Colofon amilieberschten Juist dan... IDensenlinq.nl vrijdag 22 februari 2013 familieberichten I 39 Louise Vael Louise Vael Sara Suzanna de Veij-Risseeuw Bram Lobbezoo J Chris van Wanrooij Mevrouw Martina Jacoba Rosseel-Cornelis Jacobus Proos ~Ko~ Jacoba van Diest-de Jonge Coba Jan, pa, opa Cock van Os HVan der Hooft Uit\>aartzorg De Ui tvaart Informatie Hulplijn Met respect en dankbaarheid moeten we afscheid nemen van Louise was samen met Anton vele jaren actief bij vele sportevenementen in Zoutelande. Namens stichting MarathonZeeland Lein Lievense Afgelopen woensdag bereikte ons het droevige bericht dat is overleden lid van verdienste S.V. Walcheren Louise was een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging. Wij danken haar voor de vele verdiensten voor onze club. Ons medeleven gaat uit naar Anton,kinderen en verdere familieleden. Bestuur en leden S.V. Walcheren. Voor uw blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma zeggen wij u hartelijk dank. Familie de Groote-de Veij Familie de Veij "Afscheid nemen is met zachte vingers wat voorbij is dicht doen en verpakken in goede gedachten ter herinnering" Het valt niet in woorden uit te leggen hoe erg we hem missen. Voor de vele condoleances en lieve woorden welke wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vader, schoonvader, onze opa en mijn opie willen wij u hartelijk bedanken. Het is voor ons een troost, dat onze (groot)ouders weer samen zijn. Joke en Harry Schroevers-Lobbezoo Richard en Loes Veronique en Rens Ruben Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, mooie woorden, de prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame pa en onze allerliefste opa De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Gérard en Christel van Wanrooij-Meerdink Mariëtte, Colin Annette en Jan Dalebout-van Wanrooij Mandy, Ruben Zierikzee, februari 2013 Na het afscheid van onze moeder, grootmoeder en oma-oma kunnen we alleen maar zeggen: BEDANKT voor een stil gebed voor die stille omarming voor die troostende woorden gesproken of geschreven BEDANKT voor de handdruk wanneer woorden bleven steken voor alle gebaren van liefde en vriendschap. Het doet goed om te weten dat zo velen met ons meevoelen. Namens de familie Ko en Tannie Rosseel Februari 2013 Omdat het voor ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, betuig ik u mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader en trotse opa Het heeft de kinderen en mij bijzonder gesterkt en getroost dat u zich allen zo betrokken voelde bij dit grote verlies. Moge hij lang in onze herinnering voortleven. Annie Proos - Knuist Petra Mark Bart Karin en Paul Kloetinge, februari 2013 Wij willen iedereen bedanken voor de grote belangstelling, de vele kaarten en alle steun die is ervaren na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Het doet ons goed te weten dat zij zo gewaardeerd werd. H.C. van Diest José en Adrie Rick Rinie Haamstede, februari 2013 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 2000 2013 we still miss him Maddy (klein)kinderen 22-02-2010 22-02-2013 In Memoriam Midden in het leven nog zoveel te geven in één keer voorbij. Al weer drie jaar geleden! We zetten ons leven in zijn gedachten voort! Anita ten Cate en kinderen Medewerkers Hebu Plus B.V. cr-3»s~''. -*** WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN Juist bij een overlijden heeft u een uitvaart verzorger nodig die met een enkel woord begrijpt wat de wensen zijn. UZZÏJ Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 '\f% www.uzzl.nl Mettle Jirie TVAARTVERZOROSTERS C. W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant laten maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Heeft u informatie over terminale zorg? 0800 - 44 44 000 infb@scu.nu www.scu.nu rsci' Stichting Centrum voor Uitvaartinformaöe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 39