Meer plezier van balkon door beglazing Keukenplannen opdoen bij Blum G. van boven WONEN 3 Penthouse VRIJDAG 22 FEBRUARI 2013 TOTAALINSTALLATEUR Al meer dan 40 jaar vakmanschap en kwaliteit Bouwbedrijf - Badkamers - Keukens - Elektra - Verwarming Zonnecollectoren - Loodgieterswerk - Dakwerk Alles onder één dak www.vanbovenkeukens.nl Tramstraat 1, 4371 BV, Koudekerke 0118-551681 Door de vele ramen valt van bijna alle kanten licht naar binnen. Hoewel er gemid deld 'slechts' ze ven procent van de tijd neerslag valt, heeft Neder land wel het ima go een regenland te zijn. Daarnaast is Nederland een vlak land, waardoor de wind vaak vrij spel heeft. Voor mensen met een balkon is balkonbegla zing dan ook een uitkomst. Bal konbeglazing biedt bescherming tegen zowel geluidsoverlast als weersinlvoeden. Het beglazings systeem kan helemaal open, waar door er met mooi weer geen last wordt ondervonden van het glas. Wanneer het balkonbeglazings- systeem volledig gesloten is kan er toch optimaal genoten worden op het balkon. Balkonbeglazing is toe te passen in zowel nieuw bouw- als renovatieprojecten. De beglazing beschermt de beton nen delen langdurig tegen water en wind. Ook geluidsoverlast wordt tegengegaan. Een geïso leerd profiel is geluidwerend tot 45 decibel, waardoor bij een stede lijke woning geen last wordt on- derv9nden van de omgeving. Blum, fabrikant van scharnieren, ladege leiders en klapdeur- beslag, heeft in Ne derland en België een showroom inge richt waarin alles draait rond de praktische kant van de keuken. Blum verkoopt zelf geen keukens, maar wil con sumenten met keukenplannen bijstaan om hun keuken te opti maliseren op het vlak van op bergruimte en comfort. Dit doen- ze aan de hand van verschillen de onderzoeksresultaten en wordt ook wel Dynamic Space genoemd wordt. Blum heeft 350 gezinnen langdurig gefilmd om te zien hoe ze hun keuken ge bruiken. Uit een grootschalige enquête bij mensen die hun keuken maximaal twee jaar hadden, bleek dat zestig procent ontevre den was over de beschikbare op bergruimte. Bij Blum kan de ei gen keuken getest worden. Met mobiele modules wordt de keu ken op ware grootte nagebouwd. Voor meer informatie: www.blumshowroom.nl Wie: Jan en Marijke Vinke Waar: Penthouse op de derde verdieping van het appartementencom plex in de nieuwe wijk Hart van Sluis, op een steenworp van het cen trum van Sluis Voordelen: Veel licht, prachtig uitzicht, rustige locatie in een verder le vendige omgeving. Nadelen: Slechts één logeerkamer Het nieuwe complex in de wijk Hart van Sluis. Het bovenste appartement is van de Vinkes. Rechts de katholieke kerk. Het appartement is het enige op de derde verdieping. Mede daardoor is het uitzicht over Sluis weids. Op de achter grond het belfort, rechts een stukje van de katholieke kerk. De woonkamer en keuken vormen één geheel.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 43