iB S7 l£ w 0 IDensenlinq.nl familieberichten I 37 Frans Brasser Frans Brasser Frans Brasser Frans Brasser Lieve papa, W h y» xtXxx Jjf «ai Kimmo Pankow Kimmo Pankow Kimmo Pankow Kimmo Pankow Kimmo Pankow Piet Krijger Izak Slabbekoorn KIMMO Kimmo Pankow Kimmo Pankow vrijdag 22 februari 2013 Heden werd van ons weggenomen onze geliefde zwager en oom. Middelburg: Andries de Langet Nel de Lange-Brasser Koudekerke: Louis van de Velde Nel van de Velde-de Lange neven en nichten Koudekerke, 21 Februari 2013 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze buurman Kees en Riet Dominicus Jo en Carl a Duvivier Janny Joziasse Dien Jobse Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Sjaan en de kinderen veel sterkte Leuntje t en Willem t Corrie en Dirk t Catrien en Lein Neven en nichten Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Lieve schat rust nu maar uit. Na vier en een halve week tussen hoop en vrees te hebben geleefd, hebben wij intens verdrietig afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze lieve papa en opa in de leeftijd van 84 jaar. We zullen hem heel erg missen. S. Brasser-de Lange Cora en Iwan Vonsée-Brasser Dennis Maaike Nick, Jayden Omar Priscilla Diana Brasser Frits Brasser Goes, 20 februari 2013 Weststraat 25, 4371 AE Koudekerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 23 februari van 15.00 tot 15.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen op maandag 25 februari om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen kaart hebben mogen ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. wij vonden het altijd 0^% heel leuk om met jou 1 l naar de bioscoop te gaan. I Liefs Zoë en Luca Pankow f Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van Zoon van Lucie en Nico Papa van Luca en Zoë We wensen jullie veel kracht toe om met dit grote verdriet om te gaan Mies de Nooijer-Hofman Piet Marijke Hans Aletta Maatje Marijs en kinderen Vriend, deze tegenslag was er een teveel voor je. Wij wensen Nico en Lucie Pankow heel veel kracht en sterkte toe. Joop van den Oudenhoven Cobe van Bremen Goes, 21 februari 2013 Diep geschokt en bedroefd zijn we door het plotseling overlijden van Wij hopen dat familie, vrienden en collega's veel hulp en kracht vinden om met dit enorme verlies om te kunnen gaan. Wij tonen hen ons diepste medeleven. Strandpaviljoen Panta Rhei Vlissingen Willem Jan en Monique en alle medewerkers Vlissingen, 20 februari 2013 Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Kimmo stond jarenlang voor ons klaar bij bedrijfsfeesten en evenementen. Wij zullen zijn enthousiasme, toewijding en betrokkenheid missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte met dit verlies. Directie en medewerkers N.V. EPZ Verdrietig staan wij stil bij het overlijden van vader van onze leerlingen Zoë en Luca uit groep 3 en groep 4 van onze school 'De Bijenburch'. Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Team en directie van Archipelschool 'De Bijenburch' Middelburg, 22 februari 2013 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenoot van onze zeer gewaardeerde collega Addie Krijger Wij wensen de familie heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Iriz thuiszorg Goes 'Mijn oog is opu' (Psalm 32:8) In vrede ontslapen, vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland, heeft de Schepper tot zich genomen, mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader echtgenoot van Adriana Pieternella Balkenende Eversdijk, 7 augustus 1916 - Goes, 20 februari 2013 Eversdijk: A.P. Slabbekoorn-Balkenende Matti Slabbekoorn 's Gravenpolder: Cees en Janneke Slabbekoorn-de Bruijne Andrea en Job, Jochem, Matthijs, Thomas, Suzanne Martijn en Jessica, Jasmijn Zwolle: Henk en Ria Slabbekoorn-Meijvogel Sjaak Henri en Rilana, Eva, Sara Cees Jan en Sietske, Bram, Sophie, Pepijn Janine'en Henco, Thom Kapelle: Ad en Joke Slabbekoorn-Blok René Sander en Dorien Stefan Eversdijkseweg 5 b 4421 RC Kapelle De dankdienst voor zijn leven zal worden gehouden op maandag 25 februari 2013 om 11.00 uur in de Chr. Ger. Kerk, Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Voor aanvang van de dienst is er van 10.30 tot 10.50 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in de consistorie van de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. "Kom aan!Wij als biljartvrienden zullen je oppeppende woorden missen en jou nooit vergeten. Heel veel sterkte voor Luca, Zoë, Nico en Lucie. Korenbeurs/Scheldeoord OBKB1 Jan Rinus Rinus Peter André Willie Alfred Jean Louis Martin Paul Jean Louis Arno Daan Huib Diep geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van Als carnavalsstichting De Koenkelpot hebben wij jaren prettig met hem samengewerkt. Wij wensen de familie heel veel strekte met dit onverwachte verlies. Bestuur en leden carnavalsstichting De Koenkelpot Geschokt, verslagen, onwezenlijk. het overlijden van Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe. Namens alle medewerkers, Traas Ongediertebestrijding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2013 | | pagina 37