WÊÈÈwmm 'We hadden twintig jaar geleden beter een bulldozer kunnen laten komen' WONEN 5 _L Koos Vorrinkstraat 14, Goes 224.000 k.k. Christoffelstraat 10, Zuidzande 225.000 k.k. VRIJDAG 22 FEBRUARI 2013 Tussenwoning met gara ge, houten tuinhuis en tuin op een perceel van 186 m2. Deze split-level woning uit 1976 is vrijwel in- stapklaar. Recent is de woning op essentiële onderdelen vernieuwd. De tuin heeft zuidoost bezonning, is fraai van opzet en geeft volop ruimte. U Ruime twee-onder-een- kapwoning met aan bouw, inpandige garage en tuin. Perceelgrootte 430 m2, bouwjaar ca. 1979. De woning is ruim, heeft vier slaapkamers en een open woonkeu ken. Behalve een inpan dig bereikbare garage hoort een grote tuin ook bij het huis. tussen de appelbomen Waar De Slake in Ovezande. Wie Willie de Winter (51), Rebecca de Win ter (49) en hun kinderen Marjon (19), Anne (16) en Ivo (12). Wat Douche plaatsen op de bovenverdie ping. Slaapkamer en badkamer renove ren op de benedenverdieping. Duur Drie tot vier weken. Kosten Voor deze verbouwing vroeg Willie twee offertes aan. De hoogte van de prijs gaf de doorslag. „Als we alles van tevoren hadden geweten, hadden we beter twintig jaar geleden een bulldo zer kunnen laten komen. Nieuwbouw is goedkoper." Tegenvallers In de slaapkamer bleek een binnen muur van gasbetonblokken helemaal los te staan. Die moest eruit worden gehaald. Een wand met houtskelet- bouw komt ervoor in de plaats. Meevallers Alles verloopt volgens de planning. Bijzondere elementen Onder het plafond in de slaapkamer kwamen oude balkjes vandaan en een deel van de oude bedstede. De balkjes zijn straks weer zichtbaar. Het stuk bedstede is niet meer te zien in de nieuwe situatie. Klusteam Zeeland werkt aan de verbouwing van de twee badkamers en een slaapkamer. Rebecca en Willie de Winter: „Eigenlijk is het een oude boerenwoning met een aangebouwd klompenkot." Onder vier lagen behang zat een oude muurschildering: gesjabloneerde rode bloemetjes met groene blaadjes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 45