen die willen beginnen met hardlopen, kunnen in Middelburg terecht. Vanaf za terdag 9 mei krijgen ze op zes za terdagen onder de vlag van Start to Run theorie- en praktijkles van vier ervaren trainers. De trainin gen zijn van 9.30 uur tot 11.00 uur op de atletiekbaan van sportpark Vrijburg. De trainers zijn Andre Stroo, Lia Gonzalez-Melis, Rens Bostelaar en Karin Bastian. Inschrijven kan via www.starttorun.nl. De kosten zijn 45 euro. Naast de trainingen krijgen de deelnemers een func tioneel T-shirt, een trainingssche ma en hardloopmagazines. Start to Run is een initiatief van de Nederlandse atletiekunie. Op Walcheren organiseert Koole Sport de activiteit, in samenwer king met atletiekclub Dynamica. Zie ook www.koolesport.nl ZUNDERT - Het eerste duel in de vijfde ronde van de bekercompeti tie driebanden tussen Snellen Re cycling en Dallinga/ Frans Bevers werd een 2-6-overwinning voor de ploeg uit Sluiskil. Daarmee staat Dallinga/Frans Be vers met een been in de finale, die in Zundert wordt gespeeld. Voor Dallinga verloor alleen Glenn Hofman, met 2-1 van Har- rie van de Ven. Jean Paul de Bruijn maakte korte metten met Barry van Beers. Het werd 0-3 met een moyenne van 1.730 voor de Hulstenaar. Na de pauze won Eddy Leppens met 1-2 van Peter Ceulemans en versloeg Frédéric Caudron met dezelfde cijfers Ro land Forthomme. Opvallend was dat Caudron de derde set vanaf ac quit in een beurt uitspeelde (15 punten). De return is zondag 3 maart in Sluiskil. STEENBERGEN Het kaderteam van 's Lands Welvaren 2 verloor met 5-3 van koploper Wellse Vaert 2. De Bevelanders konden met opgeheven hoofd Café De Wellse Vaert verlaten. De enige van het Zeeuwse biljartteam die geen schijn van kans had, was Pierre van den Berg. Zijn tegenstan der Ton van Loon was uiter mate sterk. Hij was al in vijf beurten (160 punten) aan de finish. Sjoerd Breas won, Jos Breas speelde gelijk en Phuc Nguyen verloor. TILBURG Het gaat bergafwaarts met de poolbiljarters van Road- house Blues. Werd vorige week teleurstellend gelijkge speeld, nu werd met 5-1 verloren van Jeto Heat in Til burg. De Roadies speelden met 3-3 gelijk tegen Saints uit Tilburg. De Blues duikelen van de eerste naar de derde plaats in de rangschikking. Alleen Dennis van Belzen wist een van zijn partijen te winnen. LA MOLINA Zitskiër Kees-Jan van der Klooster heeft donderdag middag tijdens het wereld kampioenschap in La Moli na de finish van de super-G niet gehaald. De 35-jarige Vlissinger viel bijna aan het einde van de 1700 meter lan ge piste uit. Woensdag werd Van der Klooster in de Spaanse Pyre neeën nog zesde op de afda ling. MIDDELBURG De zaalvoetballers van FC Dauwendaele leden een nip te nederlaag tegen koploper Heerle. In eigen huis werd het na een 2-1-ruststand 3-4. Joao Tomasoa opende de sco re. Nadat Heerle teruggeko men was tot 1-1, zorgde Rob bie van Iwaarden voor 2-1. Na de hervatting kwamen de bezoekers echter op 2-4. In de slotfase bepaalde Van Iwaarden de eindstand op 3-4. Paal en lat stonden de gelijkmaker in de weg. Het driebandenteam van Zandee Kloetinge speelde in Dongen in poule vijf van de vierde divisie gelijk tegen Brabants Service, 4-4. Het was de zevende remise van Zandee, maar opvallend is dat niet. De krachtsver schillen zijn in deze poule zo klein dat er al drie teams 7 keer, twee teams 6 keer en twee teams 5 keer gelijk speelden. Piet Verschure en Wim Zandee wonnen, Daan Weststrate verloor nipt en Paul Bodbijl verloor ruim.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 67